Vinalesova druga letošnja črtica

17d Yamahin dirkač Maverick Vinales je prepričljivo dobil predzadnjo letošnjo preizkušnjo svetovnega prvenstva v motociklizmu, potem ko je takoj od starta prevzel vajeti v svoje roke in brez večjih težav ugnal konkurenco. Ta mu to pot ni bila povsem dorasla, saj je sicer najhitrejši na kvalifikacijah Fabio Quartararo med dirko izgubljal ... Dnevnik

Vinales v španskem dvoboju ugnal svetovnega prvaka

18d Španec Maverick Vinales (Yamaha) je zmagal na veliki nagradi Malezije v motociklizmu v kraljevem razredu motoGP. Drugi je bil na dirkališču v Sepangu njegov rojak Marc Márquez (Honda), ki je že pred to dirko osvojil naslov svetovnega prvaka. Njegov mlajši brat Alex Marquez je po drugem mestu v Maleziji že ... Žurnal24

V španskem dvoboju Vinales hitrejši do svetovnega prvaka

18d Drugi je bil na dirkališču v Sepangu njegov rojak Marc Marquez (Honda), ki je že pred to dirko osvojil naslov svetovnega prvaka, tretji je bil Italijan Andrea Dovizioso (Ducati), drugi v skupnem seštevku po predzadnji dirki sezone SP. Preberite še: Siol.net

Quartararoju kvalifikacije, tragična smrt na dirki talentov

19d Četrti čas je postavil Avstralec Jack Miller (ducati), petega Britanec Cal Crutchlow (honda), šestega pa Valentino Rossi (yamaha). Quartararo je že na petkovem treningu postavil nov rekord proge. Novi in stari svetovni prvak Španec Marc Marquez na hondi je padel in bo startal z 11. položaja, bolj važno pa je, ... Dnevnik

Francoz najhitrejši v kvalifikacijah Sepanga

19d Četrti čas je postavil Avstralec Jack Miller (ducati), petega Britanec Cal Crutchlow (honda), šestega pa Valentino Rossi (yamaha). Quartararo je že na petkovem treningu tudi postavil nov rekord proge. Novi in stari svetovni prvak Španec Marc Marquez na hondi je padel in bo startal z 11. položaja, bolj važno pa ... Siol.net

BRUTALEN PADEC Marca Marqueza. Posledice pa NAJSLABŠI startni položaj po letu 2015

19d Svetovni prvak Marc Marquez pa se ne bo z najboljšo popotnico podal na preizkušnjo razreda MotoGP. Španec, zdaj že šestkratni svetovni prvak v elitnem razredu motociklizma, je namreč grdo padel v drugem ovinku. Dolgo časa se ni pobral, na koncu pa je vendarle brez hujših posledic zaključil kvalifikacije na 11. ... Ekipa24

Grd padec Marca Marqueza

19d Na dirkališču v malezijskem Sepangu Marc Marquez ni imel svojega dne. V drugem delu kvalifikacij je namreč grdo padel, španskega motociklističnega zvezdnika je katapultiralo v zrak, sledil je grd udarec v kolena in obraz. A na srečo jo je svetovni prvak odnesel brez vidnejših poškodb. Padec si lahko ogledate v ... Žurnal24