Je med DONČIĆEM in PORZINGISOM res počilo?! Latvijec je s svojim odgovorom dvignil ogromno prahu!

7d Po porazu s Houstonom je nezadovoljni Kristaps Porzingis posredno s prstom pokazal na trenerja Ricka Carlisleja in Luko Dončića. Ob vprašanju, zakaj v zadnji četrtini kar sedem minut ni dobil priložnosti za met, čeprav je bil najbolj razigran košarkar Dallasa, je dejal, da je to očitno del taktičnega načrta in ... Ekipa24

Porzingis s kritiziranjem Dončića izzval paniko v Dallasu

7d Kristaps Porzingis ni bil zadovoljen s strategijo Dallas Mavericks ob porazu proti Huston Rockets. Latvijec, ki je na tekmi dosegel enako število točk kot Luka Dončić (23), a ob precej boljšem metu iz igre, v zadnji četrtini kar sedem minut ni prišel do meta na koš. Po tekmi Šport Porzingis ... Žurnal24

Dončić nejevoljno: "Kot sem vam že rekel ..."

8d Dallas Mavercicks so v noči na četrtek doživeli prvi prvi poraz po petih zaporednih zmagah. Luka Dončić, ki se tokrat ni proslavil, in soigralci so morali priznati premoč drugemu najslabšemu moštvu v ligi NBA Houston Rockets (102:93). NBA Šport Luka in soigralci tokrat bridko razočarali svoje navijače Dončić ni imel ... Žurnal24

Porzingis nezadovoljen z Luko in trenerjem

8d Kristaps Porzingis se je po novi poškodbi (tokrat dlani) uspešno vrnil na košarkarska igrišča, a tudi dobra predstava latvijskega zvezdnika ni bila dovolj za veselje v ekipi Maverickov, saj si je Dallas privoščil pravo blamažo s porazom proti drugi najslabši ekipi lige, Houston Rockets. Pri Raketah je blestel še en ... Žurnal24

Večer, ki bi ga Dončić najraje izbrisal

8d Statistike, pod katero se je na gostovanju pri Houstonu, podpisal Luka Dončić, se verjetno ne bi branil marsikateri že uveljavljeni zvezdnik – 23 točk, 9 skokov, 5 asistenc. V Ljubljančanovem primeru pa je bila to zanesljiva tekma, ki bi jo najraje takoj izbrisal iz spomina. V prvi vrsti zaradi poraza ... Siol.net

Luka in soigralci tokrat bridko razočarali svoje navijače

8d Košarkarji Dallasa so se tokrat odpravili na bližnje gostovanje, v Houstonu, kjer jih je pričakala druga najslabša ekipa v ligi NBA, so izbranci Ricka Carlisle poskušali svoj niz neporaženosti podaljšati na šest tekem. Če so Mavericks pred medsebojnim obračunom nanizali pet zmag, so jih prav toliko zaporedoma izgubili Rockets. Ti ... Žurnal24