Dragić drugić v sezoni igralec tedna na Vzhodu; Miami gostuje v Chicagu

188d V Ligi NBA poteka dan Martina Lutherja Kinga, ko je zelo zgoščen spored tekem skozi celoten dan. Košarkaji Miamija gostujejo v Chicagu. Goran Dragić, ki je bil najzaslužnejši za sedem zaporednih zmag Miamija, je bil drugić v letošnji sezoni izbran za igralca tedna na Vzhodu. V preteklem tednu je v ... RTV Slovenija

DeRozan dosegel 42 točk, a v ključnih trenutkih delal napake

190d Košarkarji Golden Stata so v prvem polčasu na gostovanju v Torontu dosegli kar 81 točk, vodili s 27 točkami razlike, a na koncu komaj rešili zmago s 127:125. Po poškodbi se je vrnil Steph Curry in dosegel 24 točk, točk več je prispeval Kevin Durant, še dve več pa Klay ... RTV Slovenija

Indiana poglobila krizo Clevelanda

191d Moštvo Indiana Pacers je premagalo Cleveland Cavaliers s 97:95. Darren Collison je dosegel 22 točk, Victor Oladipo jih je dodal 19, Indiana pa je med tekmo nadoknadila tudi zaostanek 22 točk. Lance Stephenson je tekmo končal s 16 točkami in 11 ujetimi žogami, Indiana pa je zdaj razmerje v zmagah ... Žurnal24

Indiana ugnala Cleveland

191d Lance Stephenson je tekmo končal s 16 točkami in 11 ujetimi žogami, Indiana pa je zdaj razmerje v zmagah in porazih popravila na 22:20. Tekmo si je v Bankers Life Fieldhouse areni ogledalo 17.900 ljudi, ki so tako videli tretji zaporedni poraz branilcev naslova prvakov vzhodne konference Clevelanda. Njihov prvi ... Ekipa24

191d Lance Stephenson je tekmo končal s 16 točkami in 11 ujetimi žogami, Indiana pa je zdaj razmerje v zmagah in porazih popravila na 22:20. Tekmo si je v Bankers Life Fieldhouse areni ogledalo 17.900 ljudi, ki so tako videli tretji zaporedni poraz branilcev naslova prvakov vzhodne konference Clevelanda. Njihov prvi ... Dnevnik

NBA: Indiana še poglobila krizo Clevelanda (VIDEO)

191d Indiannapolis - Podprvaki iz Clevelanda so se nedvomno znašli v veliki krizi, precej večji kot na začetku sezone, kar priznavata tako LeBron James kot trener Tyronn Lue. Tokrat so bili košarkarji Indiane previsoka ovira, potem ko so se v drugem polčasu zbrali in izničili zaostanek 22 točk, kar je najvišja ... Delo

Indiana ostaja zakleta za Cleveland, ki tone vse niže
24ur.com

191d Košarkarji Clevelanda, ki so sezono začeli medlo, a nato stopili na plin in kazali zelo dobre igre, so v koledarskem letu 2018 močno popustili. Potem ko so z visoko razliko izgubili v Minneapolisu (99:127) in Torontu (99:133), so tokrat morali priznati premoč še Indiani (95:97). Konjeniki so bili sicer blizu ... 24ur.com

James ob zvoku sirene zgrešil trojko za zmago

191d Košarkarji Clevelanda so v Ligi NBA izgubili tretjič zapored. Indiana, ki je dobila vse tri medsebojne tekme v sezoni, je bila boljša s 97:95. Cleveland je odlično začel (povedel s 26:6), a slabo končal tekmo, saj zadnje štiri minute ni dosegel niti točke. V zadnji sekundi je LeBron James (27 ... RTV Slovenija

Kavalirji po katastrofi na novi preizkušnji

191d Liga NBA, 11. janaur Liga NBA, 12. januar: Charlotte Hornets - Utah Jazz Indiana Pacers - Cleveland Cavaliers Washington Wizards - Orlando Magic Atlanta Hawks - Brooklyn Nets Milwaukee Bucks - Golden State Warriors Minnesota Timberwolves - New York Knicks New Orleans Pelicans - Portland Trail Blazers Denver Nuggets - ... Siol.net

SE ŠALITE!? Gorana Dragića so NEUSMILJENO KAZNOVALI, potem ko je nasprotnik TAKOLE napadel njega! (video)

193d Ne samo slovenski mediji, ki smo Goranu Dragiću razumljivo naklonjeni, tudi ameriški so praktično brez izjeme poročali, da je na obračunu Miamija in Toronta zvezdnik slednjega DeMar DeRozan napadel slovenskega asa, in to povsem brez potrebe ter zagotovo kot posledica živčnosti zaradi poraza. No, odgovorni pri ligi NBA pa so ... Ekipa24

V Miamiju šokirani nad odločitvijo lige NBA

193d Slovenski košarkarski zvezdnik v dresu Miami Heat se je na obračunu s Toronto Raptors zapletel v prerivanje z DeMarjem DeRozanom. S tem sta poskrbela za piko na i razburljivi in napeti tekmi, v kateri ni manjkalo vroče krvi. Pred tem sta si na parketu v lase skočila James Johnson in ... Žurnal24

Dragić razpoložen tudi v Indianapolisu

193d Sicer pa ne gre spregledati, da je za Miami na današnji tekmi igralo vsega osem košarkarjev in kar sedem jih je doseglo dvomestno število košev. Tekma je bila odločena v končnici, saj je še 3:23 minute pred koncem semafor kazal izid 101:102, Miami pa je ušel na +5 po košu ... Ekipa24

Še ena vrhunska predstava Dragića

193d Košarkarji Miamija z Goranom Dragićem nadaljujejo serijo gostovanj v severnoameriški ligi NBA. Po zmagi v Torontu se je Miami veselil še zmage v Indianapolisu s 114:106. Z 20 točkami, tem je dodal še devet podaj, tri skoke in tekmecem ukradel žogo, je bil v ekipi s Floride vnovič najbolj učinkovit ... Žurnal24

Dragić spet prvi strelec na Miamijevem medenem mesecu

193d Niti težka tekma v Torontu niti selitev v Indianapolis nista prišla do živega utrujenim košarkarjem Miamija, ki so z le osmimi igralci premagali Indiano s 114:106 in slavili šestič zapored. Tako kot v Torontu sta bila v ospredju Wayne Ellington in Goran Dragić. Prvi je zadel ključno trojko 25 sekund ... RTV Slovenija

Dragićev ogenj Vročico ohranil vročo za šesto zaporedno zmago, tokrat je padla Indiana
24ur.com

193d Tekma je bila odločena v končnici, saj je še 3:23 minute pred koncem semafor kazal izid 101:102, Miami pa je ušel na +5 po košu centra Hassana Whitesida, ta je dosegel 16 točk in 15 skokov, in Gorana Dragića. Ko je Wayne Ellington 26 sekund pred koncem zadel za 109:103, ... 24ur.com

193d Sicer pa ne gre spregledati, da je za Miami na današnji tekmi igralo vsega osem košarkarjev in kar sedem jih je doseglo dvomestno število košev. Tekma je bila odločena v končnici, saj je še 3:23 minute pred koncem semafor kazal izid 101:102, Miami pa je ušel na +5 po košu ... Dnevnik

NBA: razigrani Dragić le korak do dvojnega dvojčka (VIDEO)

193d Indianapolis - Košarkarji Miamija v novem koledarskem letu ostajajo še neporaženi, sinoči so vpisali že šesto zmago zapovrstjo, tretjo na gostovanju. S 114:106 so bili pred 14.540 gledalci v dvorani Bankers Life Fieldhouse boljši tudi od Indiane, s čimer so se prebili na četrto mesto razpredelnice vzhodne konference. Novo priložnost ... Delo

Ni počitka, Dragić in druščina pri Indiani

193d Liga NBA, 9. januar Dragić in vikend all star: Ne me narobe razumeti Liga NBA, 10. januar Charlotte Hornets - Dallas Mavericks Indiana Pacers – Miami Heat Washington Wizzards – Utah Jazz Brooklyn Nets – Detroit Pistons New York Knicks – Chicago Bulls Houston Rockets – Portland Trail Blazers Memphis ... Siol.net

"Nisem imel problema z Dragićem, dokler ..."

194d Ekipa Miami Heat je v noči na sredo slabila tesno zmago nad Toronto Raptors (90:89). Odločilni koš je v zadnjih sekundi tekme po podaji Gorana Dragića dosegel Wayne Ellington. Slovenski reprezentant, ki je bil s 24 točkami ponovno najboljši strelec svoje ekipe, se je po koncu srečanja sporekel z zvezdnikom ... Žurnal24

Ufff, kako se je ISKRILO: Rekordni Dragić spet na tapeti, tokrat je s Slovencem želel obračunati zvezdnik Toronta (video)

194d Dragić je v 39 minutah igre dosegel 24 točk in ujel 12 odbitih žog, s čimer je izenačil rekord kariere. V zadnji sekundi je za zmago gostov zadel Wayne Ellington, ki je lepo sprejel Dragićevo podajo. Prvi strelec Toronta je bil DeMar DeRozan s 25 točkami. "Mislil sem, da bo ... Ekipa24

Miami do zmage v zadnji sekundi, Dragić prvi strelec

194d Goran Dragić je v 39 minutah igre dosegel 24 točk in ujel 12 odbitih žog. V zadnji sekundi je za zmago gostov zadel Wayne Ellington, ki je lepo sprejel Dragićevo podajo. Prvi strelec Toronta je bil Demar DeRozan s 25 točkami. NBA Šport Miami slavil s košem v zadnjih sekundah, ... Žurnal24

Dragić v glavni vlogi obračuna visoke napetosti v Torontu

194d 24 točk in izenačitev rekorda kariere z 12 skoki je bil učinek Gorana Dragića v peti zaporedni zmagi košarkarjev Miamija, ki je v zadnji sekundi slavil v Torontu z 90:89. V razburljivo tekmi so pele tudi pesti. Obračun je manj kot sekundo prd koncem odločil Wayne Ellington, ki se ni ... RTV Slovenija

Goran Dragić prvi strelec Miamija ob zmagi nad Torontom
24ur.com

194d Izidi: Toronto Raptors - Miami Heat 89:90 (Goran Dragić 39 minut, 24 točk, 12 skokov za Miami) Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers 106:117 Dallas Mavericks - Orlando Magic 114:99 Los Angeles Lakers - Sacramento Kings 99:86 24ur.com

NBA: Dragićevih 24 za zmago proti Torontu (VIDEO)

194d Miami - Vročica nadaljuje z odličnimi predstavami v novem letu, niz zmag so podaljšali na pet proti Torontu, trenutno tretji najbolj vroči ekipi Vzhoda. Presenetljivi junak je bil v zaključku Wayne Ellington, sicer najboljši strelec Miamija za tri točke, ki je manj kot sekundo pred koncem izkoristil podajo Gorana Dragića ... Delo

NBA: Dragić blestel za zmago proti Torontu (VIDEO)

Goran Dragić in druščina pričakuje raptorje

194d Liga NBA, 8. januar Liga NBA, 9. januar: Toronto Raptors - Miami Heat Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers Dallas Mavericks - Orlando Magic Los Angeles Lakers - Sacramento Kings Siol.net

Dragić : Kokoškov že 2:0

195d Miami – »Če bo Igor Kokoškov še naprej vodil slovensko reprezentanco, bom tudi jaz igral zanjo,« je po podvigu na EP zagotavljal Goran Dragić, a bržkone že vedel, da sta obe želji neuresničljivi. Stratega velikega zmagoslavja se od tedaj srečujeta le še na tekmah med Miamijem in Utahom v ligi ... Delo

Spoelstra požel zasluge, a priznal: "Odločitev je bila Goranova."

196d Pet sekund pred koncem tekme je Josh Richardsom po podaji Gorana Dragića dosegel odločilni koš za zmago Miami Heat nad Utah Jazz z izidom 103:102. NBA Šport Miami slavil s košem v zadnjih sekundah, Dragić prvi strelec Gostujoči košarkarji so se bali trojke Wayna Ellingtona, zato je Dragić podal odkritemu ... Žurnal24

Dragić z Miamijem do tesne zmage nad Utahom

196d Junak večera na Floridi je bil sicer Josh Richardson, ki mu je trener Spoelstra namenil žogo v zadnjem napadu, nato pa naj se odloči, komu jo bo zaupal v zadnjem poskusu za zmago. Potem ko je Miami v zadnji četrtini zaostajal za osem točk, je na koncu ukradel šov. Richardson ... Ekipa24

NBA: Dragić z Miamijem do tesne zmage nad Utahom (VIDEO)

196d Miami - Košarkarji Miami Heat so v severnoameriški ligi NBA gostili Utah Jazz in po uspešni zadnji akciji, ki jo je pripravil trener Erik Spoelstra, zmagali s 103:102. Prva strelca domače ekipe sta bila Goran Dragić in Tyler Johnson, ki sta vsak k zmagi prispevala po 16 točk. Junak večera ... Delo

Miami slavil s košem v zadnjih sekundah, Dragić prvi strelec

196d Košarkarji Miami Heat so v severnoameriški ligi NBA gostili Utah Jazz in po uspešni zadnji akciji, ki jo je pripravil trener Erik Spoelstra, zmagali s 103:102. Prva strelca domače ekipe sta bila Goran Dragić in Tyler Johnson, ki sta vsak k zmagi prispevala po 16 točk. Junak večera na Floridi ... Žurnal24

Miami v najdaljšem nizu zmag v zadnjih petih letih

196d Košarkarji Miamija so bili povsem blizu poraza, a jih je pet sekund pred koncem rešil Josh Richardson, ki je s polaganjem poskrbel za rekordno četrto zaporedno zmago v sezoni in neomadeževano leto 2018. Utah je bil v vodstvu praktično celotno zadnjo četrtino. Miamijevi obrambi je živce kravžljal izvrstni novinec Donovan ... RTV Slovenija

24ur.com

196d Junak večera na Floridi je bil sicer Josh Richardson, ki mu je trener Spoelstra namenim žogo v zadnjem napadu, nato pa naj se odloči, komu jo bo zaupal v zadnjem poskusu za zmago. Potem ko je Miami v zadnji četrtini zaostajal za osem točk, je na koncu ukradel šov. Richardson ... 24ur.com

Miami do zmage v zadnji akciji, Dragić s 16 točkami

196d Junak večera na Floridi je bil sicer Josh Richardson, ki mu je trener Spoelstra namenim žogo v zadnjem napadu, nato pa naj se odloči, komu jo bo zaupal v zadnjem poskusu za zmago. Potem ko je Miami v zadnji četrtini zaostajal za osem točk, je na koncu ukradel šov. Richardson ... Dnevnik