Dončić: Popolnoma vseeno mi je, če ...

20d Moštvi slovenskih zvezdnikov, Dallas Mavericks in Miami Heat, imata po prvih štirih tekmah po tri zmage, Ljubljančana pa blestita na parketu. Luka Dončić ima po štirih tekmah povprečje 25 točk na tekmo, Goran Dragić pa je pri 19,5 točkah. Dallas Mavericks so sinoči znova dokazali, da bodo letos ekipa, ki ... Žurnal24

#video Dragić za zmago Miamija dodal 21 točk, dvignjenih rok tudi Dončić

20d Nikola Jokić je za Denver dosegel trojni dvojček, ko je za svojo ekipo dosegel 10 točk, 10 skokov in 10 podaj. Miami Heat je doma odpravil Atlanto Hawks s 112:97, za zmagovalce je Goran Dragić v 29 minutah in 40 sekundah zbral 21 točk ter po tri skoke in podaje. Dnevnik

Čez lužo zmagala tako Dončić kot Dragić (VIDEO)

20d Ekipa Dallas Mavericks je v četrti tekmi nove sezone košarkarske lige NBA prišla do tretje zmage. Denver Nuggets so v gosteh premagala s 109:106. Luka Dončić je v 32 minutah in pol dosegel 12 točk, imel pa je še štiri skoke, pet podaj in dve ukradeni žogi. Zlatko Čančar je ... Delo

Veliki AKROBAT Luka! Denverju se še danes VRTI od neverjetne Dončićeve 'finte' za ZMAGO! (video)

20d Denver Nuggets so v gosteh premagali s 109:106. Luka Dončić je v 32 minutah in pol dosegel 12 točk, imel pa je še štiri skoke, pet podaj in dve ukradeni žogi. Nikola Jokić je za Denver dosegel trojni dvojček - 10 točk, 10 skokov in 10 podaj. A kljub slabši ... Ekipa24

Luka DONČIĆ najslabše letos, DALLASU pa se je 'zgodilo' nekaj letos nepredstavljivega! (video)

20d Dallas je tokrat gostoval pri Denverju in se v polarnih razmerah veselil zmage s 109:106, to je bila njihova tretja letošnja zmaga, v statistiki pa imajo en poraz. Luka Dončić tokrat ni imel svojega dne, v statistiko je vpisal 12 točk, 4 skoke in 5 asistenc. Toda to tokrat za ... Ekipa24

Srečen konec, Dončić sicer daleč od svojih standardov

20d Dallas je na gostovanju pri Denverju, pri slednjem slovenskega reprezentanta Vlatka Čančarja znova ni bilo niti na klopi, slabo odprl tekmo, po treh minutah so domači že vodili z rezultatom 15:5. Telički so se v igro vrnili že pred koncem prve četrtine, po desetih minutah igre je tako Denver vodil ... Žurnal24

Velik udarec za Younga, Dragić znova odličen

21d V tekmo z Miamijem je Trae Young vstopil s povprečjem 34 doseženih točk, na prvih treh tekmah je v ligi boljši dosežek uspel le novemu članu moštva Brooklyn Nets Kyrieju Ivingu (37.7 točke). A mlademu zvezdniku Atlante, ki ga je na lanskem naboru sicer izbral Dallas, vendar ga nato zamenjal ... Žurnal24

Miami - Atlanta (ob 0.30), Denver - Dallas (ob 2.00)

21d Košarkarje Dallasa čaka najtežji test v novi sezoni. Gostovanje v Pepsi Centru pri neporaženi ekipi Denverja je velik izziv za Luko Dončića in soigralce. Miami se bo srečal z Atlanto. 20-letni Ljubljančan je izjemno začel novo sezono. Na uvodnih treh tekmah je v povprečju dosegal 29,3 točke, 10,3 skoka, 7,3 ... RTV Slovenija

Čančar še vedno neporažen

21d Košarkarji Denver Nuggets v severnoameriški ligi NBA ohranjajo popoln izkupiček. Tokrat so gostovali pri Sacramento Kings in slavili zmago s 101:94. Slovenski košarkar Vlatko Čančar, ki je pred sezono podpisal z ekipo iz Kolorada, tudi na tretji tekmi sezone ni bil v kadru za obračun. Naslednja tekma bo domači dvoboj ... Žurnal24

INFARKTNI ZAKLJUČEK: Poglejte, kaj so na koncu naredili velikemu tekmec Dončića! Navijači norijo ... (video)

21d Tako kot Dallas, so morali tudi košarkarji Atlante prvič v novi sezoni položiti orožje. V noči na torek so morali priznati premoč Philadelphii, ki je slavila s 105:103, zelo zanimivo pa je bilo dogajanje v samem zaključku tekme. Atlanta je imela zadnji napad na tekmi, vsi so pričakovali, da bo ... Ekipa24

#video Denver do nove zmage, Čančar znova ni bil v ekipi

21d Jamal Murray je štiri od svojih skupno 18 točk dosegel v zadnjih 31 sekundah tekme, Gary Harris pa je dodal par prostih metov, da so Nuggets, ki so v zadnji četrtini skorajda zapravili visoko prednost, ubranili zmago. To je bila za zlata zrna še tretja zaporedna zmaga v novi sezoni, ... Dnevnik

Čančarjev Denver je pred SLOVENSKIM OBRAČUNOM z Dallasom še vedno NEPORAŽEN!

21d Jamal Murray je štiri od svojih skupno 18 točk dosegel v zadnjih 31 sekundah tekme, Gary Harris pa je dodal par prostih metov, da so Nuggets, ki so v zadnji četrtini skorajda zapravili visoko prednost, ubranili zmago. To je bila za zlata zrna še tretja zaporedna zmaga v novi sezoni, ... Ekipa24

Dončićev večni tekmec prejel nagrado in prvič izgubil

21d Denver Nuggets ostaja nepremagan v novi sezoni lige NBA. S tremi zmagami in brez porazov so v ligi NBA le še štiri moštva. Poleg Denverja se lahko s stoodstotnim izkupičkom pohvalijo le še San Antonio, Minnesota in Philadelphia. Denver je v noči na torek v Kaliforniji ugnal Sacramento (101:94), slovenski ... Siol.net

Svet24

22d Luka Dončić je dosegel 29 točk, 12 skokov, devet asistenc ter tri ukradene žoge. Pri Dallasu se je izkazal tudi Kristaps Porzingis, ki je tekmo končal pri 32 točkah, devetih skokih, petih asistencah ter dveh blokadah. Na drugi strani je CJ McCollum dal 35 točk. Junak tekme je bil sicer ... Svet24

#video Dončić le podajo oddaljen od drugega zaporednega trojnega dvojčka, prvi poraz Dallasa

22d Pri Dallasu se je izkazal tudi Kristaps Porzingis, ki je tekmo končal pri 32 točkah, devetih skokih, petih asistencah ter dveh blokadah. Na drugi strani je CJ McCollum dal 35 točk. Junak tekme je bil sicer Damian Lillard, ki je dosegel odločilni koš 26 sekund pred koncem tekme, sicer pa ... Dnevnik

Dončić z novo vrhunsko predstavo - 29 točk in devet asistenc

22d Slovenski košarkarski zvezdnik Luka Dončić je v dresu Dallas Mavericks v severnoameriški ligi NBA ob porazu proti Portland Trail Blazers s 119:121 prikazal novo izvrstno predstavo. Dosegel je 29 točk, 12 skokov, devet asistenc ter tri ukradene žoge. Pri Dallasu se je izkazal tudi Kristaps Porzingis, ki je tekmo končal ... Delo

Dončić za las brez trojnega dvojčka, odličen tudi Dragić

23d Dallas Mavericks so v na svojem parketu gostili Portland Trail Blazers in na tretji tekmi doživeli prvi poraz v sezoni (119:121). Luka Dončić je v 38 minutah dosegel 29 točk (met iz igre 8/22; za tri 2/11), 12 skokov in devet asistenc, zbral je tri ukradene in imel štiri izgubljene ... Žurnal24

Neverjetno, kaj si je privoščil Dragićev trener...

23d Košarkarji NBA ekipe Miami Heat so po podaljšku v derbiju vzhodne konference premagali Milwaukee Bucks s 131:126, kljub temu da so zaostajali že za 21 točk. Bucks so dominirali predvsem v prvem delu tekme ter na krilih Giannisa Antetokounmpoa delovali nepremagljivo. Na zečetku tretje četrtine so vodili za 21 točk, ... Žurnal24

Spominja me na Dražena Petrovića! DRAGIĆ navdušil navijače, odziv skoraj neverjeten ... (video)

23d Miami je na prvih dveh tekmah v novi sezoni zabeležil dve zmagi, obakrat pa je pomembno vlogo odigral slovenski zvezdnik Goran Dragić. Vročica je v noči na nedeljo zabeležila presenetljivo zmago na gostovanju pri Milwaukeeju, ki je eden od favoritov za naslov prvaka, Dragić pa je nase opozoril z nekaterimi ... Ekipa24

#video Miami na krilih izvrstnega Dragića premagal Milwaukee

23d Dragić je odločilnih šest točk za zmago Miamija prispeval v podaljšku. Zadnji točki na tekmi sta bila Dragićeva prosta meta. Vsega skupaj je odigral 35 minut, uradno je bil sicer del rezervistov, saj je tekmo spet začel s klopi. Dragić in druščina so tako pokvarili zabavo Milwaukeeja na njihovi uvodni ... Dnevnik

NORO! Goran DRAGIĆ je v ŽIVLJENJSKI FORMI! To, kar mu uspeva po poškodbah, je EPSKO! (video)

23d Dragić je odločilnih šest točk za zmago Miamija prispeval v podaljšku. Zadnji točki na tekmi sta bila Dragićeva prosta meta. Vsega skupaj je odigral 35 minut, uradno je bil sicer del rezervistov, saj je tekmo spet začel s klopi. Dragić in druščina so tako pokvarili zabavo Milwaukeeja na njihovi uvodni ... Ekipa24

Dragić navdušil v ligi NBA in po sanjskem preobratu presenetil favorita #video

23d Miami se je po začetku tretje četrtine spogledoval s porazom pri enem izmed favoritov za najvišje mesto na lestvici vzhodne konference. Enajst minut do konca tretje četrtine je zaostajal že za 21 točk (53:74), a ni obupal, ampak z izjemnim preobratom, v katerem je po točkah in še čem prednjačil ... Siol.net

23d Vrhunci dvoboja v Milwaukeeju: Več sledi ... Siol.net

Če lahko Dončić, lahko tudi Dragić

24d Miami je brez prvega zvezdnika Jimmyja Butlerja, ki je izpustil še drugo tekmo v sezoni zaradi rojstva prvorojenca, zaigral pri Milwaukeeju. Slednji ima v svojih vrstah aktualnega najkoristnejšega igralca lige Giannisa Antetokounmpa, v minuli sezoni pa so bili Grk in soigralci najboljša ekipa rednega dela sezone. A tudi to domačim ... Žurnal24

Miami uspešen v Milwaukeeju, Dragić 25 točk (VIDEO)

24d Tudi po drugem nastopu v 74. sezoni lige NBA so košarkarji Miamija zapustili parket neporaženi. Na gostovanju v Milwaukeeju pri finalistu vzhodne konference prejšnjega prvenstva so morali vnovič igrati brez svoje največje letošnje okrepitve Jimmyja Butlerja, a so bili kos zahtevni nalogi, čeprav so ob začetku tretje četrtine zaostajali z ... Delo