Vesel kot že dolgo ne: Trud se poplača!
Slovenske novice

46d PIETRAMURATA – Vrnil se je stari Tim Gajser! Prvič po 20 mesecih, obdobju, ki so ga zaznamovali poškodbe, vzponi in padci, je slovenski motokrosistični as spet zmagal na dirki za svetovno prvenstvo v elitnem MXGP. In to na VN Trentina, dirki ob Gardskem jezeru, ki jo jemlje kot domačo. Na ... Slovenske novice

Po 20 mesecih brez zmage spet na vrhu »stari« Tim

47d Tim Gajser že dolgo ni bil videti tako srečen kot po včerajšnji zmagi v MXGP na VN Trentina, kjer so – kot vsako leto – bili najglasnejši slovenski navijači. »Brez besed sem,« je dejal motokrosist, potem ko sta z vodilnim v svetovnem prvenstvu Antonijem Cairolijem v igri mačke z mišjo ... Delo

SIJAJNO! TIM GAJSER NAVDUŠIL. Na to je čakal vse od Švedske!

48d Za Gajserja je današnja zmaga prva na dirkah za SP po Švedski 2017, Gajser pa se je na četrti letošnji dirki sezone še četrtič uvrstil na stopničke, potem ko je bil drugi v Argentini in Veliki Britaniji in tretji na Nizozemskem. Na današnji dirki sta bila s Cairolijem razred zase; ... Ekipa24

Gajser zmagal na dirki v Trentinu

48d TRENTO – Slovenski motokrosist Tim Gajser je dobil dirko svetovnega prvenstva razreda MXGP v italijanskem Trentinu. Gajser je dobil obe vožnji in obakrat premagal prvega v skupnem seštevku Italijana Antonia Cairolija. Za Gajserja je današnja zmaga prva na dirkah za SP po Švedski 2017, Gajser pa se je na četrti ... Slovenske novice

Tim Gajser junaško do velike zmage

48d Tim Gajser je že v prvi vožnji premagal vodilnega v SP Italijana Antonia Cairolija, oba pa sta kar za 53 sekund premagala vse preostale tekmece. Gajser je dober nastop v Pietramurati napovedal že v kvalifikacijah, ki jih je v soboto dobil pred Cairolijem. Tretji v prvi vožnji je bil Francoz ... Siol.net

Gajser najhitrejši

48d Najboljši slovenski motokrosist Tim Gajser je zmagovalec prve vožnje dirke svetovnega prvenstva razreda MXGP v italijanski Pietramurati. Gajser je premagal vodilnega v SP Italijana Antonia Cairolija, oba pa sta kar za 53 sekund premagala vse preostale tekmece. Gajser je dober nastop v Pietramurati napovedal že v kvalifikacijah, ki jih je ... Žurnal24

Gajser dobil prvo vožnjo v Trentinu

48d Gajser je dober nastop v Pietramurati napovedal že v kvalifikacijah, ki jih je v soboto dobil pred Cairolijem. Tretji v prvi vožnji je bil Francoz Gautier Paulin. Na dirki v elitnem razredu MXGP je prvič v tej sezoni nastopil tudi drugi slovenski predstavnik Klemen Gerčar, ki pa je ostal v ... Dnevnik

Gajser v "slovenskem ovinku" švignil mimo Cairolija

48d Tim Gajser je bil najhitrejši v prvi vožnji VN Trenitna. Z Italijanom Antoniom Cairolijem sta bila razred zase, slovenski motociklist pa je v zaključku dobil dvoboj. V sobotnih kvalifikacijah si je Gajser privozil najboljši štartni položaj, toda štart mu v Petramaturi ni najbolje uspel in je padel na peto mesto. ... RTV Slovenija

48d Gajser je dober nastop v Pietramurati napovedal že v kvalifikacijah, ki jih je v soboto dobil pred Cairolijem. Tretji v prvi vožnji je bil Francoz Gautier Paulin. Na dirki v elitnem razredu MXGP je prvič v tej sezoni nastopil tudi drugi slovenski predstavnik Klemen Gerčar, ki pa je ostal v ... Siol.net

Gajser dobil prvo vožnjo

48d Najboljši slovenski motokrosist Tim Gajser gre novi vrhunski uvrstitvi naproti. V prvi vožnji VN Trentina – na kateri so se spet zbrali tudi številni slovenski navijači – je namreč zmagal, prehitel je tudi vodilnega v letošnjem skupnem seštevku za svetovno prvenstvo MXGP Antonia Cairolija. Potem ko je bil Gajser najhitrejših ... Delo

48d Gajser je dober nastop v Pietramurati napovedal že v kvalifikacijah, ki jih je v soboto dobil pred Cairolijem. Tretji v prvi vožnji je bil Francoz Gautier Paulin. Na dirki v elitnem razredu MXGP je prvič v tej sezoni nastopil tudi drugi slovenski predstavnik Klemen Gerčar, ki pa je ostal v ... Ekipa24

Gajser najhitrejši v kvalifikacijah Trentina

49d Tokrat je bil hitrejši tudi od vodilnega v skupnem seštevku za svetovno prvenstvo MXGP Italijana Antonia Cairolija. Za njima so kvalifikacije končali Švicar Arnaud Tonus, Italijan Ivo Monticelli in Francoz Gautier Paulin. Klemen Gerčar je osvojil 27. mesto. Gajser bo v Italiji že četrto letošnjo uvrstitev na zmagovalni oder. Drugi ... Ekipa24

49d Za njima so kvalifikacije končali Švicar Arnaud Tonus, Italijan Ivo Monticelli in Francoz Gautier Paulin. Klemen Gerčar je osvojil 27. mesto. Gajser bo v Italiji že četrto letošnjo uvrstitev na zmagovalni oder. Drugi je bil na dirki v Argentini, prav tako pa tudi na preizkušnji v Veliki Britaniji in nazadnje ... Dnevnik

49d Za njima so kvalifikacije končali Švicar Arnaud Tonus, Italijan Ivo Monticelli in Francoz Gautier Paulin. Klemen Gerčar je osvojil 27. mesto. Gajser bo v Italiji že četrto letošnjo uvrstitev na zmagovalni oder. Drugi je bil na dirki v Argentini, prav tako pa tudi na preizkušnji v Veliki Britaniji in nazadnje ... Siol.net

Dirkač je zdaj tudi menedžer in trener

49d Poleg Tima Gajserja se bo na motokrosistični dirki ob Gardskem jezeru jutri dokazoval tudi Klemen Gerčar. Prvič letos se bo pridružil tekmecem v MXGP. V zadnji polovici leta se nikakor ni mogel otresti zdravstvenih težav. Lani mu je na finalu sezone v prst priletel kamen in mu presekal kito, izgubil ... Delo

Tim Gajser lovi že četrte stopničke

49d Dirka v Pietramurati je v koledarju za SP najbliže Sloveniji, zato se na VN Trentina vsako leto zbere veliko slovenskih navijačev. Toliko, da so prireditelji del proge, na katerem se zbirajo Slovenci in Slovenke, oboroženi s številnimi navijaškimi artikli, poimenovali »slovenski kotiček«. Za slovenske navijače in navijačice je postal Trentino ... Dnevnik

Na avtocesti mu še vedno mahajo

50d LJUBLJANA – Kar je napovedal, to uresničuje. Vse od sanjske sezone 2016, ko je postal svetovni prvak v MXGP, Tim Gajser ni bil tako motiviran kot letos. Želi si novo lovoriko. Tim Gajser se veseli navijaške podpore ob Gardskem jezeru. FOTO: Leon Vidic Po treh dirkah drži korak z vodilnim ... Slovenske novice

50d Kar je napovedal, to uresničuje. Vse od sanjske sezone 2016, ko je postal svetovni prvak v MXGP, Tim Gajser ni bil tako motiviran, kot je letos. Želi si novo lovoriko. Po treh dirkah drži korak z vodilnim Antonijem Cairolijem z 22 točkami zaostanka. V nedeljo ga čaka VN Trentina, preizkušnja, ... Delo

Tim Gajser: Potrebujem še kanček tiste sreče, da ne bom tolikokrat padel #video

51d Vabilo zanje je pravo: Tim Gajser je znova hiter kot v šampionski sezoni 2016. Tri dirke MXGP in tri uvrstitve na zmagovalni oder: v Argentini in Angliji je bil drugi, pretekli konec tedna na Nizozemskem pa tretji. Za zmagovalcem vseh treh velikih nagrad Tonyjem Cairolijem zaostaja 22 točk. Pred odhodom ... Siol.net

Gajser, Gerčar in Pancar bodo dirkali blizu Slovenije

52d Najboljši motokrosisti sveta bodo konec tedna najbližje Sloveniji, saj se bodo v Pietramurati pomerili na dirki za veliko nagrado Trentina. Barve Slovenije bo poleg Tima Gajserja prvič letos na dirki za svetovno prvenstvo v razredu MXGP zastopal Klemen Gerčar, Jan Pancar pa bo tekmoval v razredu MX2. Gajser trikrat na ... RTV Slovenija