Bodo prvaki pometli s Portlandom?

56dSiol.net

Warriors na Greenov pogon na pragu novega finala

58d Košarkarji moštva Golden State Warriors potrebujejo le še zmago za peto zaporedno uvrstitev v finale lige NBA. Branilci naslova iz Oaklanda so v tretji tekmi finala zahodne konference v Portlandu slavili (99:110) in dosegli še tretjo zmago. Četrta tekma, prav tako v Portlandu, bo na sporedu že v ponedeljek. Dva ... Žurnal24

Golden State le še zmago oddaljen od velikega finala

58d Prvi strelec Golden Statea je bil vnovič Stephen Curry s 36 koši, kar 21 jih je dosegel v drugem polčasu. Najboljši na igrišču pa je bil bržkone Draymond Green, ki je 20 točkam dodal 13 skokov in 12 podaj za tretji trojni dvojček v letošnji končnici in sedmega v karieri, ... Dnevnik

Golden State še korak od petega finala lige NBA

58d Prvi strelec Golden Statea je bil vnovič Stephen Curry s 36 koši, kar 21 jih je dosegel v drugem polčasu. Najboljši na igrišču pa je bil bržkone Draymond Green, ki je 20 točkam dodal 13 skokov in 12 podaj za tretji trojni dvojček v letošnji končnici in sedmega v karieri, ... Ekipa24

Prvaki na krilih Curryja in Greena ekspresno do zaključne žogice

58d Prvi strelec Golden Statea je bil vnovič Stephen Curry s 36 koši, kar 21 jih je dosegel v drugem polčasu. Najboljši na igrišču pa je bil bržkone Draymond Green, ki je 20 točkam dodal 13 skokov in 12 podaj za tretji trojni dvojček v letošnji končnici in sedmega v karieri, ... Siol.net

Prvaki na krilih Curryja ekspresno do zaključne žogice

58dSiol.net

Golden State do zaključne žogice?

58dSiol.net

#video Aktualni prvaki tudi drugič boljši od Portlanda

60d Portland je v zadnjih petih minutah napete končnice zapravil vodstvo 108:100 ter bo doma za preobrat lovil zaostanek dveh zmag. Aktualnim prvakom že ob polčasu ni najbolje kazalo, saj so zaostajali za kar 15 točk (50:65), a so se vrnili tudi po zaslugi prvega zvezdnika bojevnikov. Stephen Curry je bil ... Dnevnik

"Ukradli smo jim tekmo"

60d Bojevniki so v seriji proti Portland Trail Blazers zmagali s 114:111 ter povedli z 2:0 v zmagah. Ekipi igrata na štiri zmage. Naslednji dve tekmi bosta v domači dvorani Portlanda Moda Center v Oregonu. Portland je tokrat v zadnjih petih minutah napete končnice zapravil vodstvo 108:100 ter bo doma za ... Žurnal24

To bodo še kako OBŽALOVALI! Portland je imel VISOKO vodstvo, nato pa ...

60d Portland je v zadnjih petih minutah napete končnice zapravil vodstvo 108:100 ter bo doma za preobrat lovil zaostanek dveh zmag. Aktualnim prvakom že ob polčasu ni najbolje kazalo, saj so zaostajali za kar 15 točk (50:65), a so se vrnili tudi po zaslugi prvega zvezdnika bojevnikov. Stephen Curry je bil ... Ekipa24

Golden State po preobratu ​»ukradel« drugo tekmo (VIDEO)

60d Oakland - Ko se je v seriji proti Houstonu poškodoval Kevin Durant, so prvaki lige NBA spet začeli spominjati na prva njihova leta, ko so z neverjetnimi strelskimi predstavami navduševali cel svet. Tudi tokrat so ob polčasu zrli porazu v obraz, nato pa z velikim preobratom v zadnjih minutah ukradli ... Delo

Warriors in Trail Blazers na tekmi številka 2

60d Golden State še vedno ne more računati na poškodovana Kevina Duranta in DeMarcusa Cusinsa, pri Portlandu zaradi poškodbe ne igra bosanski center Jusuf Nurkić. Siol.net

Stephen Curry prvake ponesel do vodstva v finalu zahoda

62d Oakland - Prvaki severnoameriške košarkarske lige NBA Golden State Warriors so na uvodni tekmi finala zahodne konference prepričljivo, s 116:94, premagali Portland Trail Blazers in tako v seriji povedli z 1:0. Prvo ime tekme je bil s 36 točkami, sedmimi podajami in šestimi skoki zvezdnik domačih Stephen Curry. Ekipa iz ... Delo

#video Razigrani Curry ponesel prvake do vodstva v finalu zahoda

62d Ekipa iz Kalifornije, ki lovi svoj sedmi naslov ter četrti v petih letih, doslej v končnici ni bila najbolj prepričljiva, zaradi poškodbe mečne mišice pa je že v prejšnjem krogu za nekaj časa izgubila enega svojih stebrov Kevina Duranta. A njegova odsotnost se ni poznala na prvi tekmi. Golden State ... Dnevnik

Ni Duranta, ni panike!

62d Prvaki severnoameriške košarkarske lige NBA Golden State Warriors so na uvodni tekmi finala zahodne konference prepričljivo, s 116:94, premagali Portland Trail Blazers in tako povedli v seriji z 1:0. Prvo ime tekme je s 36 točkami, šestimi skoki in sedmimi podajami bil zvezdnik bojevnikov Stephen Curry. Ekipa iz Kalifornije, ki ... Žurnal24

Curry ponesel prvake do vodstva v finalu zahoda

62d Ekipa iz Kalifornije, ki lovi svoj sedmi naslov ter četrti v petih letih, doslej v končnici ni bila najbolj prepričljiva, zaradi poškodbe mečne mišice pa je že v prejšnjem krogu za nekaj časa izgubila enega svojih stebrov Kevina Duranta. A v prvi tekmi finala se odsotnost Duranta ni poznala. Golden ... Ekipa24

Curry zadeval kot nor, Portland prvič po 19 letih #video

62d Vrhunci dvoboja v Oaklandu: Več kmalu ... Preberite še: Siol.net

Pelikanom se prikazuje Zion, Portlandu pa Curryjeve trojke

62d Loterija za NBA-nabor je zasenčil uvodno tekmo Zahoda. Ples kroglic je osrečil New Orleans, najmanjše mesto v ligi, ki bodo kot prvega izbrali težkopričakovanega Ziona Williamsona. Bojevniki so pod taktirko Stepha Currja odpravili Portalnd s 116:94. Pričakovano je Steph Curry prevzel strelsko breme poškodovanega Kevina Duranta in je z 9 ... RTV Slovenija

Začenja se boj za konferenčni finale: prvaki gostijo Portland

62d Preberite še: Siol.net

#video Leonard s košem v zadnji sekundi popeljal Toronto v finale vzhoda

64d Za nameček je žoga v zadnji sekundi sedme odločilne tekme dramatično kar štirikrat odskočila od obroča, preden je padla skozi mrežico za odločilno razliko. Tudi sicer je bil 27-letni Leonard glavni zvezdnik večera, saj je dosegel kar 41 točk Toronta, za katerega je na sedmi tekmi zaigralo vsega sedem košarkarjev. ... Dnevnik

Toronto in Portland v konferenčni finale

64d Ljubljana - Kahwi Leonard je v odločilni sedmi tekmi polfinala vzhodne konference košarkarske lige NBA s košem v zadnji sekundi Torontu zagotovil zmago nad Philadelphio 76ers z 92:90 in Kanadčanom potisnil v konferenčni finale. Povrhu je žoga v zadnji sekundi sedme odločilne tekme dramatično kar štirikrat odskočila od obroča, preden ... Delo

To je EPSKO! Najbolj NOR koš v ZGODOVINI NBA je v ZADNJI STOTINKI odločil zmagovalca SEDME TEKME! (video)

64d Za nameček je žoga v zadnji sekundi sedme odločilne tekme dramatično kar štirikrat odskočila od obroča, preden je padla skozi mrežico za odločilno razliko. Tudi sicer je bil 27-letni Leonard glavni zvezdnik večera saj je dosegel kar 41 točk Toronta, za katerega je na sedmi tekmi zaigralo vsega sedem košarkarjev. ... Ekipa24