Sta Rossi in Marquez le zakopala bojno sekiro? #video

143d Marc Marquez in Valentino Rossi sta že nekaj časa na bojni nogi in praktično nista spregovorila niti besede. Lani je Rossi na eni izmed novinarskih konferenc celo zavrnil roko sprave Marqueza in kazalo je, da se dirkača ne bost nikoli zakopati bojne sekire. V Argentini je le posijal žarek upanja, ... Siol.net

Marquez razred zase

144d Druga dirka sezone elitnega motociklističnega razreda motoGP v Buenos Airesu v Argentini je minila v znamenju španskega dirkača Marca Marqueza (na fotografiji, AP). Aktualni svetovni prvak je na Hondinem motociklu blestel celoten dirkaški konec tedna, saj je dobil že sobotne kvalifikacije, na dirki pa z izvrstno predstavo deklasiral konkurenco in ... Dnevnik

Marquez prepričljivo dobil dirko v Argentini

144d V elitnem razredu motoGP je v Termasu de Riu Hondu v Argentini slavil prepričljivo s skoraj desetimi sekundami naskoka, drugi pa je bil italijanski veteran Valentino Rossi (Yamaha). Rossi je v tesnem boju v zadnjem krogu prehitel rojaka Andreo Doviziosa (Ducati), zmagovalca prve dirke sezone v Katarju. Marquez je s ... Ekipa24

Marquez prepričljivo do zmage, Rossi v boju za drugo mesto ugnal rojaka

144d Rossi je v tesnem boju v zadnjem krogu prehitel rojaka Andreo Doviziosa (Ducati), zmagovalca prve dirke sezone v Katarju. Marquez je s 45 točkami prevzel vodstvo v SP, Dovizioso jih ima 41. V razredu moto 2 je zmagal Italijan Lorenzo Baldassarri. Drugi je bil Avstralec Remy Gardner, tretji pa Španec ... Siol.net

Masia zmagovalec moto3 v Argentini

144d Dirkači v elitnem razredu motoGP bodo v Argentini startali ob 20. uri po slovenskem času. Ekipa24

Márquez najhitrejši, Rossi prebujen

145d Na nedeljski drugi dirki sezone svetovnega prvenstva v motociklizmu bo v elitnem razredu motoGP s prvega mesta začel svetovni prvak Marc Márquez (Honda). Na današnjih kvalifikacijah v Argentini je bil drugi njegov rojak Maverick Viñales (Yamaha), tretji pa Italijan Andrea Dovizioso (Ducati). Za najhitrejšo trojico so kvalifikacije na dirkališču Termas ... Žurnal24

Marquez najhitrejši v kvalifikacijah v Argentini

145d Za najhitrejšo trojico so kvalifikacije na dirkališču Termas de Rio Hondo končali italijanski veteran Valentino Rossi (Yamaha), Avstralec Jack Miller (Pramac Ducati) in Italijan Franco Morbidelli (SRT Yamaha). V šibkejših razredih moto2 in moto3 sta bila v kvalifikacijah prav tako najboljša Španca, Xavi Verge in Jaume Masia. V moto2 sta ... Siol.net

Rossi si želi suhe steze

146d Andrea Dovizioso (Ducati) in Marc Marquez (Honda) sta si na motociklistični dirki razreda motoGP v Katarju grenila življenje do zadnjega metra dirke, pri čemer je imel nekaj več sreče in spretnosti Dovizioso, a ta dvoboj nakazuje, da bo letošnja sezona svetovnega prvenstva ponovno zelo vroča. Ne nazadnje je v zakulisju ... Dnevnik

Honda kot z Ronaldom in Messijem

147d Prvo dejanje SP v razredu motogp je bilo skoraj identična kopija lanskega uvoda, saj je Andrea Dovizioso v Katarju sila tesno ugnal Marca Marqueza. Da bi se sezona nadaljevala v ritmu leta 2018, pa bi se morala vrstiti prava presenečenja. Na nedeljski VN Argentine bi moral znova zmagati Cal Crutchlow, ... Delo