ČE NE LUKA, PA ZOKI! Zoran Dragić MVP kroga v evroligi (video)

9d Osemnajstletnik je v 22 minutah dosegel 10 točk (2:5 za dve, 0:3 za tri in 6:6 iz črte prostih metov), dodal je še po štiri skoke in podaje, z tokratnim indeksom 16 pa je močno zaostal za svojim (še vedno prepričljivo najvišjim) povprečjem 24,53. Real je imel vseeno dovolj drugih ... Ekipa24

Dončićev Madrid v Moskvi povozil Khimki

9d Trener Špancev Pablo Laso je tako kot že nekajkrat v zadnjem času začel s petorko brez Luke Dončića. Real Madrid si je kljub odsotnosti slovenskega mojstra, ki je prvič vstopil enajst sekund pred koncem uvodne četrtine, priigral udobno vodstvo (17:26). Igro sta vodila Trey Thompkins in nova pridobitev Reala pod ... Dnevnik

Trener: "Zato, ker me ne zanima Dončić, ampak ekipa."

9d Madridčani so zabeležili šesto zaporedno zmago v in imajo po 17. odigranih krogih na računu 11 zmag ter 6 porazov. Po Barceloni (87:75), Valencii (91:72), Broseju (66:81), Fenerbahčeju (77:79) in Maccabiju (93:81) je varovacem Pabla Lasa na gostovanju v Moskvi moral premoč priznati še Himki (76:94). Luka Dončić je na ... Žurnal24

Evroliga: Dončićevih 10 za zmago Reala

9d Madrid - Kraljevi kljub je trenutno najbolj vroča ekipa evrolige in tako so igrali tudi na gostovanju v Moskvi pri Himkiju, ki je bil pred tekmo zelo samozavesten. Luka Dončić tokrat ni začel v prvi postavi Madridčanov, ki pa so v prvi četrtini vseeno leteli po parketu in že do ... Delo

Evroliga: Real se ni preveč pretegnil za zmago

Real v predmestju Moskve povozil zasedbo Himkija, Dončić tudi tokrat z dvomestnim številom točk
24ur.com

9d Slovenski čudežni deček Luka Dončić je tekmo tudi tokrat začel na klopi. Na koncu je na parketu preživel 22 minut, v katerih je vknjižil 10 točk, štiri skoke in štiri podaje (indeks 16). Najbolj razpoloženi košarkar v predmestju Moskve v zmagovalni ekipi je bil Rudy Fernandez, ki je zbral 16 ... 24ur.com