Hamilton za počeno gumo krivi umazano stezo

9d "Mislim, da sem storil vse, kar sem lahko. Gume sem po najboljših močeh ohranjal pri življenju," je po nedeljski dirki formule ena za VN Velike Britanije dejal Lewis Hamilton, potem ko je preizkušnjo končal s počeno sprednjo levo gumo. Relativno mirna britanska dirka se je v zadnjih krogih spremenila v ... RTV Slovenija

ULALALA! KAKŠNA DRAMA! Zadnji krog dirke v Angliji so pokale gume... In NEVERJETEN razplet (video)

9d Britanec Lewis Hamilton (Mercedes) je dobil še tretjo od uvodnih štirih dirk svetovnega prvenstva formule 1. V Silverstonu je po veliki drami v zadnjem krogu, ko mu je razneslo sprednjo pnevmatiko, zadržal prednost pred Nizozemcem Maxom Verstappnom (Red Bull). Tretje mesto je zasedel Charles Leclerc iz Monaka v Ferrariju. Čeprav ... Ekipa24

Hamilton z vodstvom od štarta do cilja do dramatične sedme zmage v Silverstonu

9d Za Hamiltona, ki je letos zmagal tretjič zaporedoma, je to sedma zmaga na enem od najbolj slavnih dirkališč na svetu in 87. v karieri. Britanec, ki je bil najhitrejši tudi v kvalifikacijah, seveda prepričljivo vodi v skupnem seštevku. Naslednja dirka bo prihodnji teden znova v Silverstonu, na njej pa bo ... Dnevnik

Hamilton do dramatične sedme zmage v Silverstonu
Slovenske novice

9d Britanec Lewis Hamilton (Mercedes) je dobil še tretjo od uvodnih štirih dirk svetovnega prvenstva formule 1. V Silverstonu je po veliki drami v zadnjem krogu, ko mu je razneslo sprednjo pnevmatiko, zadržal prednost pred Nizozemcem Maxom Verstappnom (Red Bull). Tretje mesto je zasedel Charles Leclerc iz Monaka v Ferrariju. Za ... Slovenske novice

Vse je kazalo na dvojno zmago Mercedesa, nato pa ...

9d Več sledi. Preberite še: Siol.net

VN Velike Britanije, Silverstone

9d Ob 15.10 se bo v Silverstonu začela dirka formule ena za VN Velike Britanije. Lahko (sploh) kdo (ali kaj) prepreči novo dvojno zmago Mercedesa? Nova sezona, stari razpleti. Tudi letos je Mercedes najmočnejše moštvo v kraljici motošporta, le da mu tokrat sledijo Red Bull, McLaren in Racing Point, ne Ferrari. ... RTV Slovenija

Komu VN Velike Britanije v Silverstonu?

9d Silverstone - Ob 15.10 po slovenskem času se bo začela četrta dirka svetovnega prvenstva formule 1. Dvajset dirkalnikov se bo podalo v boj za VN Velike Britanije v Silverstonu. V kvalifikacijah sta bila daleč najboljša voznika Mercedesa, Lewis Hamilton in Valtteri Bottas. Anglež, ki je v Silverstonu zmagal že šestkrat, ... Delo

Raje osovraženi kot pomilovani

10d Sezona formule 1 se je šele dobro začela, a že je jasno, da Mercedes drvi novemu konstrukrotskemu in dirkaškemu naslovu naproti. Moštvo iz Brackleyja je svojo prevlado znova pokazalo v kvalifikacijah za VN Velike Britanije, kjer je bil zmagovalec Lewis Hamilton debelo sekundo hitrejši od najbližjega zasledovalca iz konkurenčnega moštva. ... Žurnal24

Hamiltonu kvalifikacije v domačem Silverstonu

10d Razlika do Nizozemca je na koncu znašala kar 1,022 sekunde. Potem ko Mercedesa nista bila v ospredju na petkovih prostih treningih, sta bila v soboto najhitrejša, najvišjo prednost pred konkurenco pa sta imela prav v kvalifikacijah. Za Hamiltona pa je to že 91. "pole position" v karieri. Oba Ferrarija sta ... Dnevnik

Mercedes svetlobna leta pred konkurenco

10d Šestkratni svetovni prvak v formuli 1, Britanec Lewis Hamilton, je bil najhitrejši v kvalifikacijah pred VN Velike Britanije v Silverstonu. Vodilni v skupnem seštevku je bil za 0,313 sekunde hitrejši od svojega moštvenega kolega pri Mercedesu Valtterija Bottasa. Tretji je bil z velikim zaostankom Max Verstappen z Red Bullom. Razlika ... Žurnal24

Mercedesa na kvalifikacijah ponižala konkurenco

10d Razlika do Nizozemca je na koncu znašala kar 1,022 sekunde. Potem ko Mercedesa nista bila v ospredju na petkovih prostih treningih, sta bila v soboto najhitrejša, najvišjo prednost pred konkurenco pa sta imela prav v kvalifikacijah. Za Hamiltona pa je to že 91. "pole position" v karieri. Oba Ferrarija sta ... Siol.net

Bottasu tretji prosti trening v Silverstonu

10d Finec Valtteri Bottas (Mercedes) je bil najhitrejši na tretjem prostem treningu voznikov formule ena pred nedeljsko dirko za veliko nagrado Velike Britanije v Silverstonu. Bottas je za dobro desetinko sekunde prehitel šestkratnega zmagovalca te dirke in aktualnega svetovnega prvaka Britanca Lewisa Hamiltona, medtem ko je bil tretji Nizozemec Max Verstappen ... RTV Slovenija

Bottas najhitrejši na zadnjem treningu pred kvalifikacijami

10d Hamilton, tudi vodilni v SP, ima pet točk prednosti predBottasom po treh dirkah, od katerih je Bottas dobil prvo, Hamilton pa drugi dve. Nizozemec Max Verstappen z Red Bullom je bil tretji, četrti čas treninga pa je dosegel Kanadčan Lance Stroll (Racing point). Kvalifikacije se bodo danes na dirkališču Silverstone ... Dnevnik

Valtteri Bottas najhitrejši na zadnjem treningu pred kvalifikacijami

11d Najboljši čas zadnjega prostega treninga za veliko nagrado Velike Britanije je dosegel Finec Valtteri Bottas pred šestkratnim zmagovalcem te dirke, domačinom Lewisom Hamiltonom. Hamilton, tudi vodilni v SP, ima pet točk prednosti pred Bottasom po treh dirkah, od katerih je Bottas dobil prvo, Hamilton pa drugi dve. Nizozemec Max Verstappen ... Siol.net

Finec izzval tudi Lewisa Hamiltona

11d Ekipa Mercedes je bila na zadnjem treningu pred kvalifikacijami za nedeljsko dirko svetovnega prvenstva v formuli 1 v Silverstonu korak pred konkurenco. Najboljši čas zadnjega prostega treninga za veliko nagrado Velike Britanije je dosegel Finec Valtteri Bottas pred šestkratnim zmagovalcem te dirke, domačinom Lewisom Hamiltonom. Hamilton, tudi vodilni v SP, ... Delo

Strollu drugi trening

11d Silverstone - Kanadski dirkač v formuli 1 Lance Stroll (Racing Point) je bil najhitrejši na današnjem drugem prostem treningu pred nedeljsko dirko za VN Velike Britanije v Silverstonu. Drugo mesto je zasedel Tajec Alexander Albon (Red Bull), tretje pa Finec Valtteri Bottas (Mercedes). Britanec Lewis Hamilton (Mercedes), šestkratni svetovni prvak ... Delo

Na drugemi prostem treningu v vročem Silverstonu najhitrejši Stroll

11d Britanec Lewis Hamilton (Mercedes), šestkratni svetovni prvak in trenutno vodilni v skupni razvrstitvi svetovnega prvenstva, je v zahtevnih vremenskih razmerah in 35 stopinjah Celzija zasedel peto mesto, Nemec Sebastian Vettel (Ferrari) pa je drugi trening zavoljo tehničnih težav končal na skromnem 18. mestu. Verstappen je imel težave z Grosjeanom ... Siol.net

V vročem Silverstonu najhitrejša Stroll in Verstappen

11d Kanadski dirkač v formuli 1 Lance Stroll (Racing Point) je bil najhitrejši na današnjem drugem prostem treningu pred nedeljsko dirko za VN Velike Britanije v Silverstonu. Drugo mesto je zasedel Tajec Alexander Albon (Red Bull), tretje pa Finec Valtteri Bottas (Mercedes). Britanec Lewis Hamilton (Mercedes), šestkratni svetovni prvak in trenutno ... Žurnal24

VN Velike Britanije – dirka na nekdanjem vojaškem oporišču

13d Po krajšem premoru bodo dirkači formule ena spet zagnali svoje dirkalnike, tokrat na Otoku, kjer bo že ta konec tedna v Silverstonu na sporedu dirka za veliko nagrado Velike Britanije. Po pričakovanjih je tudi v letošnji sezoni Mercedes izjemno močen. Njegova dirkača, Valtteri Bottas in Lewis Hamilton, sta dobila vse ... RTV Slovenija

Predsednik Ferrarija (začasno) že vrgel puško v koruzo

13d Ferrarijev predsednik John Elkann je prepričan, da bodo morali uspeha željni 'tifosi' na zmago rdečih v formuli ena počakati vsaj do leta 2022. Moštvo iz Maranella se letos nikakor ne more enakovredno kosati z vselej brezhibnim Mercedesom. Če sta oba dirkača, Sebastian Vettel in Charles Leclerc, na slavnostnem dogodku v ... RTV Slovenija

Prvi mož Ferrarija: Do leta 2022 ne bomo konkurenčni

14d Prvi mož Ferrarija John Elkann, vnuk in izbrani naslednik italijanskega industrialca Giannija Agnellija, je v enem izmed redkih intervjujev izjavil, da poskočni konjiček v formuli 1 ne bo konkurenčen do sezone 2022. Vseeno je izrazil popolno zaupanje v vodjo ekipe Mattio Binotta. "Zdaj postavljamo temelje za vrnitev na zmagovalno pot, ... Žurnal24