V Evropskem pokalu iz tekme v tekmo slabše predstave

20d Neverjetnih 61 točk je Cedevita Olimpija zaradi katastrofalne obrambe dobila v Badaloni v vsega 20 minutah. S petim porazom v Evropskem pokalu so ljubljanski košarkarji znova zelo razočarali. Olimpija je v zadnjih letih močno načela evropski ugled, ki ga je ljubljanski klub toliko časa gradil. V zadnji sezoni so zmaji ... RTV Slovenija

Polom Olimpije v Španiji

20d S tem imajo vedno manj možnosti za osvojitev enega od prvih štirih mest, ki vodijo v drugi del tekmovanja. Do konca prvega dela jih čaka še pet tekem, naslednja 6. novembra v gosteh proti Darušafaki iz Istanbula. Medtem ko Cedevita Olimpija v ligi Aba niza zmage in je po štirih ... Dnevnik

Statistika:

Statistika:

20d Košarkarji Cedevite Olimpije so niz porazov v evropskem pokalu podaljšali na pet. Na gostovanju pri Joventutu iz Badalone so izgubili z dvajsetimi točkami razlike. Po petih krogih so Ljubljančani še naprej edina ekipa brez zmage v skupini C. S tem imajo vedno manj možnosti za osvojitev enega od prvih štirih ... Dnevnik

Olimpija v Evropi še naprej neprepoznavna

21d Košarkarji Cedevite Olimpije so niz porazov v evropskem pokalu podaljšali na pet. Na gostovanju pri Joventutu iz Badalone so izgubili z dvajsetimi točkami razlike. Po petih krogih so Ljubljančani še naprej edina ekipa brez zmage v skupini C. S tem imajo vedno manj možnosti za osvojitev enega od prvih štirih ... Žurnal24

Energijo in obrambo pozabili na poti v Badalono

21d Badalona – Človek je edino živo bitje, ki se lahko dvakrat spotakne ob isti kamen, pravi stari rek, v športu pa ima številne izpeljanke. Košarkarji Cedevite Olimpije so v prvih štirih oktobrskih tekmah evropskega pokala vselej telebnili na nos na podoben način, tik pred iztekom črnega meseca pa so našli ... Delo

NI ME STRAH, je rekel, potem pa... Olimpija odšla v Španijo, zgodilo se je skoraj NEPREDSTAVLJIVO!

21d Joventut je porazil Cedevito Olimpijo v petem krogu evropokala, Ljubljančani so v Španiji dejansko doživeli pravi debakel. Gostitelji so zmagali s 101:81.Več sledi! Ekipa24

Visok poraz Cedevite Olimpije, ki ostaja brez evropske zmage

21d Tudi nadaljevanje se je odvijalo po notah Prepeliča, Omića in druščine, ki so zmaje držali n varni razdalji in v zadnjo četrtino vstopili z 19 točkami prednosti. To so v zadnjem delu zvišali na 26, na koncu pa zmagali z 20 točkami razlike. Peti krog EuroCupa sta odprla litovski Rytas ... Siol.net

V živo: Olimpija v lovu na prvo evropsko zmago sezone

21d Peti krog EuroCupa sta odprla litovski Rytas in Venezia, za katero igra slovenski legionar Gašper Vidmar. Z 81:82 so slavili Italijani, Vidmar je v desetih minutah in pol igre dosegel dve točki, skok in dve asistenci. Preberite še: Siol.net

Cedevita Olimpija

21d Košarkarji Cedevite Olimpije v Evropskem pokalu lovijo prvo zmago. Tokrat jim bodo nasproti stali košarkarji Joventuta iz Badalone. Ljubljanski in španski klub se bosta v Evropskem pokalu pomerila prvič po letu 2008, na štirih dosedanjih obračunih pa je zmago trikrat slavil Joventut. Edino zmago proti moštvu iz Badalone so zmaji ... RTV Slovenija

Proti Prepeliču in Omiću za prvi uspeh

21d Ljubljana – Po štirih porazih po istem kopitu v evropskem pokalu so košarkarji Cedevite Olimpije odločeni prekiniti črno nit in dokazati, da zelo dobra igra ob sobotni zmagi nad Partizanom ni bila muha enodnevnica. Njihov drevišnji gostitelj Joventut ni nepremagljiv, saj je trenutno 14. v španski ligi z izkupičkom 2:4, ... Delo

Zakon bivšega: Olimpija pri vročem Prepeliču

21d V taboru Cedevite Olimpije v soboto niso skrivali zadovoljstva ob visoki zmagi nad Partizanom v ligi ABA. Črno-beli beograjski skalp pač vedno poskrbi za dobro voljo, še toliko bolj ob visoki končni razliki (85:69) in spoznanju, da ljubljanski klub z delno hrvaško krvjo v jadranskem tekmovanju še ni izgubil. A ... Siol.net

Cedevita Olimpija na gostovanju pri Prepeliču in Omiću

21d Gašper Vidmar bo z Venezio danes na delu na gostovanju pri litovskem Rytasu. Preberite še: Siol.net

Trener Slaven Rimac čuti, da bi lahko zmaga spremenila vse

21d »Smo optimisti in še vedno verjamemo v napredovanje. Neumni bi bili, če ne bi.« To je sporočilo trenerja Cedevite Olimpije Slavena Rimca pred tekmo 5. kroga evropskega pokala danes ob 20.45 v Badaloni proti Joventutu. Velika sobotna zmaga proti Partizanu, ko so Ljubljančani pokazali daleč najboljšo predstavo v letošnji sezoni, ... Dnevnik