ČISTA DESETKA! V Kopru razpoloženje veselemu decembru primerno!

10d Za koprsko ekipo je to že deseta zmaga v desetih tekmah regionalnega tekmovanja.Pred tekmo so bili Koprčani kot edina neporažena ekipa v Aba2 pri izkupičku 9-0 in v dvoboju z Dynamicom (4 zmage) v jasni vlogi favorita. Po koncu tekme je zdaj izkupiček slovenskega moštva 10-0, čeprav so se Koprčani ... Ekipa24

Začetek sezone Primorske za čisto desetko

10d 10. krog Lige ABA 2 in še deseta zmaga košarkarjev Sixta Primorske, ki so izjemno zmagovito serijo na domačem parketu nadaljevali proti Dynamicu (82:67). V Bonifiki se je zbralo več kot 2.000 gledalcev. Beograjčani so v prvem polčasu večinoma vodili, na začetku devete minute že za sedem, na odmor pa ... RTV Slovenija

Primorci za čisto desetko, dobesedno

10d Pred tekmo so bili Koprčani kot edina neporažena ekipa v Aba2 pri izkupičku 9-0 in v dvoboju z Dynamicom (4 zmage) v jasni vlogi favorita. Po koncu tekme je zdaj izkupiček slovenskega moštva 10-0, čeprav so se Koprčani šele v drugem polčasu otresli tekmecev. Ti so po izenačeni prvi četrtini ... Siol.net