Žagar do polfinala

59d Pred dirko so lahko gledalci in nastopajoči pozdravili tudi štirikratnega svetovnega prvaka, Američana Grega Hancocka. Sama dirka je bila zelo zanimiva in po pričakovanjih zelo izenačena. Začetek je najbolje uspel Rusu Artemu Laguti, ki je v prvih dveh vožnjah dosegel svoji edini dve zmagi. Potem se mu je ustavilo in ... Ekipa24

Žagar osmi v Cardiffu

60d Potem ko je slovenski spidvejist Matej Žagar na zadnjih dveh dirkah svetovnega prvenstva prišel do finala in s tretjim mestom v Vojensu ter drugim v Teterowu dosegel najboljša izida sezone, mu na predzadnji v Cardiffu ni šlo vse po željah. Tokat je nastope končal v polfinalu s tretjim mestom v ... Dnevnik

Madsen zmagal v Cardiffu, Žagar osmi

60d Slovenski spidvejist Matej Žagar je na predzadnji dirki svetovnega prvenstva v Cardiffu osvojil osmo mesto. Zmagal je Danec Leon Madsen pred Rusom Emilom Sajfutdinovom, tretji je bil Poljak Bartosz Zmarzlik. Žagar je na prejšnjih dveh dirkah dvakrat prišel do finala ter s tretjim mestom v Vojensu in drugim v Teterowu ... RTV Slovenija

Madsen zmagovalec Cardiffa, Žagar tokrat brez finala

60d Žagar je na prejšnjih dveh dirkah dvakrat prišel do finala ter s tretjim mestom v Vojensu in drugim v Teterowu dosegel najboljša izida sezone. Tokat je nastope končal v polfinalu s tretjim mestom v svoji skupini, potem ko je pred tem v rednem delu zbral osem točk in se kot ... Ekipa24

60d Žagar je na prejšnjih dveh dirkah dvakrat prišel do finala ter s tretjim mestom v Vojensu in drugim v Teterowu dosegel najboljša izida sezone. Tokat je nastope končal v polfinalu s tretjim mestom v svoji skupini, potem ko je pred tem v rednem delu zbral osem točk in se kot ... Siol.net

Po dveh stopničkah na vrsti zmaga

61d Matej bo na deveti oziroma predzadnji dirki v sezoni branil skupno osmo mesto v točkovanju za svetovno prvenstvo. Na stadion Principality (Millenium) prihaja z imenitno popotnico, saj je na prejšnji grand prix preizkušnji v Vojensu na Danskem zasedel odlično drugo mesto, pred tem je bil v Teterowu tretji, zadnji konec ... Ekipa24