Dva razigrana igralca, čeprav vrhunska, sta proti tako kakovostni ekipi premalo

8d 47 od 76 točk Cedevite Olimpije sta na gostovanju v Bologni dosegla Jaka Blažič in Kendrick Perry, a na drugi strani je Virtus potrdil, zakaj je najboljša ofenzivna ekipa Evropskega pokala (90:76). V ljubljanskem taboru so pred srečanjem poudarjali, da bo obračun s prvim favoritom tekmovanja, ki je skupinski del ... RTV Slovenija

Zdaj vedo, kje so

8d Sedmi poraz Cedevite Olimpije v sezoni je verjetno najbolj pričakovan in najmanj boleč. Gostovanje pri Virtusu Bologna, ki ni le klub slovitega imena ter bogate tradicije, temveč predvsem zasedba s potencialom za izjemno rast, je bil namreč svojevrsten trenutek resnice za "zmaje". Olimpija je sicer dobila uvodno četrtino (18:11), a ... Siol.net

Zanesljiv poraz Cedevite Olimpije za uvod Top 16

8d * Dvorana Segafredo, sodniki: Perez (Španija), Koljenšić (Črna gora), Peerandi (Estonija). * Virtus Segafredo: Marković 6, Ricci 3, Adams 6, Belinelli 25 (6:10), Hunter 22 (4:5), Weems 13 (1:1), Teodosić 13 (5:6), Gamble 2. * Cedevita Olimpija: Perry 22 (8:8), Hopkins 10 (2:4), Murić 6 (3:4), Blažič 25 (3:5), Brown ... Ekipa24

Blažič in Perry premalo za presenečenje v Bologni

9d »Vsekakor niso nepremagljivi,« je trener Cedevite Olimpije Jurica Golemac sporočil pred prvo tekmo drugega dela proti glavnemu favoritu evropskega pokala Virtusu iz Bologne. A se je pri sebi dobro zavedal, da bi Ljubljančani za presenečenje potrebovali praktično popolno tekmo. Ker se temu niso niti približali, je bil poraz neizogiben. A ... Dnevnik

Zmaji so se upirali favoriziranom Italijanom

9d Košarkarji Cedevite Olimpije so drugi del evropskega pokala začeli s pričakovanim porazom proti prvemu favoritu tega tekmovanja. Virtus Segafredo je v Bologni pokazal svojo moč in v drugi četrtini postavil temelje za zmago z 90:76. Italijani, ki imajo v svojih vrstah med drugimi izkušenega srbskega organizatorja igre Miloša Teodosića in ... Žurnal24

Cedevita Olimpija po odličnem začetku izgubila pri favoriziranih Italijanih

9d Ljubljančani so gostovanje pri enem glavnih favoritov za prvo mesto začeli odlično, gostitelji niso našli pravega recepta za četo Jurice Golemca, v prvih desetih minutah so zmogli zgolj 11 točk, Cedevita Olimpija pa 18. Italijansko moštvo je poskušalo predvsem z meti z razdalje, a v prvi četrtini zgrešilo vseh osem ... Siol.net

Olimpija nocoj proti Teodosiću in Belinelliju

9d Cedevita Olimpija drugi del Evropskega pokal odpira v Bologni proti v tem tekmovanju še neporaženem Virtusu. Srečanje se bo začelo ob 18.30. Motor ekipe Italijanov, ki jih vodi Aleksandar Đorđević, je 33-letni srbski virtuoz Miloš Teodosić. S 14,6 točke in 6,4 podaje na tekmo je bil izbran za MVP-ja rednega ... RTV Slovenija

Zaveda se nevarnosti, ki preti

9d Po sezoni 2015/16 si je Olimpija spet zagotovila nastop v drugem delu EuroCupa, a bo prvič igrala med najboljšimi 16 ekipami. V drugem delu ji bodo nasproti stali Virtus Segafredo Bologna, Budućnost in Bourg, za katerega igra Alen Omić. Za uvod se bodo Ljubljančani pomerili z Virtusom, ki ima v ... Siol.net

Olimpija proti Teodosiću in Belinelliju

9d Tako želeni preboj v drugi del evropskega pokala se je košarkarjem Cedevite Olimpije prvo leto po združitvi izmuznil, tokrat pa so ga Ljubljančani brez težav uresničili. Za nameček bodo boje med šestnajstimi najboljšimi moštvi v drugokakovostnem evropskem tekmovanju odprli z odmevnim obračunom proti prvemu favoritu tekmovanja Virtusu iz Bologne, ki ... Dnevnik

"Nihče v Evropi nima recepta, kako ustaviti Teodosića"

10d Cedevita Olimpija drugi del Evropskega pokala začenja v Bologni, kjer jo čaka Virtus s številnimi zvenečimi košarkarskimi imeni – na klopi Saša Đorđević, dirigentska palica v rokah Miloša Teodosića, na trojki preti snajper Marco Belinelli … Sloviti italijanski velikan, s katerim so zmaji v zlatih evroligaših časih odigrali nekaj nepozabnih ... RTV Slovenija

Ljubljančani pred evropsko poslastico #video

11d Virtus Bologna je uvodni del EuroCupa opravil z odliko. Vseh deset tekem so izbranci nekdanjega srbskega selektorja Saše Đorđevića dobili, povrhu vsega pa je bil Miloš Teodosić izbran za najkoristnejšega košarkarja (MVP) tega dela – 14,6 točke in 6,4 asistence na tekmo. Konec novembra je vrste italijanskega predstavnika, ki se ... Siol.net