Blažič obsedel, Omić poražen v Münchnu

71d Münchenski Bayern je ugnal milansko Olimpio (93:87) in prišel do pomembnega para točk v boju za končnico. Maodo Lô in Nihad Đedović sta za Bavarce, ki so vodili skozi vso tekmo, zbrala po 18 točk. Pri Italijanih je blestel Mike James z 29 točkami, Alen Omić je v sedmih minutah ... Žurnal24

Anthony Randolph prvi strelec proti Olympiacosu

72d V 18. kolu košarkarske evrolige so bile danes na sporedu tri tekme. Na parketu se je meril madridski Real, v katerem se dokazujeta Klemen Prepelič in Anthony Randolph. Madridčani so bili pred domačimi navijači v evropski klasiki z 94:78 boljši od Olympiacosa iz Pireja. Blestel je Randolph kot prvi strelec ... Delo

Randolph v zadnji četrtini zrežiral zmago madridskega Reala

72d Košarkarji v Evroligi imajo zelo naporen spored tekem, saj sta ta teden kar dva kroga. Derbi večera je bil v Madridu, kjer je Real z 78:61 ugnal Olympiacos iz Pireja s 94:78, Anthony Randolph je prispeval 16 točk, osem skokov in tri ukradene žoge. Član zlate slovenske reprezenatnce na evropskem ... RTV Slovenija

Omić in Blažič brez točk - zmaga Barcelone v Milanu

73d Košarkarji Barcelone so v obračunu ekip, ki se potegujeta za uvrstitev v končnico Evrolige, v gosteh premagali Milano z 90:85. Alen Omić in Jaka Blažič sta imela zgolj obrobni vlogi. Omić, ki je po novem letu iz Budućnosti prestopil v Milano, je dobil prve evroligaške minute v Italiji. Trener Simone ... RTV Slovenija

Omić novo avanturo začel s porazom proti Blažiču

73d Milanska Olimpia je gostila Barcelono in doživela boleč poraz (85:90). Katalonci so do odločilne prednosti prišli v tretji četrtini in se utrdili v zgornji polovici lestvice. Alen Omić je za Italijane zaigral prvič po prestopu iz Budućnosti in na parketu preživel osem minut in pol, v tem času je v ... Žurnal24

Fenerbahče zmrznil v Moskvi

74d Ljubljana - Moskovski Himki je presenetljivo končal Fenerbahčejev niz dvanajstih zmag v evroligi. V razburljivi tekmi je po podaljšku padla četa trenerja Željka Obradovića, ki je tako končala tudi lov za najboljšim nizom petnajstih zmag moskovskega CSKA. Domači junak je bil Stefan Marković, ki je 13 točkam dodal še 7 ... Delo

Nikola Milutinov do rekorda svojega življenja

76d Pred evroligaškimi moštvi je eden tistih tednov, v katerem bodo na delu dvakrat. Medtem ko se vsa pripravljajo na prihajajoče izzive, pa še vedno odmeva odlična predstava Nikole Milutinova na velikem grškem derbiju. Olympiacos je v minulem krogu pred domačimi navijači z 79:65 ugnal mestnega tekmeca Panathinaikos, 24-letni srbski center ... Dnevnik