Hamilton lahko prehiti tudi Schumija
Slovenske novice

7d Mercedesovo moštvo je tudi v letošnjem prvenstvu formule 1 konkurenci prepustilo zgolj drobtinice. Lewis Hamilton, ki je včeraj v svojo korist odločil tudi veliko nagrado Združenih arabskih emiratov (ZAE) in slavil 11. zmago v sezoni (skupno 84.), si je že pred mesecem zagotovil šesti naslov svetovnega prvaka, skupaj z drugouvrščenim ... Slovenske novice

Se bo Hamilton preselil k velikim rivalom?! Britanec je razkril: Kar se dogaja za zaprtimi vrati, ...

7d Hamilton je v tej sezoni, ki se je končala z njegovo 84. zmago v karieri, osvojil šesti naslov prvaka. Naslednjo bo zanesljivo še preživel pri Mercedesu, s katerim ima še pogodbo, potem pa je prihodnost odprta. Številni ljubitelji tega športa ugibajo, da bo želel poskusiti še zadnji velik izziv, ki ... Ekipa24

Hamilton se je raje ugriznil v jezik

7d Lewis Hamilton (Mercedes) je z dominantno predstavo na dirki za VN Abu Dabija potrdil svoj šesti naslov svetovnega prvaka. Le enega več ima rekorder Michael Schumacher (7), Hamilton pa vse bolj ogroža tudi njegov rekord po številu zmag na dirkah za veliko nagrado, saj je v nedeljo vpisal že 84., ... Žurnal24

Pozimi se bo dodobra najedel palačink in se zredil (VIDEO)

7d Ljubljana – Mercedesov zvezdnik Lewis Hamilton je sijajni sezoni, v kateri si je pridirkal že šesti naslov svetovnega prvaka v formuli 1, postavil piko na i še s podvigom v Abu Dabiju. Na včerajšnji veliki nagradi Združenih arabskih emiratov (ZAE) je prepričljivo slavil še enajsto zmago v sezoni in skupno ... Delo

Tako to počnejo ŠAMPIONI!

8d Hamilton si je naslov prvaka zagotovil že precej pred koncem sezone, na dirki v Mehiki, prav tako pa je bil trdno na drugem mestu sezone njegov moštveni sotekmovalec Finec Valtteri Bottas. Ta je danes dirko zaradi menjave motorja začel iz ozadja, a se je prebil na četrto. Zanj je bila ... Ekipa24

Svetovni prvak Hamilton sezono 2019 končal z zmago

8d Z zadnjo dirko v Abu Dabiju se je končala sezona svetovnega prvenstva formule 1. Zadnjo zmago v letošnji izvedbi tekmovanja je dosegel svetovni prvak Britanec Lewis Hamilton (Mercedes), na zmagovalnem odru sta končala še Nizozemec Max Verstappen in Monačan Charles Leclerc (Ferrari). Hamilton si je naslov prvaka zagotovil že precej ... Delo

Hamilton se je od sezone poslovil z novo zmago

8d Hamilton si je naslov prvaka zagotovil že precej pred koncem sezone, na dirki v Mehiki, prav tako pa je bil trdno na drugem mestu sezone njegov moštveni sotekmovalec Finec Valtteri Bottas. Ta je danes dirko zaradi menjave motorja začel iz ozadja, a se je prebil na četrto. Zadnja dirka je ... Siol.net

Svetovni prvak Hamilton sezono zaključil z novo zmago

8d Hamilton si je naslov prvaka zagotovil že precej pred koncem sezone, na dirki v Mehiki, prav tako pa je bil trdno na drugem mestu sezone njegov moštveni sotekmovalec Finec Valtteri Bottas. Ta je danes dirko zaradi menjave motorja začel iz ozadja, a se je prebil na četrto. Zadnja dirka je ... Dnevnik

Dirka za VN Abu Dabija, Jas Marina

8d Ob 14.10 se je začela sklepna dirka sezone v formuli ena. Dirkači se v Jas Marini merijo za VN Abu Dabija. Sobotne kvalifikacije je dobil Lewis Hamilton, ki je bil še petič najhitrejši v Jas Marini. V zadnjem delu kvalifikacij je odpeljal dva izjemno hitra kroga, v drugem poskusu je ... RTV Slovenija

Svetovni prvak najhitrejši v kvalifikacijah

9d Svetovni prvak v formuli 1, Britanec Lewis Hamilton (Mercedes), bo na nedeljski, zadnji dirki svetovnega prvenstva za VN Abu Dabija začel s prvega startnega mesta, potem ko je bil najboljši v kvalifikacijah. Za slabi dve desetinski sekunde je prehitel moštvenega kolega, Finca Valtterija Bottasa. Razdvojen Šport Vettel želi domov, najraje ... Žurnal24

Kvalifikacije v Abu Dabiju Lewisu Hamiltonu

9d Red Bullov Nizozemec Max Verstappen je bil v kvalifikacijah tretji, a bo začel iz prve vrste, saj je Bottas zamenjal motor in bo posledično začel iz ozadja. Kvalifikacije sta sicer na četrtem in petem mestu končala Ferrarijeva Charles Leclerc in Sebastian Vettel. Hamilton si je "pole position" privozil prvič po ... Dnevnik

Hamilton s prvega mesta v Abu Dabiju

9d Red Bullov Nizozemec Max Verstappen je bil v kvalifikacijah tretji, a bo začel iz prve vrste, saj je Bottas zamenjal motor in bo posledično začel iz ozadja. Kvalifikacije sta sicer na četrtem in petem mestu končala Ferrarijeva Charles Leclerc in Sebastian Vettel. Hamilton si je "pole position" privozil prvič po ... Siol.net

9d Red Bullov Nizozemec Max Verstappen je bil v kvalifikacijah tretji, a bo začel iz prve vrste, saj je Bottas zamenjal motor in bo posledično začel iz ozadja. Kvalifikacije sta sicer na četrtem in petem mestu končala Ferrarijeva Charles Leclerc in Sebastian Vettel. Hamilton si je "pole position" privozil prvič po ... Ekipa24

Hamiltonu petič kvalifikacije v Abu Dabiju

9d Lewis Hamilton bo sklepno dirko sezone v Jas Marini, VN Abu Dabija, začel z najboljšega štartnega položaja. Drugi je bil Valtteri Bottas (oba Mercedes), tretji čas kvalifikacij je dosegel Max Verstappen z red bullom. Hamilton je najboljše prihranil za konec. V zadnjem delu kvalifikacij je odpeljal dva izjemno hitra kroga, ... RTV Slovenija

Zadnji trening Verstappnu

9d Na prvem treningu je drugo mesto mesto zasedel Verstappen, na drugem pa Hamilton. Četrti čas je na zadnjem prostem treningu sezone postavil Britanec Alexander Albon (Red Bull), petega Nemec Sebastian Vettel, šestega pa Monačan Charles Leclerc (oba Ferrari). Vrh formule 1 je že nekaj časa odločen, saj si je Hamilton ... Siol.net

Hamilton le preizkusil enico

9d Velika nagrada Abu Dabija bo letos na sporedu desetič, a od leta 2014, ko so uvedli nove hibridne pogonske enote, je bil to teren Mercedesa. Lewis Hamilton je tukaj celo največkrat zmagal in tudi letos mu ne kaže slabo. Kot na stezi ne kaže slabo Valtteriju Bottasu, ki pa je ... Dnevnik

Bottas prvi na obeh petkovih treningih

10d Finec Valtteri Bottas (Mercedes) je bil najhitrejši na petkovih prostih treningih voznikov formule ena pred nedeljsko zadnjo dirko sezone svetovnega prvenstva v Abu Dabiju. Bottas je na obeh treningih postavil najboljši čas. Na prvem se je dirkaču Mercedesa najbolj približal Nizozemec Max Verstappen (Red Bull), na drugem pa moštveni sotekmovalec, ... RTV Slovenija

Bottasu uvodni prosti trening v Abu Dabiju

10dEkipa24

Bottasu uvodni trening v Abu Dabiju

10d Drugo mesto je zasedel Nizozemec Max Verstappen (Red Bull-Honda), tretje pa novi-stari svetovni prvak, Britanec Lewis Hamilton (Mercedes). Preberite še: Siol.net