"Marc Marquez nima vsega pod nadzorom"

188d Te besede je izrekel Andrea Dovizioso, trenutno vodilni na lestvici svetovnega prvenstva. Marc Marquez je letošnjo sezono začel sanjsko. Prvo dirko v Katarju je končal na drugem mestu, v Argentini pa svoje tekmece pustil zadaj za skoraj deset sekund. Marc je bil zadnji konec tedna v ZDA na zelo dobri ... Siol.net

Valentinu Rossiju je še kako žal

189d Valenitno Rossi je bil na uvodu dirke na drugem mestu in videti je bilo, da bo Marc Marquez znova odpeljal svojo dirko. Španec je na veliko presenečenje vseh padel in se ni več vrnil na stezo. Rossi jeprešel v vodstvo in kazalo je, da bi lahko zmagal prvič po letu ... Siol.net

Ob Marquezu in Rossiju ne čuti kompleksov

189d Tri dirke, trije zmagovalci (Andrea Dovizioso, Marc Marquez, Alex Rins) z motorji treh različnih proizvajalcev (ducati, honda, suzuki). Uvod SP v razredu motogp je bil nazadnje tako raznovrsten pred enajstimi leti, ko se je sezona začela z uspehi Caseyja Stonerja (ducati), Danija Pedrose (honda) in Jorgeja Lorenza (yamaha), končala pa ... Delo

Padec končal Marquezovo ero

190d Pred tretjo etapo motociklističnega svetovnega prvenstva so se razprave laikov in strokovnjakov sukale le o tem, s kolikšno prednostjo utegne Marc Marquez ugnati vso konkurenco v razredu motogp. Na VN Amerik je namreč pred tem štartal šestkrat ter bil vselej najhitrejši v kvalifikacijah in na dirkah. Tudi tokrat je bil ... Delo

Marquez padel, Rossi v boju za zmago z Rinsom

190d Španec Alex Rins (Suzuki) je zmagovalec dirke svetovnega prvenstva v motociklizmu v elitnem razredu motoGP v teksaškem Austinu. Drugo mesto je osvojil Italijan Valentino Rossi (Yamaha), tretji pa je bil Avstralec Jack Miller (Pramac Ducati). Rossiju in Rinsu je delo precej olajšal Španec Marc Marquez (Honda); svetovni prvak in najhitrejši ... Žurnal24

V Austinu prva zmaga Alexa Rinsa, Rossi drugi, Marquez padel

190d Rossiju in Rinsu je delo precej olajšal Španec Marc Marquez (Honda); svetovni prvak in najhitrejši iz sobotnih kvalifikacij je namreč prepričljivo vodil, potem pa 12 krogov pred koncem naredil napako in zdrsnil v pesek, tako da dirke ni mogel nadaljevati. Že prej pa je padel tudi Britanec Cal Crutchlow, tretji ... Siol.net

Prvenec Alexa Rinsa

190d Rossiju in Rinsu je delo precej olajšal Španec Marc Marquez (Honda); svetovni prvak in najhitrejši iz sobotnih kvalifikacij je namreč prepričljivo vodil, potem pa 12 krogov pred koncem naredil napako in zdrsnil v pesek, tako da dirke ni mogel nadaljevati. Že prej pa je padel tudi Britanec Cal Crutchlow, tretji ... Ekipa24

Marquez s prvega mesta v Teksasu

191d Marquez je kvalifikacije dobil s precej majhno razliko, saj je Rossi zaostal le 273 tisočink. V drugo startno vrsto so se danes na kvalifikacijah uvrstili Avstralec Jack Miller (Ducati Pramac), Španec Pol Espargaro (KTM) in njegov rojak Maverick Vinales (Yamaha). Marquez bo imel tako v nedeljo priložnost za sedmo zmago ... Siol.net

191d Španec Marc Marquez (Honda) je zmagovalec kvalifikacij tretje letošnje dirke svetovnega prvenstva. V Austinu je vodilni v skupnem seštevku elitnega razreda motogp ugnal Italijana Valentina Rossija (Yamaha), tretji pa je bil Britanec Cal Crutchlow (Honda LCR). Marquez je kvalifikacije dobil s precej majhno razliko, saj je Rossi zaostal le 273 ... Delo

Šerif Marquez pripravlja novo poučno lekcijo za izzivalce

192d Kot da bi prišli z dežja pod kap se počutijo motociklisti elitnega razreda motogp pred tretjo preizkušnjo letošnjega SP. Potem ko jim je Marc Marquez pred tremi tedni v Argentini pripravil pravo lekcijo hitre vožnje in drugouvrščenega Valentina Rossija prekosil za deset sekund, se je karavana preselila v ZDA, v ... Delo

Amerika jih čaka z veliko zahtevami

193d Marc Marquez je prepričljivo dobil prejšnjo dirko razreda motoGP v Argentini, pred prihajajočo nedeljsko dirko za veliko nagrado ZDA pa mu statistika znova kaže dobre karte. Že šestkrat zapovrstjo je v Austinu stal na najvišji stopnički, zato se tekmeci zavedajo, da ga bo tudi letos težko premagati. A nič ni ... Dnevnik