Dragiću sonca niso več draga
Slovenske novice

5d PHOENIX – Košarkarji moštva Miami Heat v ligi NBA še naprej kažejo dobre predstave. Tokrat so s 124:108 premagali Phoenix Suns, najbolj zaslužna za zmago pa sta bila Goran Dragić s 25 in Jimmy Butler s 34 točkami. Dragić je 25 točkam dodal še šest skokov in štiri podaje, na ... Slovenske novice

Slovenski večer v ligi NBA: Dončić gosti New York, Dragić pri Lakersih

5d Preberite še: Siol.net

DRAGIĆ, kaj pa počneš! To je nor podatek, nad katerim so OSUPLI AMERIČANI

6d Slovenski zvezdnik je s klopi prispeval 25 točk v 31 minutah. Še bolj pa je Američane navdušil podatek, da je koseški zmaj v vsega 4 minutah in pol v tretji in zadnji četrtini dosegel neverjetnih 16 točk in zatrl vse upe Sunsov po zmagi. Dragić je proti svojemu nekdanjemu klubu, ... Ekipa24

Geste izjemnega Dragića ob veselju so bile spontane #video

6d Z zmago proti Phoenix Suns so pri Miami Heat prišli do šestega skalpa v sezoni. Pet ekip ima v NBA isto število zmag, le Boston Celtics in Los Angeles Lakers imajo od vseh najmanj število porazov – enega. Dragićevi so pri dveh porazih in so med najbolj vročimi ekipami začetka ... Siol.net

Butler, ti si NOR: Američan po tekmi s Phoenixom objavil fotografija Dragića z VELIKIMI JAJCI! (foto)

6d Miami Heat še naprej kaže odlične predstave. V noči na petek so s 124:108 premagali Phoenix Suns, najbolj zaslužna za zmago pa sta bila Goran Dragić s 25 in Jimmy Butler s 34 točkami. Dragić je 25 točkam dodal še šest skokov in štiri podaje v 31 minutah, Butler pa ... Ekipa24

Dragić in Butler popeljala Miami do zmage nad Phoenixom

6d Dragić je 25 točkam dodal še šest skokov in štiri podaje, na parketu pa je preživel 31 minut. Butler je vpisal še pet skokov in štiri podaje. Bam Adebayo se je izkazal s 15 točkami, 10 skoki, šestimi podajami in petimi ukradenimi žogami. Vročica je zmagala štiri od zadnjih petih ... Dnevnik

VROČI DRAGIĆ! Zlati slovenski kapetan je UNIČIL svoje bivše, TO se Miamiju ni zgodilo že LETA! (video)

6d V noči na petek so s 124:108 premagali Phoenix Suns, najbolj zaslužna za zmago pa sta bila Goran Dragić s 25 in Jimmy Butler s 34 točkami. Dragić je 25 točkam dodal še šest skokov in štiri podaje, na parketu pa je preživel 31 minut. Butler je vpisal še pet ... Ekipa24

Norih zadnjih 14 minut Gorana Dragića (VIDEO)

6d Moštvo Miami Heat ostaja vodilno v jugovzhodni skupini košarkarske lige NBA tudi po osmem odigranem dvoboju, v katerem se je sinoči dokopalo do že šeste zmage, na gostovanju pred 15.498 gledalci v dvorani Talking Stick Resort Arena je bilo s 124:108 prepričljivo boljše od Phoenixa, ki je imel pred dvobojem ... Delo

Vlatko Čančar po druženju ugnal Gorana Dragića

7d Potem ko sta se v letošnji sezoni lige NBA že pomerila Dallas Luke Dončića in Denver Vlatka Čančarja, je bil v noči na sredo čas za drugi slovenski obračun. V Koloradu je gostoval Miami Gorana Dragića, ki ni bil kos razigranim domačim košarkarjem. Nekdanji slovenski kapetan je pri porazu z ... Dnevnik

Srbi se tolčejo po prsih: Poglejte si, kako je Jokić osmešil zlatega Slovenca DRAGIĆA! (video)

8d Denver Nuggets, pri katerih je sicer slovenski košarkar Vlatko Čančar znova obsedel na klopi, je v severnoameriški košarkarski ligi NBA doma visoko s 109:89 premagal Miami Heat. Goran Dragić je v dresu Miamija na parketu preživel 25 minut in v tem času v statistiko vpisal devet točk, sedem podaj, en ... Ekipa24

Dragić poražen v slovenskem obračunu

8d Denver Nuggets, pri katerih je sicer slovenski košarkar Vlatko Čančar znova obsedel na klopi, je v severnoameriški košarkarski ligi NBA doma visoko s 109:89 premagal Miami Heat. Goran Dragić je v dresu Miamija na parketu preživel 25 minut in v tem času v statistiko vpisal devet točk, sedem podaj, en ... Žurnal24

#video Čančarjev Denver boljši od Dragićevega Miamija

8d Najboljši strelec Denverja je bil Jamal Murray, ki je dosegel 21 točk, Will Barton in Jerami Grant pa sta k peti zmagi svojega moštva prispevala 15 točk. Na drugi strani je za Miami, ki ostaja pri petih zmagah, Jimmy Butler dal 16 točk. Miami prihodnja tekma čaka v noči na ... Dnevnik

Slovenija, bodi PONOSNA! Kar sta pred tekmo NBA storila ZLATA KOŠARKARJA, vam bo ogrelo srce! (foto)

8d Goran Dragić je v dresu Miamija na parketu preživel 25 minut in v tem času v statistiko vpisal devet točk, sedem podaj, en skok in eno blokado. Najboljši strelec Denverja je bil Jamal Murray, ki je dosegel 21 točk, Will Barton in Jerami Grant pa sta k peti zmagi svojega ... Ekipa24

Čančar s tribune videl zmago svojega Denverja nad Dragićevim Miamijem

8d Denver – V ligi NBA so bili v dvoboju moštev, ki imata v svojih vrstah slovenska košarkarja, uspešnejši Denver Nuggets, ki so pred svojimi navijači s 109:89 odpravili Miami Heat. Medtem ko Vlatko Čančar v domači ekipi znova ni dobil priložnosti, je Goran Dragić v Miamijevem dresu na parketu prebil ... Delo

Slovenski obračun v Coloradu: Vlatko Čančar pričakuje Gorana Dragića