Nadaljuje se boj za končnico, tokrat brez Slovencev

3d Preberite še: Siol.net

Dragić kazal zobe, prvaki vzeli plen
Slovenske novice

4d Nadaljevanje lige NBA (še) ni prineslo sreče slovenskim košarkarjem. Vlatko Čančar se po poškodbi stopala verjetno niti ne bo vrnil v Denverjevo zasedbo. Luka Dončić je v dveh tekmah v orlandskem mehurčku zbral 68 točk, 21 skokov in 21 asistenc, a ni dočakal Dallasove zmage. Goran Dragić pa je po ... Slovenske novice

Marsikomu je zastal dih, Goran Dragić je odšepal z igrišča #video

4d Miami Heat je v noči na sredo igral proti Boston Celtics. Vročica je na koncu tekmo dobila, kljub temu, da so igrali brez Jimmyja Butlerja, z izidom 112:106. V tako imenovanem "mehurčku" je Miami dosegel še drugo zmago. Znova je bil na parketu zelo dobro razpoložen Goran Dragić, ki na ... Siol.net

4d Potem ko je sinoči uspešno oddelal svoj večer Luka Dončić, je bil ponoči uspešen tudi drugi slovenski košarkarski as onstran Atlantika. Goran Dragić in soigralci pri Miamiju so namreč dobili derbi klubov za tretje mesto vzhodne konference z Miamijem z rezultatom 112:106. Dragić nezgrešljiv z črte za proste mete Dragić ... Delo

4d Orlando – Nadaljevanje lige NBA (še) ni prineslo sreče slovenskim košarkarjem. Vlatko Čančar se poškodbi stopala verjetno niti ne bo vrnil v Denverjevo zasedbo. Luka Dončić je v dveh tekmah v orlandskem »mehurčku« zbral 68 točk, 21 skokov in 21 asistenc, a ni dočakal Dallasove zmage. Goran Dragić pa je ... Delo

Vedo, kako dragocen je Goran Dragić

5d Spomin na vodstveno vlogo Gorana Dragića na nepozabnem EuroBasketu 2017, na katerem je Slovenijo kot nesporni MVP in kapetan v najbolj žlahtnem pomenu besede popeljal do zgodovinskega naslova evropskega prvaka, ne bo nikoli zbledel. Tudi v ligi NBA je imel obdobja, ko je bil na parketu alfa in omega svoje ... Siol.net

To je Dragićeva predstava, ki je "zažgala" splet

5d Miami Heat so se v Orlandu pomerili z aktualnimi prvaki iz vrst Toronto Raptors in po napetem obračunu priznali poraz (103:107). NBA Šport Jezerniki potrdili primat, Denver uspešen brez Čančarja Kanadčani so sredi tretje četrtine vodili že za 17 točk, nato pa je na sceno stopil Goran Dragić in z ... Žurnal24

Jezerniki potrdili primat, Denver uspešen brez Čančarja

5d Los Angeles Lakers so si z zmago proti Utahu 108:116 že zagotovili prvo mesto na zahodu. Lakers so do zmage prišli v tretji četrtini, ki so jo dobili z 28:20. LeBron James je zbral 22 točk (met 9:16, 9 podaj, 8 skokov), na drugi strani pa so izstopali Donovan Mitchell ... Žurnal24

Miami izgubil kljub 25 točkam Dragića, Denver zmagal po podaljšku

5d Goran Dragić je bil s 25 točkami v 28 minutah prvi strelec Miamija, imel pa je še po pet skokov in podaj. V igro je vstopil ob koncu uvodne četrtine in kmalu zadel trojko, a je prvi del njegova ekipa izgubila s 17:23, ob polčasu pa zaostajala s 44:48. Toronto, ... Dnevnik

5d Orlando - Potem ko 25 točk Gorana Dragića ni bilo dovolj za zmago moštva Miami Heat proti Torontu, je bilo v ligi NBA ponoči odigranih še pet tekem rednega dela sezone. Denver se je srečal s potencialno tekmico v prvem krogu končnice, Oklahomo, in jo po podaljšku premagal s 121:113. ... Delo

Vroči DRAGIĆ je zadeval kot za stavo, po tem, kar se mu je zgodilo v ZADNJI MINUTI, pa se je le prijel za glavo! (video)

5d Goran Dragić je bil s 25 točkami v 28 minutah prvi strelec Miamija, imel pa je še po pet skokov in podaj. V igro je vstopil ob koncu uvodne četrtine in kmalu zadel trojko, a je prvi del njegova ekipa izgubila s 17:23, ob polčasu pa zaostajala s 44:48. Toronto, ... Ekipa24

Dragićevih 25 točk premalo za zmago

5d Orlando - Potem ko so košarkarji Miamija z našim asom Goranom Dragićem ob koncu tedna zelo prepričljivo opravili svojo nalogo in tekmece iz Denverja ugnali gladko s 125:100, je bilo tokrat vse drugače. Proti moštvu Toronta so potegnili krajši konec palice – 103:107 (79:84, 44:48, 17:23). Boj s Torontom je ... Delo

Miami Heat kljub 25 točkam Dragića izgubil s Torontom

5d Dragić ni bil v začetni peterki Miamija, v igro je vstopil ob koncu uvodne četrtine in kmalu zadel trojko, a je prvi del njegova ekipa izgubljala s 17:23, ob polčasu pa s 44:48. Toronto, druga ekipa vzhodnega dela lestvice, kjer je Miami ta čas četrti, je v tretji četrtini ušel ... Dnevnik

Dragić blestel proti prvakom, nato so ga pozabili na klopi

5d Aktualni prvak lige Toronto se je pomeril z Miamijem, šlo je za dvoboj druge in četrte ekipe vzhodne konference. Kanadčani so prevladovali, sredi tretje četrtine pa vodili z 68:51. A nato je na sceno stopil nekdanji kapetan slovenske reprezentance. Goran Dragić je v prvem polčasu dosegel 5 točk, do konca ... Žurnal24

Dragić in druščina proti branilcem naslova

5d Denver se bo tokrat udaril z Oklahoma City Thunder, Vlatka Čančarja spet ne bo mogoče videti na delu, saj je na seznamu poškodovanih igralcev, sicer pa noč na torek ponuja še spopade Washingtona z Indiano, New Orleansa z Memphisom, Philadelphie s San Antoniem in Utaha z LA Lakers. Preberite še: Siol.net

Ob 19.30: Miami - Toronto

5d Miami in Toronto sta navdušila na uvodnih tekmah nadaljevanja rednega dela Lige NBA v Orlandu. Vročica je dobila obe medsebojni tekmi z aktualnimi prvaki v letošnji sezoni. Izbranci Erika Spoelstre so z odlično obrambo v drugem polčasu popolnoma nadigrali Denver v soboto (125:105). Navdušil je Kelly Olynyk, ki je dosegel ... RTV Slovenija

6d Orlando – Nadaljevanje s številnimi težavami prežete 74. sezone lige NBA mineva v znamenju podpore gibanju Black Lives Matter (Temnopolta življenja so pomembna), ki se je v ZDA rodilo že leta 2013, močnih družbenih sporočil nastopajočih ter klečanju igralcev, trenerjev in sodnikov med igranjem himne pred tekmami. Večina košarkarjev namesto ... Delo

Jezerniki ostajajo redna stranka Raptorjev

7d Druga ekipa vzhodne konference Toronto Raptors je dobila obračun z drugo ekipo vzhoda, LA Lakers. Bilo je 107:92 za Toronto, za katere je Kyle Lowry dosegel 33 točk, 14 skokov in temu dodal še šest podaj. Na drugi strani je LeBron James dal 20 točk. Lakersi so v tekmi s ... Žurnal24

Dragićev Miami do zanesljive zmage proti Denverju, Toronto boljši od LA Lakers

7d Toronto je tako prišle še do enajste zmage v nizu nad košarkarji LA Lakers. Ti so Toronto nazadnje premagali 30. novembra 2014. Lakersi so v tekmi s prvaki lige prikazali najslabšo predstavo v sezoni glede uspešnosti metov, saj so iz igre zadeli le 35,8 odstotka poskusov (29 od 82 metov). ... Dnevnik

Tudi James nemočen v Torontu, Dončić čaka na naslednji izziv

7d Druga ekipa vzhodne konference košarkarske lige NBA Toronto Raptors je dobila obračun z drugo ekipo vzhoda, LA Lakers. Bilo je 107:92 za Toronto, za katere je Kyle Lowry dosegel 33 točk, 14 skokov in temu dodal še šest podaj. Na drugi strani je LeBron James dal 20 točk. Toronto je ... Delo

Dragić zmagal na derbiju "slovenskih" ekip

7d V dresu vročice je 13 točk dosegel slovenski košarkar Goran Dragić, medtem ko Vlatko Čančar v Orlandu zaradi poškodbe še ne more pomagati Denverju. Odločitev o zmagovalcu je padla v drugem polčasu, ki ga je vročica dobila kar z 69:48, potem ko so po prvem polčasu zaostajali za točko. Umazana ... Žurnal24

Dragić in soigralci so v drugem polčasu RAZBILI Čančarjev Denver

7d Odločitev o zmagovalcu je padla v drugem polčasu, ki ga je vročica dobila kar z 69:48, potem ko so po prvem polčasu zaostajali za točko.Dragić je bil predvsem v drugem polčasu uspešen v prodorih, ki so jih visoki košarkarji Nuggets ustavljali z osebnimi napakami. Ljubljančan je zadel devet od desetih ... Ekipa24

Visoka zmaga Miamija, Dragić zadeval proste mete #video

7d Goran Dragić, ki je po pričakovanju tekmo začel na rezervni klopi, je v prvem polčasu na parketu preživel dobrih 10 minut in dosegel štiri točke. Vse s črte prostih metov. Iz igre je metal trikrat, a vse mete zgrešil. Vpisal je še po eno asistenco in blokado. Eden izmed dveh ... Siol.net

V živo: Dragić zadržan, tekma napeta

7d Goran Dragić, ki je po pričakovanju tekmo začel na rezervni klopi, je v prvem polčasu na parketu preživel dobrih 10 minut in dosegel štiri točke. Vse s črte prostih metov. Iz igre je metal trikrat, a vse mete zgrešil. Vpisal je še po eno asistenco in blokado. Pri vročici sta ... Siol.net

Dragić proti Čančarju

7d Orlando - Košarkarska liga NBA je ponovno zagnala kolesja, ritem tekem se zvišuje, v Orlandu se trenutno merita Miami Heat Gorana Dragića in Denver Nuggets Vlatka Čančarja. Delo

Dončić začel s porazom, kako bo šlo Dragiću?

7d Preberite še: Siol.net

Miami ob 19. juri proti Denverju

7d Po Luki Dončiću bo prvič v nadaljevanju sezone stopil na parket v Orlandu tudi Goran Dragić, ki se bo z Miamijem pomeril z Denverjem. Tekma se bo začela ob 19. uri. Gre za dvoboj četrte ekipe na Vzhodu proti tretji ekipi na Zahodu. Goran Dragić je bil pred prekinitvijo lige ... RTV Slovenija