Zmagi za Dallas in Miami

3d Za Dallas je Luka Dončić v 37 minutah dosegel 27 točk (met 11-20) ter po devet skokov in podaj, Kristaps Porzingis pa je 26 točkam dodal 17 skokov. Pri Milwaukeeju je Donte DiVincenzo zbral 22 točk, Bobby Portis pa je 20 točkam dodal 14 skokov. Goran Dragić pa je k ... Dnevnik

Ne razjezite DONČIĆA: velikemu besu in nemoči je sledila EKSPLOZIJA Dallasa (video)

3d Po porazu s Houstonom košarkarji Dallasa na čelu z Luko Dončićem niso skrivali razočaranja in tudi jeze, saj so prepoceni končali niz petih zaporednih zmag. A za poraz so se pred domačimi navijači oddolžili na tekmi z Milwaukeejem, za katere še na tretji tekmi zapored zaradi poškodbe kolena ni igral ... Ekipa24

Dončićev Dallas praznih rok iz Houstona

4d Ljubljančan ni bil najbolj razpoložen, iz igre je metal 9-26, od tega za tri točke 1-9. Po poškodbi je za teličke znova zaigral Kristaps Porzingis ter dosegel 23 točk in pobral 12 žog pod obema obročema. Pri raketah se je poleg Walla izkazal še Christian Wood z 22 točkami in ... Dnevnik

Kaj pa je bilo zdaj to?! Noro, kaj si je po veličastni zmagi privoščil DALLAS! Vsi so bili v šoku! (video)

4d Slovenski košarkarski virtuoz Luka Dončić je za osmoljence teksaškega dvoboja v 37:28 minute dosegel 23 točk, devet skokov in pet podaj. Ljubljančan ni bil najbolj razpoložen, iz igre je metal 9-26, od tega za tri točke 1-9. Po poškodbi je za teličke znova zaigral Kristaps Porzingis ter dosegel 23 točk ... Ekipa24

Čančarju jo je prinesel na pladnju! Nekdanji zvezdnik Reala takole pomagal Slovencu do točk ... (video)

5d Slovenski reprezentant Vlatko Čančar je za ekipo iz Kolorada igral dobre tri minute in prispeval dve točki, ki jih je dosegel po podaji nekdanjega člana Reala Facunda Campazza.Miami je na domačem parketu klonil proti Memphisu s 112:124. Prvo ime dvoboja na Floridi je bil Dillon Brooks, ki je dosegel 28 ... Ekipa24

Dragić nemočen proti Memphisu, zmaga Čančarja

5d Košarkarji iz Denverja so v noči na sredo v severnoameriški ligi NBA na krilih Nikole Jokića, ki je v 27 minutah dosegel 27 točk in 11 podaj, premagali Detroit s 134:119. Slovenski reprezentant Vlatko Čančar je za ekipo iz Kolorada igral dobre tri minute in prispeval dve točki. Miami je ... Žurnal24

Denver zmagal, Miami izgubil

5d Prvo ime dvoboja na Floridi je bil Dillon Brooks, ki je dosegel 28 točk, kar je njegov najboljši strelski izkupiček v tej sezoni. Izdatno pomoč je imel v Jonasu Valančiunasu, ki je 20 točkam dodal še deset skokov, medtem ko sta bila pri Miamiju najbolj učinkovita Jimmy Butler z 28 ... Dnevnik

Memphis spet ustavil Miamijev niz zmag

5d Košarkarji Memphisa so na gostovanju premagali Miami s 124:112 in s tem spet prekinili zmagovalni niz lanskega prvaka Vzhodne konference Lige NBA. Junak tekme je bil Dillon Brooks, ki je z 28 točkami dosegel osebni rekord sezone. Posebej nezaustavljiv je bil v tretji četrtini, ko je zadel štiri trojke in ... RTV Slovenija