Gajser spet v samem vrhu

28d Slovenski motokrosist Tim Gajser je dirki svetovnega prvenstva na Švedskem osvojil drugo mesto, premagal ga je le Nizozemec Glenn Coldenhoff. Gajser si je že na prejšnji dirki zagotovil naslov svetovnega prvaka razreda MXGP. Tokrat pa je bil tretji v prvi vožnji in zmagal v drugi. Gajser je danes v prvi ... Žurnal24

Gajser drugi na Švedskem

28d Gajser je danes v prvi vožnji osvojil tretje mesto, prehitela sta ga Coldenhoff in Francoz Romain Febvre. V drugi pa se je na drugem mestu dolgo boril s Febvrejem in ga nekaj krogov pred koncem tudi prehitel ter se prebil v vodstvo. Le krog pozneje je Febvre grdo padel in ... Ekipa24

Gajser tretji v prvi vožnji Uddevalle

28d Na Švedskem je bil danes v prvi vožnji prvi Nizozemec Glenn Coldenhoff, drugi pa Francoz Romain Febvre. Gajser ima zdaj v SP 684 točk, v boju za naslov podprvaka pa je drugi Švicar Jeremy Seewer, v prvi vožnji je bil sicer šele sedmi, s 495 točkami. Tretji v SP je ... Dnevnik

Gajser kljub padcu v igri za končno zmago

28d Na dirki svetovnega prvenstva v motokrosu v švedski Uddevalli je v prvi vožnji elitnega razreda MXGP slovenski dirkač Tim Gajser končal na tretjem mestu. Gajser si je že na prejšnji dirki v Imoli zagotovil naslov svetovnega prvaka. Tim Gajser Šport Naslov prvaka v žepu, začenja se lov na rekorde Na ... Žurnal24

Gajserju za uvod 3. mesto

28d Uddevalla - Tim Gajser, svetovni prvak v motokrosu, resda prvega nastopa na dirki za VN Švedske ni prestal v šampionsko brezhibnem slogu, a vseeno je tudi en teden po velikem slavju v Imoli, kjer si je že zagotovil skupno lovoriko sezone, začel selo spodobno,. V tem prvem nastopu je bil ... Delo

28d Tim Gajser je v prvi vožnji dirke v švedski Uddevalli končal na tretjem mestu. Na Švedskem je bil danes v prvi vožnji prvi Nizozemec Glenn Coldenhoff, drugi pa Francoz Romain Febvre. Na dirki svetovnega prvenstva v motokrosu v švedski Uddevalli je v prvi vožnji elitnega razreda MXGP slovenski dirkač Tim ... RTV Slovenija

28d Na Švedskem je bil danes v prvi vožnji prvi Nizozemec Glenn Coldenhoff, drugi pa Francoz Romain Febvre. Gajser ima zdaj v SP 684 točk, v boju za naslov podprvaka pa je drugi Švicar Jeremy Seewer, v prvi vožnji je bil sicer šele sedmi, s 495 točkami. Tretji v SP je ... Siol.net

Gajserju tretje mesto v kvalifikacijah Uddevalle

29d Gajser je naslov svetovnega prvaka potrdil pred tednom dni v Imoli. V razredu MX2 je bil Slovenec Jan Pancar 22. Najboljši v kvalifikacijah je bil Španec Jorge Prado. V nedeljo bo prva vožnja razreda MXGP ob 14. uri, druga ob 17., v MX2 pa bosta vožnji ob 13. in 16. ... Dnevnik

Gajser tretji v kvalifikacijah dirke na Švedskem

29d Motokrosist Tim Gajser je imel v kvalifikacijah dirke za svetovno prvenstvo razreda MXGP v Uddevalli na Švedskem tretji čas. Boljša sta bile Nizozemca Jeffrey Herlings in Glenn Coldenhoff. Gajser je prejšnji teden v Imoli tri dirke pred koncem sezone že potrdil svoj drugi naslov svetovnega prvaka v tem razredu. Prvič ... RTV Slovenija

29d Gajser je naslov svetovnega prvaka potrdil pred tednom dni v Imoli. V razredu MX2 je bil Slovenec Jan Pancar 22. Najboljši v kvalifikacijah je bil Španec Jorge Prado. V nedeljo bo prva vožnja razreda MXGP ob 14. uri, druga ob 17., v MX2 pa bosta vožnji ob 13. in 16. ... Siol.net

Tim Gajser z zlato številko na Švedsko, v torek na sprejem v Maribor

29d Motokrosistični as Tim Gajser si bo dirko v Imoli zapomnil za vedno. Prejšnji konec tedna je na tej kultni italijanski stezi tretjič v karieri osvojil naslov svetovnega prvaka, drugič v elitnem MXGP. Bil je izčrpan kot nikoli prej, a energije je bilo še dovolj za veliko zabavo, ki so mu ... Delo

Gajser zdaj lovi Belgijca

29d Novopečeni svetovni prvak Tim Gajser si je drugi naslov v MXGP zagotovil že prejšnji teden na dirki za VN Italije v Imoli, zato bo lahko na zadnjih treh preizkušnjah (Švedska, Turčija, Kitajska) vozil sproščeno in neobremenjeno. Leta 2016, ko je prvič postal svetovni prvak v MXGP, dirke na Švedskem ni ... Dnevnik