Srbski košarkarski reprezentant pri vsega 31 letih NEPRIČAKOVANO KONČAL KARIERO

44d Mačvan je svoje slovo objavil na Instagramu, na katerem je zapisal, da mu težave s koleni ne omogočajo več igranja na najvišji ravni. S srbsko reprezentanco je osvojil tri srebrne medalje na največjih tekmovanjih. Nazadnje prav v Turčiji leta 2017, ko je v finalu evropskega prvenstva slavila slovenska izbrana vrsta. ... Ekipa24

Košarkarski zvezdnik pri komaj 30 letih končal kariero!

44d Srbski košarkar Milan Mačvan je danes pri vsega 31 letih objavil konec športne kariere, poroča srbska tiskovna agencija Tanjug. Razlog za hitro slovo dolgoletnega srbskega reprezentanta od košarkarskih igrišč so številne poškodbe. Mačvan je svoje slovo objavil na Instagramu, na katerem je zapisal, da mu težave s koleni ne omogočajo ... Žurnal24

Srb ima pri 31. dovolj košarke

44d Mačvan je svoje slovo objavil na Instagramu, na katerem je zapisal, da mu težave s koleni ne omogočajo več igranja na najvišji ravni. S srbsko reprezentanco je osvojil tri srebrne medalje na največjih tekmovanjih. Nazadnje prav v Turčiji leta 2017, ko je v finalu evropskega prvenstva slavila slovenska izbrana vrsta. ... Siol.net