Gajser tudi na mivki Valkenswaarda na stopničkah
Slovenske novice

55d AMSTERDAM – Najboljši slovenski motokrosist Tim Gajser je tudi na tretji postaji sezone svetovnega prvenstva stal na stopničkah. Na preizkušnji v nizozemskem Valkenswaardu je bil tretji, zmagal pa je vodilni v skupnem seštevku Italijan Antonio Cairoli. Gajserju se je tako kljub težavam, ki ga spremljajo na letošnjih dirkah, uspelo še ... Slovenske novice

Gajser tudi na mivki Valkenswaarda na stopničkah, PADEC ODNESEL še tisto nekaj več

55d Gajserju se je tako kljub težavam, ki ga spremljajo na letošnjih dirkah, uspelo še tretjič prebiti med dirkače, ki si po tekmi zaslužijo zmagovalni oder. Tokrat je bil po drugih mestih v Argentini in Veliki Britaniji tretji, je pa do te uvrstitve prišel po novih težavah, saj je tudi ta ... Ekipa24

Gajser z izjemno drugo vožnjo do stopničk

55d Italijan Antonio Cairoli je zmagovalec dirke svetovnega prvenstva v motokrosu v elitnem razredu MXGP v nizozemskem Valkenswaardu. Najboljši slovenski motokrosist Tim Gajser je bil tretji. Gajser je prvo vožnjo končal na sedmem mestu, potem ko je padel, ko je bil tretji, ter se nato moral prebijati z 12. mesta. Za ... Žurnal24

Gajser tretji v Valkenswaardu

55d Gajser je prvo vožnjo končal na sedmem mestu, potem ko je padel, ko je bil tretji, ter se nato moral prebijati z 12. mesta. Za Cairolijem sta v tej vožnji končala Belgijec Clement Desalle in Francoz Gautier Paulin. V drugi je šlo Gajserju precej bolje, takoj na začetku se je ... Dnevnik

Gajser kljub novemu padcu spet na zmagovalnem odru

55d Gajser je prvo vožnjo končal na sedmem mestu, potem ko je padel, ko je bil tretji, ter se nato moral prebijati z 12. mesta. Za Cairolijem sta v tej vožnji končala Belgijec Clement Desalle in Francoz Gautier Paulin. V drugi je šlo Gajserju precej bolje, takoj na začetku se je ... Siol.net

Gajser znova grdo padel

55d Italijan Antonio Cairoli je zmagovalec prve vožnje dirke svetovnega prvenstva v motokrosu v elitnem razredu MXGP v nizozemskem Valkenswaardu. Najboljši slovenski motokrosist Tim Gajser je bil sedmi, potem ko je v četrtem krogu padel. Do padca je bil Gajser tretji, potem pa je zdrsnil na 12. mesto in se moral ... Žurnal24

Tim Gajser spet padel, a vseeno iztržil sedmo mesto

55d Valkenswaard – Nekdanji šampion v elitnem motokrosističnem razredu MXGP Tim Gajser se nikakor ne more spoprijateljiti z mivko, čeravno je na tovrstni podlagi pred novo sezono svetovnega prvenstva največ treniral. Potem ko je bil na obeh treningih (drugi in četrti) in včerajšnjih kvalifikacijah (drugi) za tretjo postajo sezone, veliko nagrado ... Delo

Nov padec Gajserja, Cairoli najhitrejši v prvi vožnji

55d Do padca je bil Gajser tretji, potem pa je zdrsnil na 12. mesto in se moral prebijati naprej, nazadnje je še prišel do sedmega mesta in 14 točk za SP. Za Cairolijem sta končala Belgijec Clement Desalle in Francoz Gautier Paulin. Na dirki v Valkenswaardu v šibkejšem razredu MX2 nastopa ... Siol.net

Gajser kljub padcu do 7. mesta na prvi vožnji na Nizozemskem

55d Tim Gajser je sredi prve dirke med dvojnim skokom grdo padel, a brez hujših posledic, saj je nadaljeval z dirko in si privozil 7. mesto. Prvo vožnjo v Valkenswaarda je dobil vodilni v svetovnem prvenstvu Italijan Antonio Cairoli. V skupnem seštevku ima zdaj Cairoli na 1. mestu 122 točk, drugouvrščeni ... RTV Slovenija

Gajser z odličnim izhodiščem

56d Najboljši slovenski motokrosist Tim Gajser bo nedeljsko dirko svetovnega prvenstva v nizozemskem Valkenswaardu začel kot drugi z današnjih kvalifikacij. Premagal ga je le vodilni v skupnem seštevku SP Italijan Antonio Cairoli. Za njima so kvalifikacije končali Belgijec Jeremy Van Horebeek, Britanec Max Anstie in Litovec Arminas Jasikonis. Gajser na Nizozemskem ... Žurnal24

Gajser drugi v kvalifikacijah Valkenswaarda

56d Za njima so kvalifikacije končali Belgijec Jeremy Van Horebeek, Britanec Max Anstie in Litovec Arminas Jasikonis. Gajser na Nizozemskem na mivkastem terenu, ki mu sicer ne ustreza najbolj, lovi tretjo letošnjo uvrstitev na zmagovalni oder. Drugi je bil na dirki v Argentini, prav tako pa tudi na prejšnji preizkušnji v ... Dnevnik

Gajser kvalifikacije končal tik pod vrhom

56d Gajser na Nizozemskem na mivkastem terenu, ki mu sicer ne ustreza najbolj, lovi tretjo letošnjo uvrstitev na zmagovalni oder. Drugi je bil na dirki v Argentini, prav tako pa tudi na prejšnji preizkušnji v Veliki Britaniji. V skupnem seštevku svetovnega prvenstva je v vodstvu Cairoli, ki ima osem točk naskoka ... Siol.net

56d Slovenski motokrosist Tim Gajser je bil drugi v kvalifikacijah pred nedeljsko dirko svetovnega prvenstva v nizozemskem Valkenswaardu. Premagal ga je le vodilni v skupnem seštevku SP Italijan Antonio Cairoli. Za njima so kvalifikacije končali Belgijec Jeremy Van Horebeek, Britanec Max Anstie in Litovec Arminas Jasikonis. Gajser na Nizozemskem na mivkastem ... RTV Slovenija

Tim Gajser na Nizozemskem prvič letos v spopad z mivko

56d Prejšnji teden v Matterley Basinu je Tim Gajser zamudil odlično priložnost, da bi na dirki za veliko nagrado Velike Britanije stopil na najvišjo stopničko. Na enem svojih najljubših prizorišč je v prvi vožnji padel: naredil je napako in zletel z motorja, na srečo padec ni pustil resnejših posledic razen bolečine ... Dnevnik

Na nizozemski mivki še po tretje stopničke

57d AMSTERDAM – Najboljši slovenski motokrosist Tim Gajser si bo konec tedna na tretji dirki sezone v razredu MXGP, dirki za veliko nagrado Nizozemske v Valkenswaardu, poskušal še tretjič zaporedoma privoziti uvrstitev na zmagovalni oder. Sezono je začel vrhunsko in je na uvodnih dveh dirkah svetovnega prvenstva v Argentini in Veliki ... Slovenske novice

Gajser na nizozemski mivki po tretje zaporedne stopničke

58d Gajser, ki tekmuje z licenco AMZS, je vrhunsko začel sezono in na dveh dirkah svetovnega prvenstva v motokrosu v razredu MXGP osvojil dve drugi mesti. Še zlasti odličen je bil minuli konec tedna v Angliji, kjer bi si brez padca v prvi vožnji, v kateri je nato z izjemno borbenostjo ... Siol.net

Gajser bo na mivki lovil letošnje tretje stopničke

58d Tim Gajser je vrhunsko začel sezono in na dveh dirkah svetovnega prvenstva v motokrosu v razredu MXGP osvojil dve drugi mesti. Posebej obetaven je bil minuli konec tedna v Angliji, kjer bi si brez padca v prvi vožnji, v kateri je nato z kljub poškodovanemu motorju zasedel tretje mesto, v ... Dnevnik