Naslov prvaka v žepu, začenja se lov na rekorde

31d Potem ko je Tim Gajser prejšnji teden v Imoli že postavil piko na i letošnji sezoni in osvojil naslov svetovnega prvaka, bo do konca sezone lahko vozil popolnoma sproščen. Naslednja postaja bo v nedeljo v švedski Uddevali. Šampion Šport Takšen človek je v resnici Tim Gajser Čeprav je bilo glede ... Žurnal24

Sproščeni svetovni prvak Gajser gre uživat na Švedsko, ekipa potiho upa na rekord!

31d Čeprav je bilo glede na veliko prednost v SP pričakovati, da bo naslov slej ali prej v njegovih rokah, si je slovenski as lahko oddahnil. Pred množico svojih navijačev je na najlepši način zaokrožil izjemno uspešno sezono, v kateri je že tri dirke pred koncem postal prvak elitnega razreda MXGP. ... Ekipa24

Gajser pred preostankom sezone sproščeno v lov na rekorde

31d Čeprav je najpomembnejši cilj sezone že dosežen, lahko še ne 23-letni dirkač postavi še kakšen rekord. Že tako ali tako je najmlajši dirkač Honde s tremi naslovi prvaka (enim v MX2 in dvema v MXGP), ima rekorden niz zaporednih zmag (sedem v letošnji sezoni), v njegovi ekipi pa potihoma računajo ... Dnevnik

Sproščeni svetovni prvak Gajser gre uživat na Švedsko

31d Čeprav je bilo glede na veliko prednost v SP pričakovati, da bo naslov slej ali prej v njegovih rokah, si je slovenski as lahko oddahnil. Pred množico svojih navijačev je na najlepši način zaokrožil izjemno uspešno sezono, v kateri je že tri dirke pred koncem postal prvak elitnega razreda MXGP. ... Siol.net

Takšen človek je v resnici Tim Gajser

32d Tim Gajser je pred dnevi osvojil svoj drugi naslov svetovnega prvana v razredu MXGP (2016, 2019). Do konca sezone so sicer še tri preizkušnje, a ima Gajser neulovljivo prednosti pred drugouvrščenim Švicarjem Jeremyjem Seewerjem. Razglasitvi najboljšega motokrosista na svetu je prisostvoval tudi eden najboljših slovenskih upov tega športa Maks Mausser. ... Žurnal24

DO SOLZ! Ko je GAJSER na podelitvi videl HUDO POŠKODOVANEGA kolega, je naredil nekaj NOREGA! (video)

33d Ko je ob osvojitvi naslova svetovnega prvaka med prisotnimi zagledal mladega Maksa Mausserja, ki se je pred časom hudo ponesrečil ravno na Gajserjevi progi in čigar kariera je celo pod vprašajem, je šampiona Tima zanimalo le še to. Takoj je odložil vse obveznosti, ga poklical na oder in naredil še ... Ekipa24