Le Gajser premalo za več

50d V kvalifikacijah so si Slovenci s 16. mestom privozili finale A z 20 najboljšimi reprezentancami. Na treh včerajšnjih vožnjah (po dva razreda sočasno na progi, vsak tekmovalec je odpeljal po dve dirki) v težkih vremenskih razmerah s stalnim dežjem in blatom je Tim Gajser v razredu MXGP osvojil prvo in ... Dnevnik

Slovenski motokrosisti 13. na pokalu narodov

51d Danes so bile na sporedu tri finalne vožnje, vse pa so potekale v izjemno zahtevnih vremenskih pogojih, saj je vseskozi deževalo. Prvi so se na 1700 metrov dolgo stezo podali vozniki v kategorijah MXGP in MX2. Slovenijo sta predstavljala Tim Gajser in Jan Pancar. Svetovni prvak v razredu MXGP Gajser ... Siol.net

Slovenski motokrosisti v finale A pokala narodov

51d "Zadovoljen sem. Uvrstili smo se v A-finale. Danes smo vsi dobro odpeljali, jutri pa gremo lahko na tekmo sproščeno vozit tako, kot znamo in da v tem uživamo. Mislim, da lahko na tak način naredimo tudi dober rezultat," je dejal svetovni prvak v MXGP Gajser. Skupno je bila najboljša v ... Siol.net

Selektor Gajser: Mislim, da imam nekaj pojma o tem

53d Pokal narodov velja za nekakšne olimpijske igre v motokrosu. Za letošnje tekmovanje na Nizozemskem na mehki progi z imenom TT Circuit, na kateri prevladuje mivka, je prijavljenih 34 reprezentanc, ki bodo najprej nastopile na jutrišnjih kvalifikacijah. Najboljših 19 reprezentanc se bo neposredno uvrstilo na nedeljsko dirko v finalu A, preostalih ... Dnevnik