Srečni Ricciardo v enem tednu od obupa do evforije

10d Šanghaj – Kjer se prepirata dva, tretji dobiček ima. Daniel Ricciardo je spil šampanjec iz športnega copata po svoji šesti zmagi v formuli 1, favorita za svetovnega prvaka pa mu nista delala družbe na zmagovalnem odru. Bolj kot vodilni Sebastian Vettel je bil razočaran branilec naslova Lewis Hamilton. Četudi je ... Delo

Ricciardo na Kitajskem razveselil navijače Red Bulla

11d Ricciardo se je v vodstvo prebil v 46. od 56 krogov. Kot četrti je ciljno črto prečkal Nizozemec Max Verstappen, drugi voznik Red Bulla, ki pa je vmes dobil 10-sekundo kazen zaradi prepovedanega manevra ob prehitevanju Nemca Sebastiana Vettla, voznika Ferrarija, ki je zmagal uvodni dirki sezone. Verstappen je po ... Dnevnik

F1: Ricciardo izvrstno unovčil varnostni avto na progi

11d Šanghaj - Od Ferrarijevega trojčka na uvodnih (neevropskih) dirkah svetovnega prvenstva v formuli ena ni bilo nič. Tudi na današnji veliki nagradi Kitajske v Šanghaju je bil sicer zmagovalec uvodnih dveh postaj, Nemec Sebastian Vettel, dolgo v igri za najvišjo stopničko zmagovalnega odra, vendar pa mu je sanje trinajst krogov ... Delo

Zmagovalec: To je bilo povsem nepričakovano

11d Avstralec Daniel Ricciardo je na Veliki nagadi Kitajske na vrh popeljal dirkalnik ekipe Red Bull. Brez stopničk sta tokrat ostala tako zmagovalec prvih dveh letošnjih dirk Sebastian Vettel (Ferrari) in Lewis Hamilton (Mercedes). V minuli sezoni sta se le dve dirki končali brez uvrstitve vsaj enega od njiju na zmagovalni ... Žurnal24

Ne Ferrari, ne Mercedes, na Kitajskem najhitrejši Red Bull!

11d Več sledi ... Siol.net

Vettel lovi hat-trick zmag, ki je bil še vedno zagotovilo za naslov

11d Ob 8.10 se bo začela tretja letošnja dirka voznikov formule ena, točke se tokrat delijo v Šanghaju. Iz prve vrste bosta dirko začela oba Ferrarija, sledita pa Mercedesa in Red Bulla. Na prvih dveh dirkah je slavil Sebastian Vettel, ki si želi še tretje zmage. Do zdaj so prav vsi ... RTV Slovenija

Ferrarija bosta zasedla prvo štartno vrsto

12d Šanghaj - Ferrari se veseli že 215. najboljšega štartnega mesta na dirkah svetovnega prvenstva formule ena. Zanj je v današnjih jutranjih kvalifikacijah tretje (neevropske) postaje sezone, velike nagrade Kitajske v Šanghaju, poskrbel vodilni in letos še neporaženi Nemec Sebastian Vettel, ki si je doslej na tem prizorišču konkurenco pokoril le ... Delo

Premoč poskočnega konjička

12d Dirko za VN Kitajske v Šanghaju bosta iz prve startne vrste začela oba dirkača Ferrarija. Vodilni dirkač prvenstva Sebastian Vettel je bil s časom 1:37,095 za 87 tisočink sekunde hitrejši od moštvenega kolega Kimija Räikkönena. Drugo vrsto sta rezervirala dirkača Mercedesa, ki sta za rdečimi iz Maranella zaostala več kot ... Žurnal24

Ferrari po 12 letih drugič zapored zasedel prvo štartno vrsto

12d Tako kot v Bahrajnu bosta na Veliki nagradi Kitajske v Šanghaju s prve vrste štartala Ferrarija. Tudi tokrat je bil Sebastian Vettel hitrejši od Kimija Räikkönena. Ferrari je drugič zapored zasedel prvo štartno vrsto prvič po 12 letih. Nazadnje se je to zgodilo v ZDA in Franciji leta 2006. Dirkača ... RTV Slovenija

Pomanjkljiva komunikacija v Mercedesu

12d Seveda je pred vsemi nova preizkušnja, in to na zahtevnem dirkališču v Šanghaju, kjer pa bi se lahko razmerja moči spet malce premešala. Če nič drugega, se vedno bolj kaže, da so najboljše tri ekipe, Ferrari, Mercedes in Red Bull, tesno skupaj. Zato bo odločitev o zmagovalcu, tako meni Lewis ... Dnevnik

Nemec odlično razpoložen tudi na Kitajskem

12d VN Bahrajna, dirka Za Ferrarijema sta končala Finec Valtteri Bottas z Mercedesom in Nizozemec Max Verstappen v Red Bullu. Svetovni prvak Britanec Lewis Hamilton z Mercedesom je bil peti. Siol.net

To je moja cesta, tekmecem sporoča Hamilton

12d Šanghaj – Sebastian Vettel je dobil uvodni dirki sezone formule 1, toda karavana se je preselila na »dvorišče« Lewisa Hamiltona, ki bo lovil že svojo šesto zmago v Šanghaju, kjer se bo jutri ob 8.10 po srednjeevropskem času začela dirka za VN Kitajske. Znova se obeta sila izenačen boj med ... Delo

Jezni Hamilton vrača udarec (VIDEO)

12d Šanghaj - Dirkači formule ena nadaljujejo serijo neevropskih preizkušenj svetovnega prvenstva na tretji postaji, veliki nagradi Kitajske v Šanghaju. Pred nedeljsko dirko so danes opravili prva dva treninga, na katerih je jezni branilec šampionske lovorike Lewis Hamilton vendarle pokazal pravi obraz in si obrakrat pokoril konkurenco. Za Mercedesovim Britancem je ... Delo

Hamilton najhitrejši na uvodnih treningih

12d Nemec Sebastian Vettel, zmagovalec prvih letošnjih dirk v Avstraliji in Bahrajnu, je bil šesti in četrti, vendar so razlike med dirkači bile izredno majhne. Hamilton je bil tako od Räikkönenom hitrejši le za sedem tisočink sekunde, Vettel pa je v drugem treningu zaostal za dobro desetinko sekunde. Triintrideset letni Britanec ... Siol.net

Zelo majhne razlike med Mercedesom in Ferrarijem

12d Lewis Hamilton je bil najhitrejši na obeh petkovih treningih, izidi napovedujejo zanimivo dirko za VN Kitajske. Aktualni svetovni prvak je bil na popoldanskem treningu od prvega zasledovalca Kimija Räikkönena hitrejši za vsega sedem tisočink. Razlike med Mercedesom in Ferrarijem so bile izjemno majhne, saj je vodilni v svetovnem prvenstvu Sebastian ... RTV Slovenija

Hamilton najhitrejši na uvodnih treningih, razlike majhne

13d Nemec Sebastian Vettel, zmagovalec prvih letošnjih dirk v Avstraliji in Bahrajnu, je bil šesti in četrti, vendar so bile razlike med dirkači izredno majhne. Hamilton je bil tako od Räikkönena hitrejši le za sedem tisočink sekunde, Vettel pa je v drugem treningu zaostal za dobro desetinko sekunde. Triintrideset letni Britanec ... Dnevnik

Na Kitajskem najhitreje začel Hamilton

13d Svetovni prvak v formuli 1, Britanec Lewis Hamilton, je bil najhitrejši na petkovih treningih dirke za veliko nagrado Kitajske v Šanghaju. Triintrideset letni Britanec je sicer najuspešnejši dirkač v 14-letni zgodovini dirke, dobil jo je že petkrat. Voznik Mercedesa, ki še lovi prvo zmago v sezoni, je na obeh treningih ... Žurnal24

Hamilton in Verstappen zakopala bojno sekiro

13d Po dirki za VN Bahrajna sta se na bojni nogi znašla Lewis Hamilton (Mercedes) in Max Verstappen (Red Bull). Dirkača sta trčila v drugem krogu in za incident okrivila drug drugega. Hamilton je 20-letnega Nizozemca označil za "butca" in mu javno očital pomanjkanje izkušenj ter preveliko število napak. Prav tako ... Žurnal24