Viviani premočan tudi za Sagana, Roglič zadržal skupno tretje mesto #video

9d Etapa je bila kar klasična sprinterska, peščica kolesarjev je dolgo bežala, v zadnjih desetih kilometrih pa jo je pogoltnila glavnina. Sledil je obračun sprinterjev, ki ga je dobil 30-letni Viviani in tako vpisal prvo etapno zmago po slavju 28. februarja v peti etapi na dirki po Združenih arabskih emiratih. Takole ... Siol.net

Roglič še naprej odličen

9d Etapa je bila kar klasična sprinterska, peščica kolesarjev je dolgo bežala, v zadnjih desetih kilometrih pa jo je pogoltnila glavnina. Sledil je obračun sprinterjev, ki ga je dobil 30-letni Viviani in tako vpisal prvo etapno zmago po slavju 28. februarja v peti etapi na dirki po Združenih arabskih emiratih. Sagan ... Ekipa24

Roglič napadel na zaključnem vzponu in se prebil na skupno tretje mesto

10d Francoski kolesar Julian Alaphilippe je zmagovalec druge etape dirke od Tirenskega do Jadranskega morja, ki se je po 198 kilometrih končala v Pomeranceju. Nase je z napadom opozoril Primož Roglič, ki je na koncu osvojil sedmo mesto. Zasavec je napredoval na tretje mesto v skupnem seštevku. Roglič je napadel na ... RTV Slovenija

PRIMOŽ ROGLIĆ na zaključnem vzponu (spet) silovito napadel

10d Francoski kolesar Julian Alaphilippe je zmagovalec druge etape dirke od Tirenskega do Jadranskega morja, ki se je po 198 kilometrih končala v Pomeranceju. Nase je z napadom v zadnjih treh kilometrih opozoril Primož Roglič, ki je na koncu osvojil sedmo mesto. Zasavec je napredoval na tretje mesto v skupnem seštevku. ... Ekipa24

Roglič po sedmem mestu v drugi etapi že tretji

10d Drugo mesto v etapi je osvojil Belgijec Greg van Avermaet, tretje Italijan Alberto Bettiol. Peti je bil Britanec Adam Yates, ki je obdržal skupno vodstvo. Po dveh dneh ima enak čas kot njegov moštveni kolega pri Mitchelton-Scottu Brent Bookwalter, Roglič je tretji s sedmimi sekundami zaostanka. Roglič je napadel na ... Dnevnik

Roglič že napadel in napredoval med najboljše

10d Francoski kolesar Julian Alaphilippe je zmagovalec druge etape dirke od Tirenskega do Jadranskega morja, ki se je po 198 kilometrih končala v Pomeranceju. Nase je z napadom v zadnjih treh kilometrih opozoril Primož Roglič, ki je na koncu osvojil sedmo mesto. Zasavec je napredoval na tretje mesto v skupnem seštevku. ... Žurnal24

Primož Roglič napredoval na tretje mesto

10d Drugo mesto v etapi je osvojil Belgijec Greg van Avermaet, tretje Italijan Alberto Bettiol. Peti je bil Britanec Adam Yates, ki je obdržal skupno vodstvo. Po dveh dneh ima enak čas kot njegov moštveni kolega pri Mitchelton-Scottu Brent Bookwalter, Roglič je tretji s sedmimi sekundami zaostanka. Roglič je napadel na ... Siol.net

Roglič napadal na zadnjem vzponu, zmagal pa Alaphilippe

10d Pomarance - Po drugem mestu ekipe Jumbo Visma na včerajšnjem ekipnem kronometru je imel Primož Roglič le sedem sekund zaostanka za vodilnim Michaelom Hepburnom, ki pa je še pred zaključkom izgubil stik z vodilno skupino. Majica vodilnega bi se tako preselila na pleča njegovega ekipnega kapetana Adama Yatesa, a je ... Delo

Roglič odlično začel prestižno etapno dirko, grozljivi trk zasenčil dogajanje

11d Nizozemska kolesarska ekipa Jumbo-Visma je dirko svetovne serije od Tirenskega do Jadranskega morja začela z drugim mestom v današnji ekipni vožnji na čas. Na povsem ravninski trasi v Lido di Camaioreju v dolžini 21,5 kilometra so Primož Roglič in kolegi zaostali le za avstralskim Mitchelton-Scottom. UCI Šport Tako visoko na ... Žurnal24

Rogličevo moštvo v senci nesreče drugo

11d Ljubljana - Nizozemska kolesarska ekipa Jumbo-Visma je dirko svetovne serije od Tirenskega do Jadranskega morja začela z drugim mestom v današnji ekipni vožnji na čas. Na povsem ravninski trasi v Lido di Camaioreju v dolžini 21,5 kilometra so Primož Roglič in kolegi zaostali le za avstralskim Mitchelton-Scottom. Avstralce in Nizozemce ... Delo

Roglič s svojo ekipo zaostal le za avstralskim kolektivom

11d Nizozemska kolesarska ekipa Jumbo-Visma, za katero nastopa tudi Primož Roglič, je dirko svetovne serije od Tirenskega do Jadranskega morja začela z drugim mestom v ekipni vožnji na čas. Na povsem ravninski trasi v Lido di Camaioreju v dolžini 21,5 kilometra so Roglič in kolegi zaostali le za avstralskim Mitchelton-Scottom. Avstralce ... RTV Slovenija

Rogličeva ekipa dirko od Tirenskega do Jadranskega morja začela z drugim mestom

11d Avstralce in Nizozemce je na koncu ločilo sedem sekund, nemški Sunweb je na tretjem mestu zaostal 22 sekund. Nizozemci na začetku sezone kažejo izvrstno pripravljenost. Najboljši so bili na dirki po Združenih arabskih emiratih, ko so zmagali v moštvenem kronometru, takrat je Roglič ciljno črto prepeljal prvi in takoj oblekel ... Dnevnik

Roglič v eminentni družbi kto eden od favoritov

11d Primož Roglič se je tam znašel v družbi zadnjega zmagovalca francoskega Toura Gerainta Thomasa (Sky), Toma Dumoulina (Sunweb), zmagovalca dirke Strade Bianche Juliana Alaphilippa (Deceuninck - Quick-Step) in Vincenza Nibalija (Bahrain-merida). V kolesarsko karavano se po lažji poškodbi na treningu vrača slovenski državni prvak Matej Mohorič, ki bo skupaj z ... Siol.net

Roglič uigrava orkester za simfonijo na Giru

12d Z marcem so se dirke svetovne kolesarske serije dokončno preselile v Evropo, kjer nas zdaj zelo pestra ponudba čaka vse do oktobra. Tudi v tem letu je ogromno pričakovanj vezanih na slovenske kolesarje, mnogo sprememb pa je tudi pri edini slovenski poklicni vrsti – ženski zasedbi BTC City Ljubljana. Kolesarjem ... RTV Slovenija

Zmaga za Rogličevo ekipo, ta med favoriti v Italiji

13d Dylan Groenewegen, član ekipe Jumbo-Visma, za to je sezono s skupno zmago v Združenih arabskih emiratih uspešno začel tudi Primož Roglič, je na 163,5 kilometra dolgi preizkušnji med Les Breviairesom in Bellegardom v ciljnem sprintu sedmerice ugnal Španca Ivana Garcio in Belgijca Philippa Gilberta. Med precej vetrovno etapo se je ... Žurnal24

Rogličeva premiera v Evropi: za uvod moštveni kronometer

13d V sredo se bo začela 54. kolesarska dirka od Tirenskega do Jadranskega morja, ena najmočnejših etapnih dirk v koledarju svetovne serije v spomladanskem delu sezone. Med glavne favorite za skupno zmago sodi Primož Roglič, ki je sezono začel imenitni, saj je dobil dirko UAE Tour (po Združenih arabskih emiratih). V ... RTV Slovenija

Primož Roglič med glavnimi favoriti za zmago, vrača se Matej Mohorič

13d V karavano se po krajši odsotnosti zaradi padca na treningu pred prvo belgijsko klasiko vrača slovenski prvak Matej Mohorič, ki bo eden od dveh Slovencev v moštvu Bahrain-Meride. Drugi bo Jan Tratnik. Kapetan moštva bo Italijan Vincenzo Nibali, glavni športni direktor Gorazd Štangelj stavi tudi na Italijana Damiana Carusa in ... Siol.net

Roglič na dirko od Tirenskega do Jadranskega morja po nove uspehe

13d V karavano se po krajši odsotnosti zaradi padca na treningu pred prvo belgijsko klasiko vrača slovenski prvak Matej Mohorič, ki bo eden od dveh Slovencev v moštvu Bahrain-Meride. Drugi bo Jan Tratnik. Kapetan moštva bo Italijan Vincenzo Nibali, glavni športni direktor Gorazd Štangelj stavi tudi na Italijana Damiana Carusa in ... Ekipa24

13d V karavano se po krajši odsotnosti zaradi padca na treningu pred prvo belgijsko klasiko vrača slovenski prvak Matej Mohorič, ki bo eden od dveh Slovencev v moštvu Bahrain-Meride. Drugi bo Jan Tratnik. Kapetan moštva bo Italijan Vincenzo Nibali, glavni športni direktor Gorazd Štangelj stavi tudi na Italijana Damiana Carusa in ... Dnevnik