Ferrari v Melbournu ni želel tvegati in se spustiti v boj za dodatno točko

64d V luči izjemne predstave Valtterija Bottasa na uvodni dirki nove sezone formule ena v Melbournu se je kar nekoliko pozabilo na Ferrari in moštveni ukaz, po katerem Charles Leclerc ni smel prehiteti izkušenejšega moštvenega kolega Sebastiana Vettla. V končnici uvodne dirke nove sezone je Leclerc ujel Vettla, bil je hitrejši, ... RTV Slovenija

Bottas: Je.... se vsi, ki si to zaslužite!
Slovenske novice

65d MELBOURNE – V novo sezono za svetovno prvenstvo v formuli 1 je najbolje startal Valtteri Bottas, ki je prepričljivo v svojo korist odločil včerajšnjo veliko nagrado Avstralije. REUTERS Lewis Hamilton (zadaj) je po včerajšnji dirki v Melbournu takole s šampanjcem poškropil zmagovalca Valtterija Bottasa. FOTO: Reuters Ko je 29-letni Finec ... Slovenske novice

Bottasov recept za zmago v Melbournu tudi kaša za zajtrk

65d "Na koncu šteje vsaka točka in bolj ne bi mogel biti vesel zase in za svoje moštvo," je po nedeljski dirki formule ena za VN Avstralije dejal do ušes nasmejani Valtteri Bottas, ki je s svojim mercedesom v Albert Parku dosegel četrto zmago v karieri. Dobro leto in štiri mesece ... RTV Slovenija

Valtteri Bottas po dirki kariere obračunal s kritiki

66d Melbourne - Čuden način za proslavljanje zmage si je v Avstraliji izbral Valtteri Bottas. Ko je že upočasnil vožnjo, potem ko je zagledal črno-belo zastavo, je po radijski zvezi zavpil: »Kogar to zadeva, j*** se!« Iz sebe je izlil frustracije, ki so se nabirale več kot leto dni, odkar je ... Delo

Prevlada Mercedesa se nadaljuje: Bottas s sanjskim začetkom do prepričljive zmage

66d Brez stopničk sta na prvi dirki sezone ostala Ferrarijeva voznika, četrti je bil Nemec Sebastian Vettel, peti pa Monačan Charles Leclerc. Za Finca je to četrta zmaga v karieri, prva po Abu Dabiju decembra 2017. Bottas pa je zmagi dodal najhitrejši krog na dirki, ki po novih pravilih prinaša dodatno ... Ekipa24

Po 15 mesecih do nove zmage

66d Finec Valtteri Bottas je zmagovalec uvodne preizkušnje svetovnega prvenstva formule 1 2019. Na dirki v Avstraliji je drugo mesto osvojil njegov moštveni sotekmovalec pri Mercedesu, svetovni prvak Britanec Lewis Hamilton. Tretji je bil Nizozemec Max Verstappen (Red Bull). Brez stopničk sta na prvi dirki sezone ostala Ferrarijeva voznika, četrti je ... Žurnal24

Bottas prvi zmagovalec nove sezone formule 1

66d Brez stopničk sta na prvi dirki sezone ostala Ferrarijeva voznika, četrti je bil Nemec Sebastian Vettel, peti pa Monačan Charles Leclerc. Za Finca je to četrta zmaga v karieri, prva po Abu Dabiju decembra 2017. Bottas pa je zmagi dodal najhitrejši krog na dirki, ki po novih pravilih prinaša dodatno ... Dnevnik

Bottas z zmago zakorakal v novo sezono formule 1

66d Brez stopničk sta na prvi dirki sezone ostala Ferrarijeva voznika, četrti je bil Nemec Sebastian Vettel, peti pa Monačan Charles Leclerc. Za Finca je to četrta zmaga v karieri, prva po Abu Dabiju decembra 2017. Bottas pa je zmagi dodal najhitrejši krog na dirki, ki po novih pravilih prinaša dodatno ... Siol.net

66d Finec Valtteri Bottas je zmagovalec uvodne preizkušnje svetovnega prvenstva formule 1 2019. Na dirki v Avstraliji je drugo mesto osvojil njegov moštveni sotekmovalec pri Mercedesu, svetovni prvak Britanec Lewis Hamilton. Tretji je bil Nizozemec Max Verstappen (Red Bull). Brez stopničk sta na prvi dirki sezone ostala Ferrarijeva voznika, četrti je ... Delo

Dirka za VN Avstralije, Melbourne

66d Ob 6.10 se je v Albert Parku v Melbournu začela uvodna dirka letošnje sezone v formuli ena. Dirkači se merijo za VN Avstralije. Sobotne kvalifikacije sta prepričljivo dobila mercedesa, ki sta si z brezhibno odpeljanima krogoma rezervirala prvo štartno vrsto. Lewis Hamilton je osvojil 'pole', Valtteri Bottas je bil drugi. ... RTV Slovenija

Hamiltonu šestič prvi startni položaj v Melbournu

67d Za petkratnega svetovnega prvaka Hamiltona je to skupno osmi osvojeni prvi startni položaj na dirkališču Albert Park, kjer je Britanec zadnjič zmagal leta 2015. Tretji startni položaj si je privozil Nemec Sebastian Vettel v Ferrariju, ki bo v Avstraliji skušal zmagati tretje leto zaporedoma. S četrtega mesta bo startal Nizozemec ... Dnevnik

Hladna prha za Ferrari, Hamilton suvereno

67d MELBOURNE – Svetovni prvak v formuli 1 Britanec Lewis Hamilton je bil po najhitrejših časih z vseh treh prostih treningov neulovljiv tudi na kvalifikacijah in je šesto leto zapored osvojil prvi startni položaj za uvodno dirko sezone, VN Avstralije. Drugo mesto je osvojil njegov moštveni kolega pri Mercedesu Finec Valtteri ... Slovenske novice

67d Za petkratnega svetovnega prvaka Hamiltona je to skupno osmi osvojeni prvi startni položaj na dirkališču Albert Park, kjer je Britanec zadnjič zmagal leta 2015. Tretji startni položaj si je privozil Nemec Sebastian Vettel v Ferrariju, ki bo v Avstraliji skušal zmagati tretje leto zaporedoma. S četrtega mesta bo startal Nizozemec ... Ekipa24

Hamilton bo šesto leto zapored uvodno dirko začel s prvega položaja

67d Za petkratnega svetovnega prvaka Hamiltona je to skupno osmi osvojeni prvi startni položaj na dirkališču Albert Park, kjer je Britanec zadnjič zmagal leta 2015. Tretji startni položaj si je privozil Nemec Sebastian Vettel v Ferrariju, ki bo v Avstraliji skušal zmagati tretje leto zaporedoma. S četrtega mesta bo startal Nizozemec ... Siol.net

Kvalifikacije za VN Avstralije, Melbourne

67d Ob 7. uri so se v Albert Parku v Melbournu začele kvalifikacije pred nedeljsko dirko formule ena za VN Avstralije. Kdo si bo privozil najboljši štartni položaj? Če gre ugibati po prostih treningih, potem sta nedvomno tudi v letošnji sezoni favorita za prvo štartno vrsto mercedesa, Lewis Hamilton in Valtteri ... RTV Slovenija

Vettel odprl prvo fronto: "Kaj je bilo tisto sr**je Mercedesa?"

68d Branilec naslova in petkratni svetovni prvak Lewis Hamilton (Mercedes) je bil najhitrejši na obeh prostih treningih v Melbournu, kjer bo prihajajoči konec tedna na sporedu prva dirka sezone za VN Avstralije. F1 Šport Takšno je razmerje moči povsem na začetku sezone Hamiltonov največji konkurent Sebastian Vettel (Ferrari) je na prvem ... Žurnal24

Ne ve, ali bi lahko udaril morskega psa

68d LJUBLJANA – Z veliko nagrado Avstralije, za katero bodo zeleno luč prižgali pojutrišnjem ob 6.10 po srednjeevropskem času, se bo že po tradiciji ta konec tedna dvignil zastor nad novo sezono za svetovno prvenstvo v formuli 1. REUTERS Lewis Hamilton (desno) se zaveda, da bi mu lahko lase sivil tudi ... Slovenske novice

68d Melbourne – Začetek nove sezone svetovnega prvenstva v formuli ena je pred vrati, v nedeljo jo bo že tradicionalno odprla velika nagrada Avstralije v Melbournu, branilec šampionske lovorike, Mercedesov Britanec Lewis Hamilton, pa je hitro dal vedeti, da si tudi letos želi povsem na vrh. Najhitrejši je bil namreč na ... Delo

Takšno je razmerje moči povsem na začetku sezone

68d Svetovni prvak v formuli 1 Britanec Lewis Hamilton je bil najhitrejši na prvem in drugem prostem treningu pred uvodno dirko svetovnega prvenstva v Avstraliji. Na prvem treningu se je dirkaču Mercedesa najbolj približal Nemec Sebastian Vettel s Ferrarijem, na drugem pa Hamiltonov moštveni kolega Finec Valterri Bottas. Pri Ferrariju so ... Žurnal24

Hamiltonu oba prosta treninga v Avstraliji

68d Svetovni prvak v formuli 1 Britanec Lewis Hamilton je bil najhitrejši na prvem in drugem prostem treningu pred uvodno dirko svetovnega prvenstva v Avstraliji. Na prvem treningu se je dirkaču Mercedesa najbolj približal Nemec Sebastian Vettel s Ferrarijem, na drugem pa Hamiltonov moštveni kolega Finec Valterri Bottas. Tretje mesto na ... RTV Slovenija

Hamilton najhitrejši na obeh prostih treningih v Avstraliji

68d Tretje mesto na prvem treningu je zasedel Monačan Charles Leclerc s Ferrarijem, na drugem pa Nizozemec Max Verstappen. V soboto bo v Melbournu še tretji prosti trening in zatem kvalifikacije, dirka bo v nedeljo. Siol.net