Kelti so se maščevali za boleč poraz

9d Irving je moral z igrišča štiri minute pred koncem z bolečinami v rami, po koncu tekme pa je povit zapuščal dvorano. "Mislim, da je le prejel močan udarec. Po mojem ne gre za nič hujšega. A vseeno, počakajmo na zdravnika," je po tekmi dejal trener Brad Stevens. Al Horford je ... Ekipa24

Keltom uspelo maščevanje, nov poraz Kokoškova

9d Košarkarji Boston Celtics so v severnoameriški ligi NBA doma s 128:100 odpravili New York Knicks in se gostom maščevali za nedavni poraz, s katerim so kratkohlačniki prekinili niz šestih zaporednih porazov. Tokrat je Kyrie Irving poskrbel, da je zmaga ostala doma, saj je dosegel 22 točk in osem podaj, preden ... Žurnal24

9d Irving je moral z igrišča štiri minute pred koncem z bolečinami v rami, po koncu tekme pa je povit zapuščal dvorano. »Mislim, da je le prejel močan udarec. Po mojem ne gre za nič hujšega. A vseeno, počakajmo na zdravnika,« je po tekmi dejal trener Brad Stevens. Al Horford je ... Dnevnik

Kelti so se maščevali Newyorčanom za boleč poraz

9d Boston je doma s 128:100 odpravil New York in se gostom maščevali za nedavni poraz, s katerim so Knicksi prekinili niz šestih zaporednih porazov. Prvi junak Celticsov je bil Kyrie Irving, ki je dosegel 22 točk in osem podaj, preden je moral predčasno s parketa. Irving je moral z igrišča ... RTV Slovenija