Ob 1.10: Indiana - Dallas, ob 1.40: Toronto - Miami

2d Prvič po dveh letih so košarkarji Dallasa doživeli tri zaporedne poraze. V Indianapolisu jih čaka težka naloga, saj bodo znova oslabljeni. Toronto bo gostil Miami. Dorian Finney-Smith, Josh Richardson, Maxi Kleber in Dwight Powell so še vedno odsotni zaradi okužbe z novim koronavirusom ali stika z okuženo osebo. Tim Hardaway ... RTV Slovenija

Luka Dončić ima dovolj izgubljanja, Goran Dragić vprašljiv za spopad s Torontom

2d Luka Dončić in njegovi soigralci iz moštva Dallas Mavericks so zadnje tri tekme izgubili, takega črnega niza pa niso doživeli vse od marca 2019. Slovenski as ima porazov že vrh glave. "Ne maram izgubljati. Grozno je, slabo se počutim ob porazih," je ameriškim medijem pred dnevi razlagal po zadnjem porazu ... Siol.net

Oglasil se je košarkar, ki ga je DONČIĆ udaril: to, kar je povedal o potezi slovenskega zvezdnika, močno preseneča!

2d Dallas je na tekmi s Torontom še tretjič zapored izgubil, Luka Dončić pa je bil po tekmi izjemno razočaran. Svojo nemoč je kazal že med tekmo, ko so ga obrambni igralci Toronta povsem odrezali od igre, Dončićevi soigralci pa se niso ravno izkazali z metom iz igre. V enem od ... Ekipa24

Johnson o incidentu z Dončićem: "Vem, da Luka ni slab fant"

2d Dallas Mavericks so morali v noči na torek priznati premoč Toronto Raptors (93:116). Predlanskim prvakom je uspelo teličke zaustaviti s pomočjo dobro organizirane obrambe, pri čemer so se še prav posebej osredotočili na Luko Dončića. Slovenski košarkar tokrat ni imel svojega večera. V 35 minutah je dosegel zanj skromnih 15 ... Žurnal24

Pri DALLASU so noreli! Trener Carlisle je bil IZKLJUČEN že v prvi četrtini! Glejte, zakaj je povsem izgubil živce! (video)

3d Trije zaporedni porazi v ligi NBA so pri Dallasu sprožili alarm. Tako slabega niza v minuli sezoni, ko so se uspeli uvrstiti v končnico, niso poznali, zaskrbljujoče pa je dejstvo, da ne vedo, kdaj bodo imeli popolno ekipo. Luka Dončić je bil tokrat povsem nemočen, da se Dallasu ne piše ... Ekipa24

KRALJ!!! Dončić vidi, kar OSTALI NE! Ste videli, kje je našel soigralca in kako mu je podal?! (video)

3d Tokrat nemočen Luka Dončić je z Dallasom s 93:116 izgubil proti Torontu. Domači košarkarji Toronta so našli ključ za zmago: zaustaviti Dončića, ki je večer pred tem dosegel 29. trojni dvojček v NBA s 36 točkami, 16 skoki in 15 podajami. Tokrat je slovenski zvezdnik zbral "le" 15 točk pri ... Ekipa24

Takšnega Luke še ne poznamo: s komolcem namerno udaril v obraz nasprotnika

3d Dallas Mavericks Luke Dončića so v noči na torek po srednjeevropskem času na Floridi gostovali pri ekipi Toronto Raptors. Predlanski prvaki so našli ključ za zmago: zaustaviti Dončića, ki je večer pred tem dosegel 29. trojni dvojček v NBA s 36 točkami, 16 skoki in 15 podajami. Tokrat je slovenski ... Žurnal24

Miami na krilih Dragića prekinil črn niz, Dončić neuspešen

3d Na Floridi se je tekma oslabljene vročice začela z nekajurno zamudo, na koncu pa so domači košarkarji le prekinili črn niz porazov zahvaljujoč Adebayu, ki je dosegel 28 točk in 11 skokov, ter Dragiću, ki je prvič v sezoni tekmo začel v prvi peterki in k zmagi dodal 22 točk. ... Dnevnik

NAJVEČJA NAPAKA trenerja DALLASA?! Poglejte, kaj je Carlisle naredil s poškodovanim zvezdnikom in kako se je končalo!

3d Za Dallasom je še en večer za pozabo. Tokrat so gostovali v Tampi, kjer so se pomerili z ekipo Toronta in visoko izgubili s 93:116. Navijači Dallasa so sicer pozdravili vrnitev dveh košarkarjev - Jalena Brunson in Tima Hardawaya mlajšega, toda po koncu tekme je imel marsikdo pomisleke zaradi poteze ... Ekipa24

PREKIPELO MU JE! 'Vročeglavi' DONČIĆ je izgubil živce, s komolcem udaril nasprotnika, nato pa ... (video)

3d Čeprav so vsi čakali, da bo Luka Dončić sam popeljal Dallas do zmag in do končnice, se je izkazalo, da slovenski zvezdnik brez prave podpore svojih soigralcev ne more. Še posebej ne, če se nasprotniki taktično dobro lotijo obrambe. Tokrat je Dončić sicer delil žoge soigralcem, ko sam ni mogel ... Ekipa24

Kaj se dogaja z DALLASOM?! Prižgali so se vsi ALARMI, DONČIĆU pa se je po sijajnem večeru zgodilo TO! (video)

3d Ekipa Dallas Mavericks, kjer je z naskokom prvi zvezdnik Luka Dončić, je na prvih nekaj tekmah nove sezone kazala dva različna obraza. In ko se je zdelo, da je kriza pozabljena in je Dallas na Dončićevih krilih nanizal štiri zaporedne zmage, je počilo. Tudi Telički so bili zelo zdesetkani zaradi ... Ekipa24

Le dva v zgodovini hitrejša kot Dončić

3d Luka Dončić je ob nedeljskem porazu Dallas Mavericks proti Chicago Bulls (101:117) v statistiko vpisal 36 točk, 16 skokov in 15 asistenc. Že do polčasa je Ljubljančan zbral 30 točk, sedem skokov in pet podaj, kar je v zadnjih dvajsetih letih uspelo le še Jamesu Hardnu in Allenu Iversonu. Slaba ... Žurnal24

Slab večer Dončića, Gogi zadel, ko je bilo to najbolj potrebno

3d Dallas je tokrat gostoval pri Torontu, ki sicer svoje tekme zaradi epidemije koronavirusa in težav, ki bi jih prinesla selitev v Kanado, ne igra v domači dvorani, ampak v Tampi na Floridi. Raptors so pred dvobojem z Luko Dončićem in druščino zabeležili le štiri zmage na 12 tekmah, Mavericks pa ... Žurnal24

Dončića stisnili v kot, trener izključen, Dragiću se je smejalo

3d Ob pogledu na statistiko bi lahko rekli, da se je Luka Dončić namenoma držal nekoliko nazaj, ker je vrgel na koš le 11 žog. Po porazu proti Chicago Bulls je namreč izpostavil, da je igral sebično, potem ko je 30-krat metal iz igre. A je razlog, da je nekoliko manjkrat ... Siol.net

Dragić na parket že ob 21.00, Dončić želi prekiniti negativni niz

4d Goran Dragić bo danes z Miamije igral že ob 21.00, ko se bo na domačem parketu še drugič v nekaj dneh pomeril z Detroitom. Miami, ki je izgubil zadnje tri tekme, bo znova nastopil oslabljen, saj Dragiću in soigralcem ne bodo mogli pomagati Jimmy Butler, Avery Bradley in Meyers Leonard, ... Siol.net

"Lukova statistika je impresivna, a tukaj nismo zaradi tega"

4d Slovenski košarkar ni bila pretirano dobre volje po porazu proti Chicago Bulls, čeprav je na tekmi vpisal novega trojnega dvojčka in se postavil ob bok legendam, kot so Oscar Robertson, Wilt Chamberlain in James Harden. NBA Šport Sam proti vsem: izjemna statistika, a poraz Dončića! Za piko na i je ... Žurnal24

Dončić po nori predstavi šokiral: "Sebičen sem"

4d Dallas Mavericks so v domačem American Airlines Centru doživeli šesti poraza na 12 tekmah (6-6). Za Luko Dončića, ki je odigral fenomenalno tekmo, in soigralce so bili usodni čikaški biki (117:101). NBA Šport Sam proti vsem: izjemna statistika, a poraz Dončića! Donćić je bil ponovno prvo ime svojega moštva, še ... Žurnal24

Hahaha, KRALJ! Zvezdnik Chicaga je stopil do DONČIĆA in ga udarjal po ROKI?! Ne boste verjeli, kaj je bil vzrok ... (video)

4d Obračun Dallasa in Chicaga so s 117:101 dobili gostje, domači ekipi ni pomagal niti v prvem polčasu izjemno razpoloženi Luka Dončić. Ta je namreč v prvih dveh četrtinah dosegel kar 30 od svojih končnih 36 točk, bil je praktično edini, ki je Dallas še držal v igri. V enem od ... Ekipa24

SEBIČNEŽ? Pa kaj še! Dončić z neverjetno potezo ponižal tekmeca, v eni akciji dvakrat za hrbet! (video)

4d Čeprav je Luka Dončić v nedeljo pozno zvečer po slovenskem času s svojim Dallasom izgubil proti Chicagu, pa je Slovenec spet pustil odličen vtis. Dosegel je 36 točk, 16 skokov in 15 podaj, po tekmi pa vseeno dejal, da je Dallas izgubil zaradi njegove sebične igre.Vseeno je s svojimi potezami ... Ekipa24

Luka DONČIĆ osupnil s svojim nastopom pred NOVINARJI: JAZ sem kriv za ta poraz! In povem vam, ZAKAJ! (video)

4d Čeprav je enaindvajsetletni Ljubljančan dosegel nov trojni dvojček in s tem prehitel tudi legendarnega Michaela Jordana, pa je zdesetkani Dallas kljub temu izgubil s 101:117. Dončić je na koncu dosegel 36 točk, 16 skokov in 15 podaj, od tega je kar 30 točk dosegel v prvem polčasu. Pričakovano je bil ... Ekipa24

Dončić ob porazu Dallasa do 29. trojnega dvojčka

4d Dončić je bil na dobri poti do novega rekordnega izkupička po številu doseženih točk, saj jih je do polčasa zbral natanko 30. To se je zgodilo drugič v njegovi karieri (33 točk proti Golden State Warriors). V drugem polčasu se je 21-letniku pri metu ustavilo, razigral pa je soigralce in ... Dnevnik

Sam proti vsem: izjemna statistika, a poraz Dončića!

4d V American Airlines Areni so v nedeljo zvečer po srednjeevropskem času gostovali Chicago Bulls. Sicer ena skromnejših ekip lige je Luki Dončiću in soigralcem prizadejala nepričakovan poraz (101:117), po katerem imajo Dallas Mavericks polovičen izkupiček (6-6). Dončić je bil edini pri Teličkih, ki je držal korak z Biki. Dosegel je ... Žurnal24

Dončić s 30 TOČKAMI V 1. POLČASU, potem pa TOLE! Prehitel Jordana, toda ... KAKŠNA ŠKODA!

4d V domači dvorani je dvignil ogromno prahu, potem ko je v prvem polčasu ob zaostanku Dallasa za 15 točk dosegel neverjetnih 30 točk in postavil temelje za kakšen rekordni dosežek. Najmanj lastni strelski rekord (43 točk), v igri pa je bil tudi rekord igralcev s področja nekdanje Jugoslavije (Nikola Jokić ... Ekipa24

Kaaaj?! NORIŠNICA V DALLASU! Noro, kaj je naredil Dončić, dogajajo se NEVERJETNE STVARI!

4d Resda Mavericksi kar pošteno izgubljajo prvi polčas (52:67), vendar oa je Luka Dončić od 52 točk Dallasa dosegel neverjetnih ... 30! Da, prav ste prebrali, norih okroglih 30! S tem je Dončić pred nadaljevanjem ne samo na poti do osebnega rekorda, temveč do še precej večjih stvari. Najmanj do rekorda ... Ekipa24

"Ali Luka postaja mulasta diva?"

6d V zaključku tekme med Dallas Mavericks in Milwaukee Bucks je prišlo do nesoglasja med Lukom Dončićem in trenerjm Rickom Carslisom. Čeprav je imel Dallas v dobrem še eno minuto odmora, Carlisle svojih varovancev ni poklical na posvet, temveč jih je prepustil lastni presoji v upanju, da bodo izkoristili nepostavljeno obrambo ... Žurnal24

Carlisle odgovoril Dončiću: "Edini razlog, zakaj sem to naredil ..."

6d Rick Carlisle je po porazu z Milwaukee Bucks (109:112) spregovoril o tem, zakaj se nekaj sekund pred koncem ni odločil za minuto odmora, v kateri bi igralcem posredoval strategijo za enega zadnjih napadov na srečanju. NBA Šport Dončić v zadnji sekundi poskusil nemogoče Izkušeni Carlisle je odgovornost prepustil svojim varovancem, ... Žurnal24

DRAMA V TABORU DALLASA! Dončić ZNOREL nad svojim trenerjem, njun spor DVIGNIL OBILO PRAHU (video)

6d Luka Dončić je v 36 minutah dosegel 28 točk, 13 podaj in devet skokov ter bil kot prvi strelec svojega moštva na pragu novega trojnega dvojčka. A je bil v zadnjih sekundah nemočen, po njegovem mnenju tudi zaradi slabega odziva klopi oziroma trenerja Ricka Carlisla. Ko sta 21 sekund pred ... Ekipa24

Dončić jezno gestikuliral trenerju, tole ga je pošteno ujezilo

6d Moštvo Luke Dončića je utrpelo prvi poraz po štirih zaporednih zmagah. V napeti končnici je moral Dončićev Dallas priznati premoč Milwaukee Bucks Giannisa Antetokounmpa (109:112). Tekma je bila izenačena do zadnjih sekund, ko so gostje zgrešili dva pomembna poskusa za prevzem vodstva, v zadnji sekundi pa je z nemogočim metom ... Žurnal24

Dallas izgubil, Dončić na pragu trojnega dvojčka

6d James Johnson je po podaji Dončića s trojko iz kota tri minute in devet sekund pred koncem poskrbel za prvo vodstvo Dallasa (104:103) po uvodnih petih minutah tekme. Nato je na sceno stopil Khris Middleton in v zadnjih dveh minutah in pol dosegel osem od svojih 25 točk za zmago ... Dnevnik

Dončić v zadnji sekundi poskusil nemogoče

6d Luka Dončić in soigralci so tokrat gostovali pri Milwakueeju, ki je v zadnjih dveh sezonah prišel do najboljšega razmerja med zmagami in porazi v rednem delu tekmovanja, Giannis Antetokounmpo pa si je dvakrat priigral naziv najboljšega posameznika v ligi. Bucks so nato dvakrat (pre)hitro pokleknili v končnici. Milwaukee je v ... Žurnal24

Spet raznovrstni Dončić ob koncu izrazil nezadovoljstvo

6d Mavericks tudi proti Milwaukee Bucks, kjer se vse vrti okoli zvezdnika Giannisa Antetokounmpa (MVP rednega dela pretrele sezone) igrajo brez Josha Richardsona, Doriana Finney-Smitha, Jalena Brunsona, Maxija Kleberja in Dwighta Powella, ki so zaradi okužbe s koronavirusom ali stika z okuženo osebo na prisilnem dopustu. A Luka Dončić in njegovi ... Siol.net

Oslabljeni Dallas izgubil v dramatični končnici z Milwaukeejem, Dončiću je do super dosežka ZMANJKAL SKOK

6d Dallas, ki je do te tekme nanizal štiri zaporedne zmage, je še vedno oslabljen, Milwaukeeju se je tako zoperstavil brez Josha Richardsona, Doriana Finney-Smitha, Jalena Brunsona, Maxija Kleberja in Dwighta Powella - bodisi zaradi okužb s koronavirusom bodisi zaradi bližnjega stika z okuženimi. A glavni mož ekipe igra, in to ... Ekipa24

Ob 1.40: Obeta se nov spektakel med Dončićem in Antetokounmpom

6d Košarkarji Dallasa so nanizali štiri zaporedne zmage in so trenutno na petem mestu Zahoda. Milwaukee je prav tako odlično začel sezono in obeta se poslastica med Giannisom Antetokounmpom in Luko Dončićem. Trener Rick Carlisle ima kar nekaj težav zaradi številnih okužb. Josh Richardson, Dorian Finney Smith, Jalen Brunson, Maxi Kleber ... RTV Slovenija

Ponoči poslastica v ligi NBA: Dončić proti Antetokounmpu

6d Mavericks še naprej ostajajo osiromašeni, spet bodo namreč manjkali Josh Richardson, Dorian Finney-Smith, Jalen Brunson, Maxi Kleber in Dwight Powell, ki so zaradi okužbe s koronavirusom ali stika z okuženo osebo na prisilnem dopustu. A Luka Dončić in njegovi zdravi soigralci, ki so pred dnevi dočakali tudi vrnitev Kristapsa Porzingisa, ... Siol.net

"Dončić lahko postane eden največjih, pa ne zgolj statistično"

8d Dallas Mavericks so se pod vodstvom Luke Dončića veselili šeste zmage v letošnji sezoni (6-4). Dončić je bil s 34 točkami, 13 skoki in devetimi podajami na pragu novega trojnega dvojčka, manjkajočo podajo pa je kompenziral s kar štirimi blokadami, kar je njegov osebni rekord od prihoda v ligo. NBA ... Žurnal24

DONČIĆ s svojim oblačilom po tekmi za promocijo SLOVENIJE in športa naredil več kot VSI VELJAKI! (foto)

8d Slovenski košarkarski zvezdnik Luka Dončić je Dallas popeljal do še četrte zaporedne zmage in poskrbel, da je slab začetek sezone vedno bolj oddaljen spomin. Tokrat so bili na gostovanju s 104:93 boljši od ekipe Charlotte Hornets, Dončić pa se je ustavil pri 34 točkah. Navijače Dallasa je še posebej razveselila ... Ekipa24

REKORDNI Dončić spet navdušil, trener pa zatresel AMERIKO: Statistika je bila spektakularna, a igral je ...

8d Slovenski zvezdnik je dosegel osebni rekord po številu blokad (4), temu pa dodal še 34 točk, 13 skokov, z devetimi podajami pa je za las zgrešil trojnega dvojčka. Trener Dallasa Rick Carlisle se je po zaslugi Slovenca podpisal pod 800. zmago v ligi NBA, po tekmi pa je bil poln ... Ekipa24

#video Rekordni Dončić zrežiral četrto zaporedno zmago Dallasa

8d Dallas je s tem prišel do četrte zmage zapovrstjo in se je oddolžil sršenom za poraz na silvestrovo. Toda od takrat se je krivulja forme teličkov precej dvignila, velik delež pri tem pa ima prav slovenski zvezdnik košarke, ki je prav tako precej dvignil raven forme. Na današnjem obračunu je ... Dnevnik

KRALJ! Ne boste verjeli, katero SLOVENSKO NARODNO si je Dončić zavrtel po rekordnem večeru! (foto)

8d Po tem, ko je Dallas slabo začel letošnjo sezono je na zadnjih štirih tekmah nanizal štiri zmage in to kljub številnim odsotnostim zaradi koronavirusa. Še enkrat več se je izkazal Luka Dončić, ki iz tekme v tekmo igra bolje. Ob zmagi s 104:93 nad ekipo Charlotte Hornets je prispeval 34 ... Ekipa24

ČAROVNIK brez primere! Poglejte, kako se je Luka DONČIĆ znesel nad tekmeci, saj to je NORO! (video)

8d Dallas je s tem prišel do četrte zmage zapovrstjo in se je oddolžil sršenom za poraz na silvestrovo. Toda od takrat se je krivulja forme teličkov precej dvignila, velik delež pri tem pa ima prav slovenski zvezdnik košarke, ki je prav tako precej dvignil raven forme. Na današnjem obračunu je ... Ekipa24

Čudežni Luka Dončić z novim rekordom

8d Koronavirus je Luko Dončića in njegove soigralce ustavil sredi naleta, v katerem so nanizali tri zaporedne zmage. Pravkar iščejo četrto pri Sršenih v mestu Charlotte. Njim gre v zadnjem času še bolje kot Mavericks, nanizali so namreč štiri zaporedne zmage in zasedajo peto mesto na lestvici vzhodne konference. Dallas je ... Siol.net

Ob 1.00 Dončić in druščina gostujejo v "sršenjem gnezdu"

8d Košarkarji Dallasa so vendarle odpotovali v Charlotte, kjer jih ob 1.00 čaka obračun s Hornetsi. Luka Dončić in druščina so na letalu iz Teksasa v Severno Karolino pogrešali peterico soigralcev. Zadnje srečanje Mavsov, ko bi morali gostiti New Orleans, je bilo po protokolih Lige NBA prestavljeno, saj so se v ... RTV Slovenija

Igralo se BO! Kdo bo pomagal Dončiću? Za tole se splača BEDETI!

9d Dončićev Dallas se spopada z okužbami koronavirusa; v izolaciji je pet pomembnih členov zasedbe trenerja Ricka Carlisla. Trenutno manjkajo Jalen Brunson, Josh Richardson, Dorian Finney-Smith, nazadnje pa je bila karantena dodeljena še Maxiju Kleberju in Dwightu Powellu. Pred dvema dnevoma je bil seznam zdravih celo prekratek, zato je bila tekma ... Ekipa24

Dončić ponoči vendarle v akciji, napovedana vrnitev Porzingisa

9d Koronavirus je Luko Dončića in njegove soigralce ustavil sredi naleta, v katerem so nanizali tri zaporedne zmage. Ponoči bodo četrto iskali pri Sršenih v mestu Charlotte, tem pa gre v zadnjem času še bolje kot Mavericks, nanizali so namreč štiri zaporedne zmage in zasedajo peto mesto na lestvici vzhodne konference. ... Siol.net

Lastnik Dončićevega Dallasa razkril, odkod toliko okužb v klubu

9d Mark Cuban je prepričan, da je razlog za to izredno tesna povezanost igralcev, je na twitter profilu sporočil športni novinar Brad Townsend. Igralci Dallasa namreč tudi svoj prosti čas preživljajo skupaj, svoje pa naj bi prispevalo tudi pogosto objemanje in "podajanje petk" na tekmah. Trenutno je zaradi covida v samoizolaciji ... Siol.net

Kaj pa to?! Šef DALLASA je razkril, zakaj je pri DONČIĆEVIH toliko OKUŽB s koronavirusom in presenetil!

9d Ekipa Dallasa je ena od tistih ekip v ligi NBA, ki ima trenutno največ okuženih košarkarjev. Zato je tudi odpadla njihova tekma z New Orleansom, kljub številnim težavam pa se je zelo okrnjena zasedba odpravila na pot, saj jih v noči na četrtek po slovenskem času čaka obračun z ekipo ... Ekipa24