Dva podaljška v Bostonu, Grom pregnal Pelikane

13d Košarkarji Boston Celtics so po dveh podaljških ugnali Los Angeles Clippers s 141:133 in prišli do sedme zaporedne zmage v domači dvorani ter osme na zadnjih devetih tekmah. Jayson Tatum je dosegel 39 točk, s čimer je le za dve zaostal za strelskim rekordom kariere, Marcus Smart je k zmagi ... Žurnal24

Kelti po dveh podaljških strli odpor LA Clippers

13d Tatum je iz igre zadel 14 od 23 metov na koš, trojke je metal 5:10, ob tem pa dodal devet skokov v več kot 47 minutah na parketu, medtem ko je igral čvrsto obrambo proti Kawhiju Leonardu in druščini. »To je bila res težka tekma, a nismo popustili. Lepo bo ... Dnevnik

Kakšen DERBI v libi NBA! Dva podaljška sta dala končnega zmagovalca in brez besed pustila tudi Luko DONČIĆA (video)

13d Tatum je iz igre zadel 14 od 23 metov na koš, trojke je metal 5:10, ob tem pa dodal devet skokov v več kot 47 minutah na parketu, medtem ko je igral čvrsto obrambo proti Kawhiju Leonardu in druščini. "To je bila res težka tekma, a nismo popustili. Lepo bo ... Ekipa24