Uspeha niso ponovili
Dolenjski list

67d 11.2.2019 | 07:45 Rogaška Slatina - V zadnji tekmi 17. kola Lige Nova KBM so sinoči košarkarji novomeške Krke izgubili v gosteh proti Rogaški, ki si je tako zagotovila mesto v Ligi za prvaka. V prvem srečanju v 8. kolu je Krka z rezultatom 81:60 gladko premagala ekipo Rogaške, tokrat ... Dolenjski list

Rogaška na krilih odličnega Sarajlije nadigrala Krko

68d Na zadnji tekmi 17. kroga Lige Nova KBM so košarkarji Rogaške premagali Krko z 80:76. Obeta se še zanimiv boj za šesto mesto, ki še vodi v Ligo za prvaka. Prvi polčas je imel dve povsem različni četrtini. V prvi so prevladovali gostje, ki so povedli s 15:3 in 23:9, ... RTV Slovenija

Rogaška z zmago v ligo za prvaka

68d Rogaška - Krka 80:76(17:26, 45:42, 69:54)* Športna dvorana, gledalcev 800, sodniki: Nedović (Kranj), Špendl (Maribor) in Gajšek (Podčetrtek). * Rogaška: Vašl 6 (1:1), Pajić 4 (2:2), Bilić 17 (3:3), Davis 11 (2:6), Knežević 2, Šantelj 12 (2:3), Durnik 2, Sarajlija 22 (8:10), Mijović 4 (1:2). * Krka: Lapornik 9, Fifolt ... Ekipa24

V odločilnih trenutkih premalo zbrani

69d 9.2.2019 | 08:00 Novo mesto - Košarkarji Novomeške Krke so včeraj zabeležili že štirinajsti poraz v letošnji sezoni jadranske lige. Na gostovanju v Sremski Mitrovici pri ekipi Mega Bemax so izgubili z 80:72. Tri kroge pred koncem rednega dela ostajajo pri dnu lige Aba in vse bolj kaže na to, ... Dolenjski list

Štirinajsti poraz Novomeščanov

70d Košarkarji Krke so v 19. krogu lige ABA doživeli šesti poraz na zadnjih sedmih tekmah, skupno že štirinajstega, tako da tri kroge pred koncem rednega dela ostajajo na zadnjem, dvanajstem mestu. Novomeščani bodo po premoru za pokalno tekmovanje 2. marca gostili Cedevito, nato jih čaka gostovanje pri Ciboni, v zadnjem ... Ekipa24

Po zlu šla še ena Krkina priložnost

70d Uvodni dvoboj 19. kola lige ABA je dodatno poglobil težave slovenskih moštev. Košarkarji Krke so odpotovali v Sremsko Mitrovico, da bi prepustili zadnje mesto Petrolu Olimpiji, a so že pred polčasom zaostali za Mego Bemaxom z 18 točkami razlike in doživeli šesti poraz v zadnjih sedmih regionalnih nastopih. Ljubljančani se ... Delo

Mega premočna za Krko, Olimpija šele v ponedeljek

70d Preberite še: Siol.net

ABA: Mega Bemax - Krka

70d 19. krog Lige ABA se je začel s srečanjem Mege Bemax in Krke v Sremski Mitrovici. Novomeščani nujno potrebujejo zmago v boju za obstanek. Krka je prejšnji teden doživela grenak poraz doma proti FMP-ju, ko je zapravila lepo prednost v končnici. Izbranci Simona Petrova imajo zelo neugoden razpored. Naslednji teden ... RTV Slovenija