Družinsko šampionsko slavje
Slovenske novice

15d SEPANG – Španec Maverick Viñales (Yamaha) je zmagal na veliki nagradi Malezije v motociklizmu v kraljevem razredu motoGP. Drugi je bil na dirkališču v Sepangu njegov rojak Marc Marquez (Honda), ki je že pred to dirko osvojil naslov svetovnega prvaka, njegov mlajši brat Alex Marquez je po drugem mestu v ... Slovenske novice

Španski obračun v motoGP Vinalesu, Alex Marquez že svetovni prvak v razredu moto2

16d Šestindvajsetletni Marc Marquez je tako vpisal novih 20 točk in postavil nov rekord; 395 točk, kot jih ima trenutno na prvem mestu, ni zbral v eni sezoni še noben motociklist v zgodovini SP. Do 383 točk je Španec Jorge Lorenzo prišel leta 2010. Tretji v razredu motoGP je bil Italijan ... Ekipa24

Vinales slavi v Sepangu

16d Drugi je bil na dirkališču v Sepangu njegov rojak Marc Marquez (Honda), ki je že pred to dirko osvojil naslov svetovnega prvaka, tretji je bil Italijan Andrea Dovizioso (Ducati), drugi v skupnem seštevku po predzadnji dirki sezone SP. Alex Marquez že svetovni prvak v razredu moto2 Španec Alex Marquez je ... Dnevnik

Vinalesu dirka razreda MotoGP, Alexu Marquezu naslov razreda Moto2

16d Španec Maverick Vinales je zmagovalec VN Malezije v Sepangu. Drugi je bil z zaostankom treh sekund Marc Marquez, tretji Andrea Dovizioso in četrti Valentino Rossi. Vinales na yamahi je dobro štartal in bil na suhi stezi vso dirko zelo močan. To je njegova druga zmaga sezone in sedma kariere. Fabio ... RTV Slovenija

Mlajši bratec Marca Marqueza že svetovni prvak razredu moto2

16d Binder (KTM) jih ima 234 in ne more več priti na prvo mesto, tretji v seštevku je Švicar Thomas Lüthi (Kalex, 230), ki je bil tretji tudi na VN Malezije. "Moje sanje so se uresničile," je takoj po tekmi dejal Alex Marquez, mlajši brat Marca Marqueza, svetovnega prvaka v kraljevskem ... Siol.net