Slaba novica za navijače Tima Gajserja

19d Tekma, kamor po navadi potuje veliko slovenskih navijačev našega Tima Gajserja, bi morala biti na sporedu 4. in 5. aprila. Organizatorji so se zaradi izrednih razmer koronavirusa odločili, da dirko prestavijo na 18. in 19 julij 2020. V Italiji so namreč sprejeli ukrep, da do 3. aprila prepovedo javne dogodke. ... Siol.net

Gajser in Herlings nakazala mrtvi tek za naslov prvaka
Slovenske novice

19d Slovenski motokrosist Tim Gajser (honda) je dobil prvo vožnjo dirke za VN Nizozemske v Valkenswaardu, na drugi pa zaostal zgolj za glavnim konkurentom v boju za naslov svetovnega prvaka Jeffreyjem Herlingsom (KTM), ki je vpisal še drugo zmago v svetovnem prvenstvu razreda MXGP. Druga vožnja je namreč pomembnejša v skupnem ... Slovenske novice

Gajser spet tik pod vrhom

20d Na začetku nove sezone se je izoblikoval boj med svetovnima prvakoma zadnjih let - lanskim Gajserjem in predlanskim Herlingsom. Prva dva dvoboja je dobil Nizozemec, a za Slovenca je lahko "olajševalna okoliščina", da je imel na obeh dirkah nekaj smole, vseeno pa obakrat iztržil drugo mesto in je tudi skupno ... Ekipa24

Gajser drugi na Nizozemskem

20d Svetovni prvak Gajser je startni položaj izbiral šele kot 33., saj je imel v soboto na kvalifikacijah težave zaradi okvare motorja. A danes se je že takoj v prvi vožnji prebil v vodstvo, za preboj na vrh je potreboval le en krog, nato pa je v težkih razmerah v dežju ... Siol.net

Gajser s slabim izhodiščem in padcem do prvega in drugega mesta

20d Slovenski motokrosist Tim Gajser je na dirki svetovnega prvenstva razreda MXGP v nizozemskem Valkenswardu osvojil drugo mesto. Po zmagi v prvi vožnji in drugem mestu v drugi ga je premagal le domačin Jeffrey Herlings. Tudi Nizozemec je osvojil drugo in prvo mesto, do skupne zmage pa je prišel zaradi boljše ... Žurnal24

Gajser na Nizozemskem v prvi vožnji zanesljivo najhitrejši

20d Tim Gajser je zmagovalec prve vožnje dirke svetovnega prvenstva razreda MXGP v Valkenswwardu na Nizozemskem. Drugi je bil domačin Jeffrey Herlings, tretji pa Litovec Arminas Jasikonis. Svetovni prvak je štartni položaj izbiral šele kot 33., saj je imel v soboto na kvalifikacijah težave zaradi okvare motorja. Vseeno se je v ... RTV Slovenija

Izjemni Tim Gajser dobil "prvi polčas"!

20d Svetovni prvak Gajser je startni položaj izbiral šele kot 33., saj je imel v soboto na kvalifikacijah težave zaradi okvare motorja. A danes se je že takoj prebil v vodstvo, za preboj na vrh je potreboval le en krog, nato pa je v težkih razmerah v dežju in na razmočeni ... Siol.net

Gajser zasenčil domačega matadorja

20d Valkenswaard - Branilec naslova prvaka v elitnem motokrosističnem razredu MXGP Tim Gajser je postal prvi, ki je Jefferyja Herlingsa premagal na njegovi domači dirki v Valkenswaardu. Na prvi vožnji VN Nizozemske je glavnega tekmeca za naslov prvaka pustil za sabo za več kot sedem sekund. Druga vožnja na mehki mivki, ... Delo

Gajser iz ozadja v lov na prvo zmago v sezoni

20d Gajser ima v novi sezoni s prve dirke drugo mesto: v Matterley Basinu je prepričljivo dobil drugo vožnjo, a zaradi padcev je bil šele osmi v prvi, kar je v seštevku prineslo drugo mesto za Nizozemcem Jeffreyjem Herlingsom. Smolo pa je imel tudi v soboto na kvalifikacijah; začel je odlično, ... Dnevnik

Gajser po smoli v kvalifikacijah šele 33.

21d Slovenski motokrosist Tim Gajser je v kvalifikacijah pred nedeljsko dirko svetovnega prvenstva v razredu MXGP v Valkenswaardu po težavah z motorjem zasedel 33. mesto. Najhitrejši je bil Litovec Arminas Jasikonis (Husqvarna) pred Nizozemcem Jeffreyjem Herlingsom (KTM) in Špancem Jorgejem Pradom (KTM). Gajser je kvalifikacije odlično začel in bil dolgo časa ... RTV Slovenija

Hud udarec za Tima Gajserja

21d Slovenski motokrosist Tim Gajser (Honda) je v kvalifikacijah pred nedeljsko dirko svetovnega prvenstva v razredu MXGP v Valkenswaardu po težavah z motorjem zasedel 33. mesto. Nova 'igrača' Šport Honda navdušila Gajserja: "Ko že misliš, da ga ne morejo izboljšati..." Najhitrejši je bil Litovec Arminas Jasikonis (Husqvarna) pred Nizozemcem Jeffreyjem Herlingsom ... Žurnal24

21d Gajser je kvalifikacije odlično začel in bil dolgo časa vodilni, potem pa mu jo je z okvaro zagodel motor, kar ga je stalo ogromno mest. Lani je Gajser na njemu ne najljubši progi v Valkenswaardu zasedel tretje mesto, prvi je bil Italijan Antonio Cairoli, drugi pa Belgijec Clement Dessale. Svetovni ... Siol.net

Gajser bi lahko pokvaril veselico na mivki

21d Valkenswaard - Potem ko je Tim Gajser na uvodni dirki sezone v razredu MXGP pokazal dva povsem različna obraza, bo na jutrišnji veliki nagradi Nizozemske želel ponoviti drugo vožnjo iz Velike Britanije, na kateri je zasenčil konkurenco, se z osmega mesta dvignil na drugo in dal vsem jasno vedeti, da ... Delo

Gajser želi pokvariti zabavo

22d Tim Gajser je obrambo naslova svetovnega prvaka začel minuli konec tedna z drugim mestom na dirki v Matterley Basinu za VN Velike Britanije. Po zmagi na uradnem treningu (ker ni bilo mogoče izpeljati kvalifikacijske vožnje, je ta štel kot kvalifikacije) v vetru, dežju, toči in celo snegu ga je v ... Dnevnik