MATJAŽ KEK OSUPNIL z besedami o LUKI DONČIĆU. Tega NISTE VEDELI, tega (najbrž) NISTE PRIČAKOVALI

8d Luka Dončić v ligi NBA navdušuje, slovenski zvezdnik čara tudi onstran velike luže. Oboževalci spremljajo vsak korak sijajnega Ljubljančana, spremlja pa ga tudi Matjaž Kek. In to nadvse pozorno, o čudežnemu fantu v dresu Dallasa govori z zelo izbranimi besedami. "Njegove tekme so ponoči. Včasih ne morem spati in kakšno ... Ekipa24

IZTOK ČOP, VIDITE? Dončić in SPOROČILO avtorju besed, da ekipni športniki ne nosijo SLAVE SLOVENIJI!

9d Stran NBA Slovenija (najdete jo na tej povezavi) je že pred prihodom Luke Dončića v najmočnejšo ligo na svetu izjemno kakovostno spremljala dogajanje v njej, s svojim delom v tej sezoni nadaljuje in ga nadgrajuje z uspehi slovenskega super talenta. Tokrat so kolegi pri omenjeni strani zbrali najbolj zanimive, udarne ... Ekipa24

"Kar si mislim o Luki, sem povedal tudi njemu"

9d Prvi strelec Portlanda Damian Lillard je po porazu proti Dallas Mavericks razkril, kaj si misli o Luki Dončiću. Slovenski as je bil z 21 točkami najbljši strelec svojega moštve, Lillard pa s 33 najboljši strelec srečanja. NBA Šport Luka Dončić: Pa je prišel tudi dan, ki smo se ga bali ... Žurnal24

ZVEZDNIK PORTLANDA odločno na vprašanje, kaj si misli o DONČIĆU! Takoj sem mu povedal ...

9d Dončić je proti Portlandu igral v noči na sredo in svojim Teličkom do zmage pomagal z 21 točkami in devetimi podajami, ter s trojko, ki je dokončno pokopala upe Trail Blazersov, pri katerih kot pravzaprav vedno blesti Damian Lillard. Največji zvezdnik moštva je v slačilnici po včerajšnjem treningu dobil vprašanje ... Ekipa24

Takšno je zdaj mnenje Američanov o Dončiću

10d Luka Dončić je bil na naboru lige NBA izbran kot tretji s strani Atlante, pred njo je Phoenix izbral Deandreja Aytona, Sacramento pa Marvina Bagleyja III. Tudi Hawks so se nato odločili, da Slovenca v dogovoru z Dallasom zamenjajo za Traeyja Younga in prihodnji pick prvega kroga nabora, ki bi ... Žurnal24

NBA SODNIKI uradno o Dončićevi potezi, ki BURI DUHOVE! Koraki ali ne? ODLOČITEV JE TAKA! (video)

10d Slovenski super talent je dvignil ogromno prahu s svojim korakom nazaj, s katerim pobegne čuvaju in pride do meta za tri točke. Dončićev step-back, kot temu pravijo Američani, je zelo izrazit, še najbolj je bil ob izjemno odmevni trojki na srečanju s Portlandom. Pri tej trojki, ki si jo lahko ... Ekipa24

Evropski klic: Dončić enkrat na 20 let

10d Osem točk, kolikor jih je ob štirih skokih in šestih asistencah v zanj skromnih 22 minutah v visokem porazu Dallasa proti New Orleansu (106:132) dosegel Luka Dončić, lahko označimo za njegovo drugo najslabšo predstavo v ligi NBA. Šele drugič v skupno 22 tekmah se je spustil pod mejo desetih točk, ... Siol.net

Sodnik Dončića pripravil do mastne kletvice

11d Slovenski košarakarski čudežni deček Luka Dončić se je zelo hitro privadil na NBA ligo, kjer niza neverjetne predstave, a tu in tam na površje vseeno priplava tudi njegova neizkušenost. Luka se bo med drugim moral še navaditi, da so največji zvezdniki lige s strani sodnikov neverjetno zaščiteni. Šah-mat Šport Potezi, ... Žurnal24

Nov sijajen večer Dončića in prerojenega Dallasa?

11dSiol.net

Vaauuuuuu KAKŠEN ZAPIS DALLASOVEGA NOVINARJA! Kaj takega še nismo prebrali, NAVDUŠENJE NE BO IZOSTALO

11d Dallasova najbolj priznana novinarja in reporterja, ki skrbita za novice na spletni strani Mavericksov sta zagotovo Dwain Price in Bobby Karalla. Prvi večinoma skrbi za poročila tekem, zelo zanimiv pa je razdelek 'Petih stvari, ki smo se jih naučili' na tej in oni tekmi. Karalla bolj skrbi za izvlečke, nekaj, ... Ekipa24

Dončić v slogu ameriških nogometašev do dodatne izpostavitve #video

11d Nihče od slovenskih košarkarjev, ki so igrali v ligi NBA, se do prihoda Luke Dončića ni moglo pohvaliti z nazivom novinec meseca v eni izmed konferenc - Goran Dragić je bil izbran kot igralec tedna. Nagrada mu veliko pomeni, poudarja pa, da ima še veliko prostora za napredek. Za priznanje ... Siol.net

Ne boste verjeli, kdo je nov Dončićev oboževalec

11d Mladi zvezdnik Dallas Mavericks Luka Dončića je dobro minuto pred koncem srečanja s Portland Trail Blazers poskrbel za trojko v svojem prepoznavnem slogu s korakom nazaj in prednost svoje ekipe povišal na neulovljivih devet točk. Šah-mat Šport Potezi, s katerima je Dončić nasprotniku zlomil duha Poteza je razumljivo in pričakovana ... Žurnal24

Dončić prva violina v Dallasu: "Je še veliko prostora za napredek"
Svet24

11d Najboljši novinec v zahodni konferenci v uvodnem delu sezone NBA je bil prvi strelec Dallasa pri zmagi nad Portland Trail Blazers s 111:102. Dončić je prispeval 21 točk ter ga je samo en skok ločil od dvojnega dvojčka. V statistiko je vpisal še devet skokov. Dončić, ki se je vrnil ... Svet24

"Nori" Dončić je NAZAJ: Tekmece bo zaradi tega čudežnega zaključka Slovenca še dolgo tlačila mora! (video)

11d Dončić, ki se je vrnil po krajšem premoru zaradi poškodbe, je odigral 32 minut, z metom iz igre 6:14 in metom za tri 2:4 in prostim metom 7:9, v statistiko pa je vpisal še tri podaje. Tekma je bila tudi v znamenju podelitve naziva najboljšega novinca Zahoda oktobra in novembra, ... Ekipa24

Dončić znova odločil srečanje in Dallas popeljal do zmage nad Portlandom

11d Luka Dončić se je po poškodbi desnega kolka vrnil v velikem slogu. Na pomembni tekmi zahodne konference je z 21 točkami, 9 skoki in 3 asistencami Dallas popeljal do zmage nad Portlandom z izidom 111:102. Odigral je 32 minut, z metom iz igre 6:14 in metom za tri 2:4 in ... Dnevnik

Po tekmi premora Dončić spet v stari formi

11d Košarkarji Dallasa so zmagali dvanajstič v sezoni. Že ob polčasu so vodili za 15 točk, pred zadnjo četrtino za 14 točk. Kljub temu, da so domači prevladovali skozi celotno tekmo, se je Portland dobro minuto do konca nevarno približal na šest točk zaostanka. Takrat je Ljubljančan stvari prevzel v svoje ... Žurnal24