9d Zagreb – Košarkarji Petrola Olimpije so v regionalni ligi ABA v desetem dvoboju vpisali že sedmi poraz, na gostovanju predvsem v zadnji četrtini niso našli rešitve proti Cedeviti, ki se je veselila četrte zaporedne zmage, tokrat s 95:82. Na zadnji odmor sta zasedbi odšli z le točko razlike, nato pa ... Delo

Olimpija vnovič popustila v zadnji četrtini

9d V Zagrebu so bili gledalci priča dvoboj aktualnih slovenskih in hrvaških prvakov. Cedevita je z zmago nad Olimpijo dosegla že četrto zaporedno zmago. Ljubljančani so se Cedeviti odlično upirali vse do zadnje četrtine, nekajkrat so si priigrali tudi manjšo zalogo prednosti. V zadnji četrtini je sledil padec v igri, ki ... Siol.net

Liga ABA: Cedevita - Petrol Olimpija

9d Košarkarji Petrola Olimpije v 10. krogu Lige ABA gostujejo v Zagrebu pri Cedeviti, ki je favorit obračuna. Cedevita je zmagala štirikrat na zadnjih petih tekmah. Petrol Olimpija je v Zagreb odpotovala brez Mihe Lapornika, ki je na torkovi tekmi z Ilirijo prejel močan udarec v predel kolka, Igorja Tratnika, Bojana ... RTV Slovenija

V živo: Olimpija gostuje pri vroči Cedeviti

9d V Zagrebu bomo lahko danes spremljali dvoboj aktualnih slovenskih in hrvaških prvakov. Pred reprezentančnim oknom je bila Cedevita v odlični formi. V regionalni ligi ABA ima tri zaporedne zmage, v zadnjem krogu se je s 104:75 znesla nad Krko. Danes se bo Zagrebčanom skušala po robu postaviti Petrol Olimpija na ... Siol.net

Olimpija na nehvaležni poti

9d V Zagrebu bomo lahko danes spremljali dvoboj aktualnih slovenskih in hrvaških prvakov. Pred reprezentančnim oknom je bila Cedevita v odlični formi. V regionalni ligi ABA ima tri zaporedne zmage. V zadnjem krogu se je s 104:75 znesla nad Krko. Danes se bo Zagrebčanom skušala po robu postaviti Petrol Olimpija na ... Siol.net

Za FIBA med elito, v resnici na dnu

9d Ljubljana – Deseto kolo lige ABA ironično prinaša dvoboja najboljših moštev držav, ki sta v kvalifikacijah za SP 2019 strmoglavili na košarkarsko dno. V merjenju moči med prvakoma Slovenije in Hrvaške bo zagrebška Cedevita že drevi gostila Petrol Olimpijo, Krka pa bo v ponedeljek pričakala Cibono. Človek že skoraj ne ... Delo