V trenutkih krize Rimac na parketu pogreša pravega vodjo

15d Polovica skupinskega dela Evropskega pokala je mimo, Cedevita Olimpija pa je še brez zmage. V soboto so zmaji prvič klonili tudi v Ligi ABA, ko jih je premagal Mornar. Tudi v Baru je šla tekma po že videnem scenariju. Ljubljančani so dobro začeli, razmeroma visoko povedli, kar nekaj časa držali ... RTV Slovenija

V Baru prvi poraz Ljubljančanov in incident

16d Košarkarji Cedevite Olimpije so v petem krogu lige ABA doživeli prvi poraz. Roko so morali stisniti Mornarju, ki je bil v domači dvorani v Baru boljši s 77:70. Ker je bil Partizan na domačem parketu z 90:85 boljši od FMP, na regionalnem tekmovanju ni več neporaženih ekip. Na vrhu so ... Dnevnik

ŠKANDAL na tekmi Cedevite OLIMPIJE! Domači navijač se je s pestmi lotil člana LJUBLJANČANOV (video)

16d Košarkarji Cedevite Olimpije so doživeli prvi poraz v ligi Aba. Na gostovanju v Baru v Črni gori so morali priznati premoč ekipi Mornarja, ki je slavila s 77:70. Ljubljančani imajo zdaj štiri zmage in poraz, v naslednjih dveh krogih pa jih čakata zahtevni preizkušnji v Kopru ter doma proti FMP. ... Ekipa24

Košarkarja Cedevite Olimpije med tekmo napadel navijač

17d Košarkarji Cedevite Olimpije so doživeli prvi poraz v ligi Aba. Na gostovanju v Baru v Črni gori so morali priznati premoč ekipi Mornarja, ki je slavila s 77:70. Ljubljančani imajo zdaj štiri zmage in poraz, v naslednjih dveh krogih pa jih čakata zahtevni preizkušnji v Kopru ter doma proti FMP. ... Žurnal24

Cedevita Olimpija doživela prvi poraz v ligi Aba

17d Košarkarji Cedevite Olimpije so doživeli prvi poraz v ligi Aba. Na gostovanju v Baru v Črni gori so morali priznati premoč ekipi Mornarja, ki je slavila s 77:70. Ljubljančani imajo zdaj štiri zmage in poraz, v naslednjih dveh krogih pa jih čakata zahtevni preizkušnji v Kopru ter doma proti FMP. ... Dnevnik

Vroča kri v Črni gori, Ljubljančani zakockali vodstvo in prvič izgubili v ligi ABA

17d Košarkarji ljubljanskega moštva so srečanje odprli odlično, z delnim izidom 10:0, v prvi četrtini so nato vodili tudi za 14 in vodstvo držali tudi v drugem delu srečanja. Na polčas so se odpravili s +13 (42:29). Prednost zmajev se je v začetku tretje četrtine še zvišala (+15), a nato so ... Siol.net

Bo Olimpija ostala neporažena v ligi ABA?

17d V uvodnem dejanju je Koper Primorska v petek v slovenskem obračunu v Novem mestu prekrižala načrte Krki (89:71), ji zadala visok poraz in se povzpela na vrh razpredelnice. Košarkarji Kopra Primorske so v športni dvorani Leona Štuklja v Novem mestu nadigrali Krko. Po treh tretjinah so vodili že za 25 ... Siol.net

Primorci ponižali Krko, Šiško blizu trojnega dvojčka

18d Košarkarji Kopra Primorske so v športni dvorani Leona Štuklja v Novem mestu nadigrali Krko. Po treh tretjinah so vodili že za 25 točk (77:52), nato pa so gostitelji nekoliko omilili rezultat, tako da je končna prednost Primorcev znašala +18. Pri zmagovalcih sta izstopala najboljši strelec srečanja Lance Harris (23 točk, ... Siol.net