Tudi Goran Dragić ima lahko slabši večer
Slovenske novice

2d Do tretje tekme letošnjega finala vzhodne konference lige NBA so si košarkarji Miamija nakopali dvomestni zaostanek ob petih od zadnjih šestih zmag v končnici. Tradiciji so ostali zvesti še enkrat. Le da se tokrat niso mogli izkopati iz globoke jame, tudi zaradi slabše predstave Gorana Dragića (11 točk, 1 skok ... Slovenske novice

3d Orlando – Do tretje tekme letošnjega finala vzhodne konference lige NBA so si košarkarji Miamija nakopali dvomestni zaostanek ob petih od zadnjih šestih zmag v končnici, in še enkrat so ostali zvesti tradiciji. Le da se tokrat niso mogli izkopati iz globoke jame, tudi zaradi slabše predstave Gorana Dragića (11 ... Delo

Vročica pogrešala Dragićeve koše

3d Košarkarji Boston Celtics so sinoči v tretji tekmi finala končnice vzhodne konference lige NBA Premagali Miami Heat s 117:106. Miami je na krilih Gorana Dragića osvojil prvi dve tekmi, slovenski as pa je bil sinoči slabše razpoložen in je dosegel 11 točk. Boston tokrat po dveh tekmah, ko je dobro ... Žurnal24

#video Miami z nerazpoloženim Dragićem ni bil kos Bostonu

3d Boston tokrat po dveh tekmah, ko je dobro začel ampak Miamiju dvakrat dovolil preobrat, nasprotniku ni dovolil nadoknaditi zaostanka. Prvo četrtino je Boston dobil z 31:22, drugi z 32:28 in tretjo s 26:24. Miami je oživel šele v zadnji četrtini, ki jo je dobil z 32:28, vendar je bilo vse ... Dnevnik

AUČ, Dragić TEPEN, tekla je kri: Boston grobo nad slovenskega zvezdnika, Miami na koncu ... (video)

3d Boston tokrat po dveh tekmah, ko je dobro začel ampak Miamiju dvakrat dovolil preobrat, nasprotniku ni dovolil nadoknaditi zaostanka. Prvo četrtino je Boston dobil z 31:22, drugi z 32:28 in tretjo s 26:24. Miami je oživel šele v zadnji četrtini, ki jo je dobil z 32:28, vendar je bilo vse ... Ekipa24

Ko Dragiću ne gre, Miami izgubi

3d Ljubljana - Košarkarji moštva Miami Heat, za katerega igra tudi slovenski as Goran Dragić, so izgubili tretjo tekmo finala vzhodne konference lige NBA z Boston Celtics. Kelti so bili boljši s 117:106. Zaostanek v zmagah so tako znižali na 1:2. Za Boston, ki so v svojo korist odločili tri od ... Delo

Slab večer Gorana Dragića. Boston znižal na 1:2.

3d Miami je Boston na prvi tekmi premagal po podaljšku, potem ko je nadomestil kar 14 točk zaostanka. Na drugi, četrtkovi tekmi, je vročici uspel še večji podvig. Zaostajali so za 17 točk, a potem v tretji četrtini, ki so jo dobili kar s 37:17, nadomestili zaostanek, v zadnji četrtini pa ... Siol.net

Ob 2.40: Miami - Boston

3d Košarkarji Miami v finalu Vzhoda vodijo že z 2:0 proti Bostonu. Celticsi so v velikih težavah in na tretji tekmi nujno potrebujejo zmago, saj se še nobena ekipa v zgodovini Lige NBA ni vrnila po zaostanku z 0:3. Na prvi tekmi je Boston zapravil 14 točk naskoka, na drugi pa ... RTV Slovenija

Vroča kri v garderobi Bostona. Bo Dragić poskrbel, da bo še huje?

4d Miami je Boston na prvi tekmi premagal po podaljšku, potem ko je nadoknadil kar 14 točk zaostanka. Na drugi, četrtkovi tekmi je vročici uspel še večji podvig. Zaostajali so za 17 točk, a potem v tretji četrtini, ki so jo dobili kar s 37:17, nadoknadili zaostanek, v zadnji četrtini pa ... Siol.net

Šov Gorana Dragića

5d Potem ko so košarkarji Miamija na prvi tekmi finala vzhodne konference v ligi NBA proti Bostonu v zadnji četrtini zaostajali že za 14 točk, pa nato tekmo po podaljšku dobili, so bili na drugi sredi druge četrtine v zaostanku že za 17. Razplet? Nova zmaga moštva s Floride, pri katerem ... Dnevnik

Gogi in Zoki za nov uspeh

5d Kot da bi se košarkarji Miamija naveličali nizanja običajnih zmag, zdaj iščejo dodatne meje svojih sposobnosti. V prvi tekmi finala vzhodne konference z Bostonom so ob začetku zadnje četrtine zaostali za 14 točk, vendar položili tekmece na pleča. Ob drugem soočenju so si nakopali 17 točk primanjkljaja (41:58) že v ... Slovenske novice

5d Orlando – Kot da bi se košarkarji Miamija naveličali nizanja običajnih zmag, zdaj iščejo dodatne meje svojih sposobnosti. V prvi tekmi finala vzhodne konference z Bostonom so ob začetku zadnje četrtine zaostali za 14 točk, vendar položili tekmece na pleča. Ob drugem soočenju so si nakopali 17 točk primanjkljaja (41:58) ... Delo

Gogi vse bolj spominja na zlatega kapetana z EuroBasketa 2017

5d Ko so se mnogi slovenski košarkarski navdušenci spominjali zlatega EuroBasketa 2017, od katerega so v četrtek minila tri leta, sta osrednja igralska protagonista carigrajske pravljice premikala nove mejnike. Luka Dončić je namreč v domovini izvedel, da je kot prvi Slovenec tudi uradno postal član prve peterke lige NBA. V zvezdniški ... Siol.net

Dragić Slovencem: "Hvala za vse! Vi ste najboljši!

5d Miami Heat so še drugič premagali Boston Celtics (106:101) in v finalni seriji Vzhoda povedli z 2:0 v zmagah. Ključen za slavje Vročice je bil Goran Dragić, še drugič prvi strelec ekipe s Floride. 25 točkam pa je dodal še tri skoke in pet asistenc. Dragić je blestel točno tri ... Žurnal24

Zato ga obožuje CELA SLOVENIJA! Poglejte, kaj je DRAGIĆ po veliki zmagi naredil SLOVENSKIM NAVIJAČEM!

5d "Hvala vam za vso podporo. Skozi vsa moja leta igranja košarke ste vi najboljši. Danes je dan, ko smo osvojili zlato medaljo z našo nacionalno ekipo. Hvala za podporo in upam, da bomo trofejo spet pripeljali nazaj v Slovenijo," je za STA dejal Dragić, ki je bil sinoči s 25 ... Ekipa24

Nova izvrstna predstava Dragića za drugo zmago Miamija proti Bostonu

5d Boston je tekmo začel bolje in prvi četrtino dobil z 31:28, prednost pa povečal po drugi četrtini, ki jo je dobil z 29:19. Miami se je prebudil v tretji četrtini in jo dobil s 37:17. Dragić se je izjemno boril za vsako žogo, bodril soigralce ter v zadnjih minutah srečanja ... Dnevnik

Jimmy Butler

5d Vesel sem, da je v moji ekipi. Je zelo pameten. Ni mu pomembna osebna statistika, hoče samo zmagati. Igra izjemno in tako je vso sezono. Poskrbi, da so vsi na pravem mestu in igrajo maksimalno samozavestno, ko so z njim na igrišču. Nedvomno je naš vodja. Prvi zvezdnik Miamija Jimmy ... RTV Slovenija

VELIKI JUNAK! VELIKI GOGI! Cela liga NBA se klanja zlatemu slovenskemu kapetanu! To, kar dela, je ... NORO (video)

5d Boston je tekmo začel bolje in prvi četrtino dobil z 31:28, prednost pa povečal po drugi četrtini, ki jo je dobil z 29:19. Miami se je prebudil v tretji četrtini in jo dobil s 37:17. Dragić se je izjemno boril za vsako žogo, bodril soigralce ter v zadnjih minutah srečanja ... Ekipa24

Slovenski košarkar blestel, na njegovih krilih do druge zmage (VIDEO)

5d Miami Heat je na krilih znova izvrstnega slovenskega košarkarja Gorana Dragića tudi v drugi tekmi finala vzhodne konference lige NBA premagal Boston Celtics s 106:101. Dragić je bil s 25 točkami tokrat najboljši strelec tekme, v 34 minutah igre pa je prispeval tudi tri skoke in pet podaj. Boston je ... Slovenske novice

Dragić spet sijajen, Miami na pol poti v veliki finale

5d Orlando - Goran Dragić ne popušča, Miami Heat prav tako ne. Pravzaprav se šele ogrevata za vrhunec sezone v ligi NBA. Vročica je v drugi tekmi finala vzhodne konference s 106:101 premagala Boston Celtics in povedla z 2:0 v zmagah. Dragić je bil prvi strelec tekme s 25 točkami! več ... Delo

Goran Dragić junak velike zmage Miamija

5d Več sledi ... Foto: Getty Images Medtem ko se bodo košarkarji LA Lakers in Denverja v noči na soboto prvič pomerili v letošnjem zahodnem konferenčnem finalu, pa bo tretje dejanje v seriji Miami-Boston na sporedu že v noči na nedeljo (2.30). Spomnimo, Gogi po Radoslavu Nesteroviću, Aleksandru Vujačiću in Benu ... Siol.net

Ob 1.10: Boston - Miami

6d Košarkarji Miamija so v letošnji končnici doživeli le en poraz. Na drugi tekmi finala Vzhoda proti Bostonu lahko naredijo velik korak proti velikemu finalu Lige NBA. Prvi strelec Vročice je bil z 29 točkami Goran Dragić, ki je v imenitni formi. Podobno vrhunski je bil točno pred tremi leti, ko ... RTV Slovenija

Boston se ne bo predal brez boja

6d Kmalu po prvem veselju na parketu so se izrazi na obrazih košarkarjev Miamija po prvi zmag v tretjem krogu končnice znova zresnili. "Prva zmaga. Potrebujemo še tri. Boston se ne bo kar predal," so v en glas poudarjali ter Erik Spoelstra ter prvi aduti Miamija Jimmy Butler, Bam Adebayo in ... Siol.net

Dragić: MVP tekme je bil Miami

6d Košarkarji Bostona so v minulih 65 letih izgubili le eno od 157 tekem končnice lige NBA, v katerih so v zadnji četrtini vodili z vsaj 12 točkami prednosti. Vsaj do uvoda letošnjega finala vzhodne konference. Miami je ob začetku zadnjega dela zaostajal z 71:85, a pod vodstvom odličnega Gorana Dragića ... Slovenske novice

Goran Dragić “faktor X” pri vročem Miamiju

7d Tako kot so začeli prvi krog končnice lige NBA proti Indiani in drugega proti Milwaukeeju, so košarkarji Miamija tudi v finalu vzhodne konference proti Bostonu na prvi tekmi prišli do zmage. Tokrat po podaljšku s 117:114. Prvi strelec moštva s Floride je bil z 29 točkami Slovenec Goran Dragić, ki ... Dnevnik

7d Orlando – Košarkarji Bostona so v minulih 65 letih izgubili le eno od 157 tekem končnice lige NBA, v katerih so v zadnji četrtini vodili z vsaj 12 točkami prednosti. Vsaj do uvoda letošnjega finala vzhodne konference. Miami je ob začetku zadnjega dela zaostajal z 71:85, a pod vodstvom odličnega ... Delo

Hvalospevi izjemnemu Dragiću: Naša ekipa ga potrebuje

7d Goran Dragić se ne ustavlja. 34-letni Ljubljančan je na prvi tekmi finala vzhodne konference znova blestel, z 29 točkami (8/13 za 2, 3/6 za 3, 4/4 prosti meti), sedmimi skoki in štirimi podajami je bil najbolj vroče orožje Miamija proti granitnemu Bostonu. Celticsi so vodili praktično celotno tekmo, a je ... Siol.net

Z družino v stiku na daljavo

7d Ljubljana - Nekdanji kapetan slovenske košarkarske reprezentance Goran Dragić je po današnji težki zmagi Miamija proti Bostonu na prvi tekmi finala končnice vzhodne konference košarkarske lige NBA dejal, da energijo za zmage črpa od soigralcev. Med končnico lige pa v Orlandu najbolj pogreša ženo in otroka. Zaradi pandemije koronavirusa so ... Delo

Goran Dragić močno pogreša družino, energijo mu dajejo soigralci
Moški.si

7d Zaradi pandemije koronavirusa so igralci ekip, ki se jim je uspelo uvrstiti v končnico, v tako imenovanem mehurčku oziroma v izolaciji v Orlandu na Floridi, kjer potekajo vse tekme. Žena Maja in sin Mateo sta v Sloveniji in z njima je Dragić v stiku “na daljavo”. Tekme potekajo brez gledalcev ... Moški.si

Kdo se spomni Game Boya?

7d Se spomnite igralne konzole Game Boy? Tiste izvirne, v obliki opeke in sivi barvi s črno-belim ekranom? Če ste jo uporabljali, najbrž štejete vsaj trideset pomladi. Na omenjeni konzoli je bilo moč igrati veliko igric, med njimi tudi takšno z NBA motivom. Lahko si izbral takratne zvezdnike in se pomeril ... Žurnal24

#video Dragić najboljši strelec Miamija za zmago na Bostonom v podaljšku

7d Boston je dobil prvo četrtino s 26:18, drugo je dobil Miami s 37:29, nato tretjo spet Boston z 28:16, četrto pa Miami s 35:23 in redni del tekme se je končal s 106:106. V uvodu podaljška so bolje začeli Kelti, vendar pa je Miami izkoristil priložnost za presenetljivo, vendar glede ... Dnevnik

NIMAMO BESED! Goran DRAGIĆ je vsem dvomljivcem ZAPRL USTA, to je bila predstava za ZGODOVINO! (video)

7d Boston je vodil praktično vso tekmo, vendar je Miami z vztrajno igro držal priključek ter povedel, ko je bilo to najbolj pomembno. Boston je dobil prvo četrtino s 26:18, drugo je dobil Miami s 37:29, nato tretjo spet Boston z 28:16, četrto pa Miami s 35:23 in redni del tekme ... Ekipa24

Neuničljivi Dragić spet bruhal ogenj, Miamiju prva tekma finala (VIDEO)

7d Slovenski košarkar Goran Dragić je z 29 točkami popeljal Miami Heat do zmage v prvi tekmi finala vzhodne konference lige NBA proti favoriziranemu Bostonu s 117:114. Boston je vodil praktično vso tekmo, vendar je Miami z vztrajno igro držal priključek ter povedel, ko je bilo to najbolj pomembno. Boston je ... Slovenske novice

Sijajni Goran Dragić nasul 29 točk za 1:0

7d Ljubljana - Goran Dragić je z 29 točkami popeljal Miami do zmage v prvi tekmi finala vzhodne konference lige NBA proti Bostonu s 117:114. Boston je vodil praktično vso tekmo, vendar je Miami z vztrajno igro držal priključek ter povedel, ko je bilo to najbolj pomembno. Prvi dvoboj moštev, ki ... Delo

Fantastični Dragić še korak bližje velikemu finalu

7d Še preden se je košarkarjem Miamija uspelo ogreti na pravo delovno temperaturo, je namreč Boston ob hitri in kombinatorni igri, v kateri je imel glavno besedo Jayson Tatum, vodil z rezultatom 12:3 in malce pozneje celo s 24:11. Za konsolidacijo floridski vrst in prvi rezultatski zasuk je nato poskrbel prav ... Siol.net

Ob 0.40: Boston Celtics - Miami Heat

8d Prvo dejanje finalne serije Vzhodne konference med košarkarji Bostona in Miamija se bo začelo ob 0.40. Eno ključnih vlog v seriji igra tudi Goran Dragić. 34-letni Ljubljančan je v Orlandu v izvrstni formi. Je drugi strelec Miamija, ki igra imenitno. Vročica je najprej s 4:0 odpravila Indiano, zatem pa s ... RTV Slovenija

Dragić živi za klubski uspeh kariere

8d Pred desetimi leti je Goran Dragić kot 24-letni rezervist Phoenixa v šesti tekmi konferenčnega finala moral priznati premoč LA Lakers, za katere so tedaj med drugim igrali Kobe Bryant, Pau Gasol in Saša Vujačić. Kar desetletje je moral čakati na novo priložnost za naskok na veliki finale lige. Vmes je ... Siol.net

Dragić po prvi vzhodni naslov za Slovenijo

8d Orlando – Goran Dragić je leta 2010 okusil finale zahodne konference lige NBA v dresu Phoenixa, letos je z odličnimi predstavami med najzaslužnejšimi, da se bo Miami boril za naslov prvaka vzhodne polovice prvenstva, ki ga ni osvojil še noben slovenski košarkar; Rašo Nesterović, Beno Udrih in Aleksander Vujačič so ... Delo

Haha, saj ne boste verjeli, kaj Butler POČNE DRAGIĆU! Ime mi je Zoran, kličejo me ... (video)

8d Vzdušje v moštvu je po zelo dobrih predstavah v končnici odlično, to kaže tudi posnetek, ki ga je objavil Goran Dragić. Da sta z Jimmyjem Butlerjem velika prijatelja, je že znano, to sta tokrat samo potrdila. Butler je že velikokrat na različne načine izkazal, kako zelo ceni Dragića in Slovenijo, ... Ekipa24

Goran in "brat Zoki" nad Boston

8d Potem ko sta tako Miami kot Boston v prvem krogu končnice svoje delo opravila že po štirih tekmah, si je prvi v drugem krogu privoščil en sam poraz, drugi pa si je napredovanje zagotovil po sedmi tekmi. Jayson Tatum, Kemba Walker, Robert Williams in Jaylen Brown so udarni možje Bostona, ... Siol.net

Dragić: V seriji bo ključno, kdo bo bolje branil

8d Prvič v finalu Vzhoda ni ne prvega ne drugega ekipe rednega dela v tej konferenci, za kar sta poskrbela Boston in Miami Gorana Dragića, ki sta izločila aktualne prvake iz Toronta in prve nosilce končnice iz Milwaukeeja. Pred nami je obračun dveh izvrstnih ekip, ki ju vodita Erik Spoelstra in ... RTV Slovenija

Kakšne priprave na Boston! Goran Dragić zabija kot Shaq?! (Video)

9d Goran Dragić se je s soigralci že uvrstil v konferenčni finale vzhodne konference. Priprave so že stekle in moštvo Vročice ima celo nekaj več premora kot običajno, saj so še do nedavnega čakali na svoje nasprotnike. Boston in Toronto sta namreč odigrala odločilno, sedmo tekmo za vstopnico v naslednji krog ... Ekipa24