Miamiju na krilih veterana Wada prestižen skalp

12d Justise Winslow je k zmagi dodal 13 točk in 11 podaj, še štirje košarkarji pa so pred 19.600 domačimi navijači - Miami je še 400. razprodal dvorano American Airlines Arena - dosegli vsaj deset točk. Miami je malo po polčasu sicer vodil za 26 točk, nato pa so se prebudili ... Dnevnik

Miami na krilih Wada spravil Boston na kolena (VIDEO)

12d Miami - Košarkarji Miami Heat, ki so še vedno brez poškodovanega Gorana Dragića, so v ligi NBA prišli do prestižnega skalpa. S 115:99 so premagali Boston Celtics. Junak večera je bil veteran Dwyane Wade, ki je osem od svojih skupno 19 točk dosegel v tretji četrtini in zaustavil nalet gostov. ... Delo

301 točka in dva podaljška na soočenju Oklahome in San Antonia

12d Tekma sezone v Ligi NBA! Življenjska predstava LaMarcusa Aldridga, ki je po koncu tekme in kar 56 doseženih točkah vzel žogo za spomin. San Antonio je po dveh podaljških s 154:147 premagal Oklahomo City. Neverjetna tekma v San Antoniu, kjer so domači Spursi začeli tekmo s 14 zaporednimi trojkami, a ... RTV Slovenija

Vročica brez Dragića na kolena spravila Boston, Srb z novim trojnim dvojčkom

12d Vročica je po dveh porazih doma pričakala peto ekipo vzhoda Boston in končala njeno zmagovito serijo. Miami je do zajetnejše prednosti prišel v drugi četrtini, ki jo je dobil s 33:19, v tretjem delu je povedel že za 26 (72:46), a so se gostje pred zadnjo četrtino prednost stopili na ... Siol.net

Vročica brez Dragića nad Kelte, kaj nam bo tokrat pokazal izjemni Srb?