» Članki v skupini

Spanoulisa mora nekdo ubiti (VIDEO)

125d Grk je do zadnjih sedmih minut dosegel natanko – 0 točk –, potem pa je kot že tolikokrat poprej v končnici rešil svoje moštvo in bil s 14 točkami in šestimi asistencami prvi junak večera. Billy, kot je vzdevek 34-letnega organizatorja igre, to počne že vrsto let, nihče ga ne ... Ekipa24

Neprepoznavni Dončić brez finala evrolige (VIDEO)

126d Istanbul - Vassilis Spanoulis in Erick Green sta s trojkama v zadnjih dveh minutah zrežirala zasuk in košarkarje Olympiakosa popeljala v finale zaključnega turnirja evrolige v Istanbulu. Branilec naslova, moskovski CSKA, je imel v prvem polčasu že 13 točk naskoka, a je ostal brez finala. Tragični junak pri Rusih je ... Delo

V finalu evrolige Fenerbahče in Olympiacos

126d Statistika Luke Dončića: Igralni čas: 17:19 Točk: 0 Proti mesti: 0/0 Met za dve: 0/3 Met za tri: 0/3 Skoki: 2 Podaje: 3 Ukradene žoge: 0 Izgubljene žoge: 3 Statistični indeks: -5 Olympiacos se je tako še osmič uvrstil v finale evrolige, trikrat do zdaj je v njem tudi slavil, ... Siol.net

Olympiacos prvi finalist evrolige

126d Pred petimi leti sta se CSKA in Olympiacos v Istanbulu enkrat že pomerila na zaključnem turnirju evrolige, z 62:61 pa so se zmage v finalu in s tem svojega drugega od treh naslovov evropskega klubskega prvaka veselili grški košarkarji. V rednem delu so branilci naslova obakrat premagali Olympiacos, ki je ... Ekipa24

Znan prvi finalist Evrolige

126d Košarkarji moskovskega CSKA so si na polfinalnem dvoboju z Olympiacosom že priigrali visoko prednost, slabe tri minute pred koncem tretje četrtine so tako vodili z 61:49. A nato je na sceno stopil neuničljivi Vassilis Spanoulis. Legendarni član Olympiacosa je do takrat iz igre zadel le enega od sedmih metov, nato ... Žurnal24