Na Giru dan za ubežnike ali prvi spopad favoritov?

7d Orbetello - V Italliji so v ospredju še vedno polemike glede kazni za Elio Vivianija, zaradi katere je včeraj ostal brez zmage, čeprav je bil v šprintu najhitrejši. Viviani se je v zaključku res pomaknil preveč v levo in zaprl Mattea Moschettija, a je bil tudi njegov oškodovani rojak mnenja, ... Delo

Tudi protokol je sestavni del igre najboljših

7d Orbetello – Rožnata pentlja se je nadaljevala z zelo mirno tretjo etapo, v kateri je imel Primož Roglič s pomočjo moštvenih kolegov vse pod nadzorom. V šprintu je bil najhitrejši Elia Viviani, a so ga sodniki zaradi spremembe smeri postavili na zadnje mesto, zmaga je tako pripadla Fernandu Gavirii. Prvi ... Delo

SLOVENSKI ZVEZDNIK na Giru ima vse pod nadzorom, PRIMOŽ ROGLIČ pojasnil: Povem vam, zakaj se NISEM BAL ...

7d Današnja etapa je bila dolga 220 kilometrov, začela pa se je v Vinciju, kjer je bil rojen vrhunski italijanski renesančni umetnik in znanstvenik Leonardo da Vinci, s startom v tem kraju so tudi kolesarji obeležili petstoto obletnico njegove smrti. Končala se je v Orbetellu, pričakovano s sprintom glavnine. Ta je ... Ekipa24

Roglič ostaja v rožnatem, diskvalifikacija zmagovalca, padec konkurentov

7d Tretja etapa letošnje dirke po italijanski pentlji je postregla s precej nerazburljivo 220 km dolgo dirko od Vincija do Orbetella ter dosti bolj zanimivim dogajanjem po prihodu v cilj. Etapa, katero je začinil zgolj množičen padec približno 5 km pred ciljem, je najprej zaznamoval samostojen ubežnik, Sho Hatsuyama, ki si ... Žurnal24

Roglič ostaja v rožnatem, Viviani diskvalificiran
Slovenske novice

7d RIM – Slovenski kolesarski šampion Primož Roglič bo v rožnati majici vodilnega na dirki po Italiji dirkal vsaj še eno etapo. Zmagovalec tretje etape kolesarske dirke po Italiji je Kolumbijec Fernando Gaviria, saj so sodniki naknadno diskvalificirali italijanskega prvak Elio Vivianija, ki je sicer prvi prečkal ciljno črto. Tako je ... Slovenske novice

ZAPLET NA GIRU! Ne Italijan, zmagal je Kolumbijec!

7d Zmagovalec tretje etape kolesarske dirke po Italiji je Kolumbijec Fernando Gaviria, saj so sodniki naknadno diskvalificirali italijanskega prvak Elio Vivianija, ki je sicer prvi prečkal ciljno črto. Tako je drugo mesto zasedel Nemec Pascal Ackermann, tretjega pa Italijan Matteo Moschetti. Viviani je je čez ciljno črto prišel kot prvi, že ... Ekipa24

SIJAJNO! Primož Roglič ostaja v rožnatem

7d Slovenski kolesarski šampion Primož Roglič bo v rožnati majici vodilnega na dirki po Italiji dirkal vsaj še eno etapo. Tretji dan se je namreč končal z novim sprintom, najhitrejši je bil italijanski prvak Elia Viviani, 29-letni slovenski zvezdnik Jumbo-Visme pa je prišel do cilja varno v glavnini. Današnja etapa je ... Ekipa24

Roglič ostaja v rožnatem, drugi sprint Gira Vivianiju

7d Današnja etapa je bila dolga 220 kilometrov, začela pa se je v Vinciju, kjer je bil rojen vrhunski italijanski renesančni umetnik in znanstvenik Leonardo da Vinci, s startom v tem kraju pa bodo tudi kolesarji obeležili petstoto obletnico njegove smrti. Končala se je v Orbetellu, pričakovano s sprintom glavnine. Drugi ... Dnevnik

Roglič ostaja v majici vodilnega, etapna zmaga po diskvalifikaciji Kolumbijcu

7d Današnja etapa je bila dolga 220 kilometrov, začela pa se je v Vinciju, kjer je bil rojen vrhunski italijanski renesančni umetnik in znanstvenik Leonardo da Vinci, s startom v tem kraju pa bodo tudi kolesarji obeležili petstoto obletnico njegove smrti. Zmagovalec je pričakovan postal znan šele po šprintu glavnine. V ... Siol.net

Primož Roglič tudi po tretji etapi v majici vodilnega!

7d Več sledi ... Siol.net

Tudi danes se na Giru obeta festival šprinterjev

8d Slikovita Toskana bo prizorišče tretje etape kolesarske Dirke po Italiji, ki se bo začela v rojstnem kraju Leonarda da Vincija in po 220 kilometrih končala v Orbetellu. Spet se obeta festival šprinterjev, saj se po nekaj gričkih trasa ob koncu povsem zravna. 40 kilometrov pred koncem je edini kategoriziran vzpon, ... RTV Slovenija

Na Giru nova priložnost za šprinterje, največ skrbi povzroča veter

8d Vinci - Na letošnjem Giru je večina šprinterskih etap na vrsti v prvem tednu, zato bodo ekipe z glavnimi favoriti za hitre zaključke pomagale nadzorovati tempo na čelu glavnine in tako nekoliko razbremenile Jumbo Vismo, ki brani rožnato majico Primoža Rogliča. Tretja etapa se začne v Vinciju in s tem ... Delo

Ackermann dobil sprint druge etape, Roglič ostaja v rožnatem

8d Drugo mesto je zasedel domačin Elia Viviani (Deceuninck - Quick Step), tretje pa Avstralec Caleb Ewan (Lotto Soudal). Današnja etapa je bila večji del ravninska, kolesarji pa so vseeno morali opraviti s štirimi manjšimi vzponi, najtežji je bil tretji na Montalbino, ki spada v tretjo kategorijo. S pobegom je z ... Ekipa24

8d Drugo mesto je zasedel domačin Elia Viviani (Deceuninck - Quick Step), tretje pa Avstralec Caleb Ewan (Lotto Soudal). Današnja etapa je bila večji del ravninska, kolesarji pa so vseeno morali opraviti s štirimi manjšimi vzponi, najtežji je bil tretji na Montalbino, ki spada v tretjo kategorijo. S pobegom je z ... Dnevnik

Primož Roglič ubranil rožnato majico, etapa nemški puščici

8d Ackerman je v ciljnem šprintu premagal domačega favorita Elio Vivianija in Avstralca Caleba Ewansa. Na četrtem mestu je ciljno črto prečkal, Kolumbijec Fernando Gaviria. Primož Roglič je v skupnem seštevku zadržal prednost pred Simonom Yatesom. Siol.net