Ta kradljivec je verjetno zadnjič delal na dirki MotoGP #video

111d Organizacija takšne dirke je velik zalogaj za organizatorje. Velik del vloge prevzamejo tudi delavci ob progi, ki ob morebitnih padcih dirkačem pomagajo dvigniti motor in jih spraviti nazaj na stezo. Mnogokrat se zgodi, da tudi ob slavljenju pomagati prijeti motocikel. Nič drugače ni bilo v Jerezu. Po končani dirki razreda ... Siol.net

Po podvigu še dovolj moči za plezanje
Slovenske novice

111d LJUBLJANA – Španski motociklistični zvezdnik Marc Marquez (Honda) je na dirkališču v Jerezu de la Fronteri le še potrdil, da mu je – kadar se mu ne prikrade spodrsljaj – težko kdo kos. Na včerajšnji veliki nagradi Španije je namreč zanesljivo slavil še drugo letošnjo in skupno 46. zmago v ... Slovenske novice

Marquez z domačo zmago na vrh

112d Jerez - Španec Marc Marquez (Honda) je zmagovalec dirke elitnega razreda motoGP na dirki svetovnega prvenstva v motociklizmu v Jerezu. Drugo mesto je osvojil njegov rojak Alex Rins (Suzuki), špansko prevlado je dopolnil tretji Maverick Viñales (Yamaha). Sobotne kvalifikacije so napovedale zanimivo osvežitev na vrhu. Mladi Francoz Fabio Quartararo jih ... Delo

Marquez na domačem terenu do vodstva v SP

112d Sobotne kvalifikacije so napovedale zanimivo osvežitev na vrhu. Mladi Francoz Fabio Quartararo jih je nekoliko presenetljivo dobil, drugi pa je bil njegov moštveni kolega in prav tako novinec v elitnem razredu svetovnega prvenstva Italijan Franco Morbidelli. Prvič doslej sta bila na prvih mestih dva novinca, pa tudi prevlada poltovarniških ekip, ... Dnevnik

112d Sobotne kvalifikacije so napovedale zanimivo osvežitev na vrhu. Mladi Francoz Fabio Quartararo jih je nekoliko presenetljivo dobil, drugi pa je bil njegov moštveni kolega in prav tako novinec v elitnem razredu svetovnega prvenstva Italijan Franco Morbidelli. Prvič doslej sta bila na prvih mestih dva novinca, pa tudi prevlada poltovarniških ekip, ... Ekipa24

Marquez do zmage v Jerezu in skupnega vodstva

112d V skupnem seštevku je Marquez z drugo letošnjo zmago skočil na prvo mesto, kjer pa ima le točko naskoka; zbral je 70 točk, za njim sta z 69 Rins in doslej vodilni Italijan Andrea Dovizioso (Ducati), ki je bil danes četrti. Naslednja dirka bo čez 14 dni v francoskem Le ... Siol.net

Kvalifikacije razreda motoGP so se končale z NEPRIČAKOVANIM RAZPLETOM! To se ni zgodilo ŠE NIKOLI V ZGODOVINI!

113d Francoz Fabio Quartararo je bil najhitrejši med motociklisti v kvalifikacijah razreda motoGP v španskem Jerezu. Drugi je bil njegov moštveni kolega in prav tako novinec v elitnem razredu svetovnega prvenstva Italijan Franco Morbidelli. Doslej se še ni zgodilo, da bi dva novinca končala na prvih dveh mestih kvalifikacij. Francoz in ... Ekipa24

Presenečenje v kvalifikacijah razreda motoGP

113d Francoz in Italijan sta člana moštva Yamaha-SRT, ki je satelitska ekipa japonskega velikana. Družbo v prvi startni vrsti jima bo v nedeljo delal petkratni svetovni prvak Španec Marc Marquez s Hondo. Člana tovarniške ekipe Yamahe Španec Maverick Vinales in Italijan Valentino Rossi sta bila peti oziroma 13. V drugi startni ... Siol.net

Bo novi asfalt premešal karte?

113d Po preizkušnjah v Katarju, Argentini in ZDA motociklisti elitnega razreda motoGP prihajajo v Evropo, kjer bodo odvozili naslednjih enajst dirk sezone. Njihova prva postojanka bo ta konec tedna legendarna steza v Jerezu. Večina dirkačev jo pozna do obisti, saj so na njej prevozili na tisoče krogov. To še zlasti velja ... Dnevnik

Dovizioso dobro ve, da hoče Marquez 25 točk nazaj

114d »Proč sem vrgel 25 točk,« je upravičeno bentil Marc Marquez po VN ZDA, saj je s padcem zapravil lepo prednost pred zasledovalci in sedmo zaporedno zmago v Austinu. Tri tedne pozneje in po selitvi karavane motociklističnega SP v Evropo njegove besede še vedno odmevajo. Predvsem v ušesih Andree Doviziosa, ki ... Delo