KAKŠNA DIRKA! GAJSER po spletu okoliščin do novega uspeha, DO NASLOVA MANJKA ŠE ...

49d Gajser je bil v obeh vožnjah drugi, kar je bilo na koncu dovolj za novo zmago, že deveto v sezoni. Gajser je zbral 44 točk, eno več kot Francoz Romain Febvre, ki je dobil prvo vožnjo, a bil le četrti v drugi. Skupno tretji je bil Nizozemec Glenn Coldenhoff s ... Ekipa24

Devetič letos Zdravljica za Gajserja, za lovoriko potrebuje le še 8. mesto

49d Eno dirko je motokrosistični šampion Tim Gajser dovolil največjim tekmecem, da so malce zadihali, to je bilo pred tednom dni na Češkem, kjer je prekinil zmagovalni niz po sedmih zaporednih prvih mestih v elitnem MXGP in bil drugi. Včeraj se je devetič letos izstrelil na vrh. Kako močan je, dokazuje ... Delo

Gajser zmagovalec dirke v Belgiji
Slovenske novice

49d BRUSELJ – Slovenski motokrosist Tim Gajser je zmagovalec dirke svetovnega prvenstva elitnega razreda MXGP v belgijskem Lommelu. Gajser je bil v obeh vožnjah drugi, kar je bilo na koncu dovolj za novo zmago, že deveto v sezoni. Gajser je zbral 44 točk, eno več kot Francoz Romain Febvre, ki je ... Slovenske novice

Gajser še povečal naskok

49d Slovenski motokrosist Tim Gajser je v prvi vožnji dirke svetovnega prvenstva razreda MXGP v Belgiji osvojil drugo mesto. Premagal ga je le Francoz Romain Febvre, tretji pa je bil Nizozemec Glenn Coldenhoff. Drugi slovenski predstavnik v tem razredu Klemen Gerčar na dirki ni nastopil. Gajser je tudi z drugim mestom ... Žurnal24

Tim Gajser po prvi vožnji le za Francozom

49d Gajser je tudi z drugim mestom še povečal naskok v skupnem seštevku; z drugim mestom v prvi vožnji jih je dobil 22 in jih ima skupno 604, tako da je še za nekaj točk ušel Švicarju Jeremyju Seewerju. Njegov najbližji zasledovalec v SP je bil namreč v prvi vožnji četrti ... Siol.net

Gajser bo v Belgiji startal kot drugi

50d Gajser je najhitreje začel kvalifikacijsko preizkušnjo, a ga je nato Britanec prehitel in si privozil štiri sekunde naskoka. Za Gajserjem je bil tretji Francoz Romain Febvre, ki pa je zaostal že 25 sekund. Prvo peterico sta zaokrožila Švicar Arnaud Tonus in Belgijec Jeremy van Horebeek. Pred 14. dirko SP ima ... Dnevnik

Gajser drugi v kvalifikacijah v Belgiji

50d Bruselj - Tim Gajser, vodilni motokrosist svetovnega prvenstva razreda MXGP, bo nedeljsko dirko v belgijskem Lommelu začel z drugega izhodišča. V današnjih kvalifikacijah ga je premagal le Britanec Max Anstie. Gajser je najhitreje začel kvalifikacijsko preizkušnjo, a ga je nato Britanec prehitel in si privozil štiri sekunde naskoka. Za Gajserjem ... Delo

Gajser v Belgiji z drugim izhodiščem

50d Gajser je najhitreje začel kvalifikacijsko preizkušnjo, a ga je nato Britanec prehitel in si privozil štiri sekunde naskoka. Za Gajserjem je bil tretji Francoz Romain Febvre, ki pa je zaostal že 25 sekund. Prvo peterico sta zaokrožila Švicar Arnaud Tonus in Belgijec Jeremy van Horebeek. Pred 14. dirko SP ima ... Ekipa24

Tim Gajser v Belgiji spet odlično razpoložen

50d Gajser je najhitreje začel kvalifikacijsko preizkušnjo, a ga je nato Britanec prehitel in si privozil štiri sekunde naskoka. Za Gajserjem je bil tretji Francoz Romain Febvre, ki pa je zaostal že 25 sekund. Prvo peterico sta zaokrožila Švicar Arnaud Tonus in Belgijec Jeremy van Horebeek. Pred 14. dirko SP ima ... Siol.net

Gajser na prizorišču, na katerem še nima stopničk

50d Tim Gajser se je po dirki za svetovno prvenstvo v elitnem MXGP na Češkem odpravil neposredno v Belgijo, kjer je opravil testiranja pred jutrišnjo dirko (ob 14. in 17. uri). Lommel velja v tekmovalnem koledarju za najzahtevnejše motokrosistično prizorišče. Haloški as se je mivki, ki ga čaka v Belgiji, v ... Delo

Gajser je lahko že jutri svetovni prvak

50d Čeprav je Tim Gajser po sedmih zaporednih zmagah (Portugalska, Francija, Rusija, Latvija, Nemčija, dvakrat Indonezija) minulo nedeljo v Loketu na VN Češke osvojil »le« drugo mesto za Francozom Romainom Febvrejem, svetovnim prvakom iz leta 2015, je vodilni v skupnem seštevku za svetovno prvenstvo še povečal prednost pred drugouvrščenim Švicarjem Jeremyjem ... Dnevnik