Roglič: Moje sanje so zmagati na dirki po Franciji

23d Slovenski kolesarski as Primož Roglič še ni uradno razkril ciljev za sezono 2020, a je v pogovoru za portal cyclingnews namignil, da se bo osredotočil na dirko po Franciji. »Moje sanje so zmagati na dirki Tour de France,« je dejal najboljši kolesar sveta, ki meni, da dirka po Italiji bolj ... Delo

Roglič razkril, kaj so njegove sanje

23d Slovenski kolesarski as Primož Roglič še ni uradno razkril cilje za sezono 2020, a je v pogovoru za portal cyclingnews namignil, da se bo osredotočil na dirko po Franciji. "Ne morem reči, česa se bom lotil, a želim si zmagati Tour," je za cyclingnews povedal Roglič. "To je največja dirka. ... Žurnal24

Roglič odkrito o zmagovitih sanjah na Touru

23d "Ne morem reči, česa se bom lotil, a želim si zmagati Tour," je za cyclingnews povedal Roglič. "To je največja dirka. Za nekoga, ki je sposoben na grand touru - in je bil tretji na Giru - so sanje, da slavi na Touru," je dejal letošnji zmagovalec dirke po Španiji. ... Siol.net

Roglič razkril svoje sanje

24d Primož Roglič (Jumbo-Visma) je sezono sklenil s tretjim mestom na kriteriju Saitama na Japonskem, med letom pa se je izkazal z zmagami na dirkah po Združenih arabskih emiratih, od Tirenskega do Jadranskega morja, po Romandiji, Španiji, Giro dell'Emilii in preizkušnji Tre Valli Varesine. S tretjim mestom na dirki po Italiji ... Žurnal24

To morate prebrati! Primož ROGLIČ ni le razkril, ali bo nastopil na TOURU, temveč je s svojo izjavo res OSUPNIL!

25d Slovenski kolesarski zvezdnik je sezono končal na Japonskem, kjer je tekmoval na kriteriju Saitama in osvojil končno tretje mesto. Gra za dirko, na kateri prireditelji Toura nanj povabijo najboljše kolesarje sveta ter japonske iz domačih ekip. Roglič je sezono končal kot najboljši kolesar na svetu po točkovanju na lestvici mednarodne ... Ekipa24

Roglič in Mezgec pri vrhu 22. etape Toura
Slovenske novice

25d Zmagovalec Vuelte in svetovna številka ena Primož Roglič ter zmagovalec Toura Egan Bernal sta bila najbolj zveneči imeni kriterija Saitama na Japonskem. Vendar je na navdušenje številnih gledalcev ob progi zmago slavil Japonec Jukija Araširo. Slovenski in kolumbijski šampion si poraza na ekshibicijski dirki kajpak nista gnala k srcu. Kriterij ... Slovenske novice

Araširo presenetil zmagovalca tritedenskih dirk

26d Japonec Jukija Araširo je zmagovalec kriterija Saitama na Japonskem. Drugo mesto je osvojil Egan Bernal, tretjega pa Primož Roglič. Omenjena trojica je bila še z nekaj kolesarji v ospredju zadnjih nekaj kilometrov, dolgo se jih je držal tudi drugi Slovenec Luka Mezgec, ki je nastopil prvič po 8. septembru, ko ... RTV Slovenija

Izjemna vrnitev Luke Mezgeca po poškodbi, Roglič še boljši

26d Japonski kolesar Yukiya Arashiro je zmagovalec kriterija Saitama na Japonskem, ki ga organizirajo prireditelji dirke po Franciji. Petintridesetletnik se je veselil zmage pred zmagovalcema dirke po Franciji in Španiji, Kolumbijcem Eganom Bernalom na drugem ter Slovencem Primožem Rogličem na tretjem mestu. First 'win' of the season for @YukiyaArashiro . @Eganbernal ... Žurnal24

26d Saitama - Zmagvalec Vuelte in svetovna številka ena Primož Roglič ter zmagovalec Toura Egan Bernal sta bila najbolj zveneči imeni kriterija Saitama na Japonskem. Vendar je na navdušenje številnih gledalcev ob progi te ekshibicijske dirke zmago slavil Japonec Jukira Araširo. Araširo je bil med najbolj dejavnimi kolesarji na tej 59,5 ... Delo

Roglič se je na Japonskem povzpel na stopničke

26d Omenjena trojica je bila še z nekaj kolesarji v ospredju zadnjih nekaj kilometrov, dolgo časa se jih je držal tudi drugi Slovenec na dirki Luka Mezgec, ki je nastopil prvič po 8. septembru, ko je na dirki po Španiji grdo padel in si zlomil del kolčne kosti medenice. Yukiya Arashiro ... Siol.net

Neuničljivi Roglič postavil še en mejnik: To ni uspelo še nobenemu Slovencu, na Japonskem mu je uspelo TOLE!

26d Omenjena trojica je bila še z nekaj kolesarji v ospredju zadnjih nekaj kilometrov, dolgo časa se jih je držal tudi drugi Slovenec na dirki Luka Mezgec, ki je nastopil prvič po 8. septembru, ko je na dirki po Španiji grdo padel in si zlomil del kolčne kosti medenice. Arashiro se ... Ekipa24

Primožu Rogliču tretje mesto na kriteriju Saitama

26d Omenjena trojica je bila še z nekaj kolesarji v ospredju zadnjih nekaj kilometrov, dolgo časa se jih je držal tudi drugi Slovenec na dirki Luka Mezgec, ki je nastopil prvič po 8. septembru, ko je na dirki po Španiji grdo padel in si zlomil del kolčne kosti medenice. Araširo se ... Dnevnik

27d Saitama - Primoža Rogliča jutri čaka zadnji, 70. nastop v letošnji sezoni. Na kriteriju Saitama se sicer ne bo boril za nove točke na lestvici UCI, na kateri je na 1. mestu, temveč bo skupaj s številnimi drugimi kolesarskimi zvezdniki skrbel za zabavo japonskih gledalcev, ki se jih je lani ... Delo

Primož ROGLIČ s takole majhnim?! Bil je BREZ ... Poglejte, kaj je POČEL na Japonskem! (video)

27d Tam se udeležuje dirke, ki se imenuje Saitama Criterium, krožne dirke po mestu, ki jo je lani spremljalo 200.000 gledalcev. Roglič je seveda eden od glavnih zvezdnikov, ki so jih japonski organizatorji pred osrednjo dirko povabili tudi k bolj zabavnim rečem.Tako se se družili z otroki in mladino, pri tem ... Ekipa24