DOL BOSTE PADLI: Dragićeva fotografija po tekmi in v družbi velikega šefa ZAŽGALA SPLET! (foto)

96d Goran Dragić se je v noči na četrtek z Miamijem znesel nad košarkarji Detroita, tekma pa je bila za slovenskega zvezdnika še bolj pomembna. V živo ga je namreč spremljal po mnenju mnogih najvplivnejši Slovenec in predsednik Uefe Aleksander Čeferin.Po tekmi sta se tudi družila, v notranjosti stadiona v Miamiju ... Ekipa24

Dragić razbil Detroit, Bojevniki poslali sporočilo

96d Košarkarji iz Miamija so se dobesedno poigrali s tekmeci iz Detroita in jih v ligi NBA visoko premagali s 108:74. Vročica je bila za razred boljša od Batov, predvsem sijajno pa je zaigrala v začetku drugega polčasa, ki ga je odprla z delnim izidom 21:0. Goran Dragić je za floridsko ... Žurnal24

Dragićev Mimi z lahkoto
Svet24

96d Košarkarji iz Miamija so se dobesedno poigrali s tekmeci iz Detroita in jih visoko premagali s 108:74. Vročica je bila za razred boljša od batov, predvsem sijajno pa je zaigrala v začetku drugega polčasa, ki ga je odprla z delnim izidom 21:0. Goran Dragić je za floridsko ekipo v 19 ... Svet24

Luka Dončić, pazi se! Goran Dragić se s to MOJSTROVINO ogreva za VELIKI SLOVENSKI DERBI (video)

96d Vročica je bila za razred boljša od batov, predvsem sijajno pa je zaigrala v začetku drugega polčasa, ki ga je odprla z delnim izidom 21:0. Goran Dragić je za floridsko ekipo v 19 minutah prispeval 10 točk, štiri podaje ter dva skoka. Še posebej je navdušil z akcijo ob koncu ... Ekipa24

#video Miami se je poigral z Detroitom, Dragić prispeval 10 točk

96d Domača ekipa je prikazala zelo kolektivno predstavo, kar sedem njenih igralcev je vpisalo dvomestno število doseženih točk. Najbolj učinkovit je bil Justise Winslow s 16 točkami, dve manj je dosegel Dion Waiters, Josh Richardson in Hassan Whiteside pa sta prispevala po 13 točk. Za bledo gostujočo zasedbo je Blake Griffin ... Dnevnik