Adam Yates zmagovalec dirke po Hrvaški, Tratnik drugi v zadnji etapi

38d Drugo mesto je z zaostankom 22 sekund zasedel kolesar Astane, Italijan Davide Villella, 29 sekund je zaostal tretjeuvrščeni Španec Victor De la Parte. Od Slovencev je bil najboljši Domen Novak (Bahrain Merida), ki je z zaostankom 50 sekund zasedel peto mesto. Zadnjo etapo, ta se je začela v Sveti Nedelji, ... Ekipa24

Tratnik na zadnji etapi tik pod vrhom, dirka Yatesu

38d V Zagrebu se je končala letošnja izvedba kolesarske Dirke po Hrvaški. Zadnjo etapo je na drugem mestu končal Jan Tratnik, skupni zmagovalec pa je postal Britanec Adam Yates. Yates, kolesar ekipe Mitchelton-Scott, je zadnjo etapo končal na 7. mestu in ubranil prednost pred najbližjim zasledovalcem v skupnem seštevku, Italijanu Davideju ... RTV Slovenija

Tratnik v zadnji etapi drugi, Adam Yates skupni zmagovalec

38d Drugo mesto je z zaostankom 22 sekund zasedel kolesar Astane, Italijan Davide Villella, 29 sekund je zaostal tretjeuvrščeni Španec Victor De la Parte. Od Slovencev je bil najboljši Domen Novak (Bahrain Merida), ki je z zaostankom 50 sekund zasedel peto mesto. Jan Tratnik je zadnjo etapo končal na drugem mestu. ... Siol.net

Yatesu etapa in skupno vodstvo na Hrvaškem

39d Yates je z zmago na kraljevski etapi potrdil vlogo favorita dirke in prevzel majico skupno vodilnega. Britanec ima v skupni razvrstitvi 15 sekund prednosti pred Villello, Novak je peti z 41 sekundami zaostanka. Nedeljska, zadnja etapa bo dolga 154 km, začela se bo v Sveti Nedelji, končala pa v Zagrebu. Dnevnik

Yatesu etapa in skupno vodstvo na Hrvaškem, Novak peti

39d Yates je z zmago na kraljevski etapi potrdil vlogo favorita dirke in prevzel majico skupno vodilnega. Britanec ima v skupni razvrstitvi 15 sekund prednosti pred Villello, Novak je peti z 41 sekundami zaostanka. Nedeljska, zadnja etapa bo dolga 154 km, začela se bo v Sveti Nedelji, končala pa v Zagrebu. Siol.net

39d Yates je z zmago na kraljevski etapi potrdil vlogo favorita dirke in prevzel majico skupno vodilnega. Britanec ima v skupni razvrstitvi 15 sekund prednosti pred Villello, Novak je peti z 41 sekundami zaostanka. Nedeljska, zadnja etapa bo dolga 154 km, začela se bo v Sveti Nedelji, končala pa v Zagrebu. Ekipa24