LA Clippers v Oaklandu do zgodovinskega preobrata

3d V začetku tretje četrtine je kazalo na zanesljivo zmago izbrancev domačega stratega Steva Kerra. Na semaforju se je namreč zasvetil izid 94:63, domači gledalci in igralci pa so počasi že začeli razmišljati o prvem dvoboju uvodne serije v Los Angelesu."A tedaj smo spremenili nekaj zadev v obrambi in napadu, kot ... Ekipa24

Clippersi nadoknadili največji zaostanek v zgodovini

3d Branilci naslova iz Oaklanda so po zanesljivi uvodni zmagi nad ekipo Los Angeles Clippers tokrat pred domačimi gledalci klonili s 131:135. Na drugi tekmi je Philadelphia ukanila Brooklyn s 145:123 in izid v zmagah izenačila na 1:1. Zasedba iz mesta angelov je do prve zmage v zahodni konferenci prišla po ... Žurnal24

#video Los Angeles Clippers presenetili prvake, Philadelphia izenačila

3d Zasedba iz mesta angelov je do prve zmage v zahodni konferenci prišla po sijajni končnici. Bojevniki so šest minut pred koncem imeli prednost 12 točk, v finišu tekme pa so povsem popustili. V zmagoviti ekipi je blestel Lou Williams, ki je bojevnikom nasul 36 točk in zbral enajst podaj, učinkovito ... Dnevnik

Philadelphia stopila na plin in izenačila, povratek Clippers za zgodovino (VIDEO)

3d Philadelphia - Philadelphia je končnico začela z eno najmočnejših ekip v ligi, vse razen uvrstitve v konferenčni finale bo za 76ers razočaranje, zato je bil poraz na prvi tekmi z Brooklynom v svoji dvorani precej zaskrbljujoč za domače navijače. Na drugi tekmi so se vendarle ogreli in s kar 145:123 ... Delo

V živo: Philadelphia ponorela, liga NBA tega ni videla kar 57 let