Makole čakajo svojega prvaka
Slovenske novice

263d ŠANGHAJ – Končala se je sezona za svetovno prvenstvo v motokrosu. Tim Gajser je letos poskrbel za najboljšo statistiko v razredu MXGP v karieri. Na 18 dirkah je zbral devet zmag in 15 stopničk, le trikrat ni stopil na oder, njegova najslabša uvrstitev je bila šesto mesto na VN Lombardije. ... Slovenske novice

Slovenci 'rešili' Kitajce: Prvak GAJSER ostal BREZ HIMNE, nato pa pred hotelom TALE PRIZOR! (video)

264d Slovenski motokrosist Tim Gajser je v nedeljo na Kitajskem zaključil z letošnjo sezono v razredu MXGP, v kateri je bil praktično nepremagljiv. Naslov prvaka je osvojil že štiri dirke pred koncem, na koncu pa je imel pred najbližjim zasledovalcem v skupnem seštevku kar 202 točki prednosti. Na podelitvi medalj najboljšim ... Ekipa24

Gajser za konec sezone SP četrti na Kitajskem

264d V prvi vožnji je zmagal Nizozemec Glenn Coldenhoff pred Herlingsom in Gajserjem. V drugi je imel najboljši slovenski dirkač nekaj več težav, po enem od skokov ga je odneslo izven proge in v motor se mu je zataknil kos reklamnega napisa. Preden se je rešil, je izgubil tri mesta, s ... Ekipa24

Gajser za las ob stopničke

264d Motokrosisti so danes na Kitajskem končali sezono svetovnega prvenstva. Na zadnji dirki v Šanghaju je v elitnem razredu MXGP svetovni prvak Tim Gajser končal na četrtem mestu, potem ko je bil tretji v prvi in četrti v drugi vožnji. Zmagal je Nizozemec Jeffrey Herlings. V prvi vožnji je zmagal Nizozemec ... Žurnal24

Tim Gajser z zlato kolajno, čaka ga gala podelitev v Monaku

264d Motokrosistični šampion Tim Gajser je letos poskrbel za najboljšo statistiko v svetovnem prvenstvu elitnega razreda MXGP v karieri. Na 18 dirkah je zbral devet zmag in 15 stopničk, le trikrat ni stopil na zmagovalni oder, njegova najslabša uvrstitev je bila šesto mesto na VN Lombardije v Mantovi. Za primerjavo: v ... Delo

Svetovni prvak Tim Gajser za konec sezone četrti

264d ŠANGHAJ – Motokrosisti so danes na Kitajskem končali sezono svetovnega prvenstva. Na zadnji dirki v Šanghaju je v elitnem razredu MXGP svetovni prvak Tim Gajser končal na četrtem mestu, potem ko je bil tretji v prvi in četrti v drugi vožnji. Zmagal je Nizozemec Jeffrey Herlings. Medtem ko si je ... Slovenske novice

Gajser tretji v prvi vožnji Šanghaja

265d Pred Gajserjem je bil še Coldenhoffov rojak Jeffrey Herlings. Gajser je v soboto kvalifikacije po dveh padcih končal na 11. mestu, danes pa ni imel toliko težav in je bil ves čas v ospredju. Na novem prizorišču v SP se je v prvi vožnji sicer najbolj izkazal Coldenhoff, zmagovalec dveh ... Dnevnik

Tim Gajser tretji v prvi vožnji Šanghaja

265d Pred Gajserjem je bil še Coldenhoffov rojak Jeffrey Herlings. Gajser je v soboto kvalifikacije po dveh padcih končal na 11. mestu, danes pa ni imel toliko težav in je bil ves čas v ospredju. Na novem prizorišču v SP se je v prvi vožnji sicer najbolj izkazal Coldenhoff, zmagovalec dveh ... Siol.net

ŠAMPIONSKO! Prvak Gajser na drugem koncu sveta končuje sezone, tam pa TALE NOR PRIZOR! (foto)

265d Slovenski motokrosist Tim Gajser danes na Kitajskem končuje sezono. Naslov svetovnega prvaka v elitnem motokrosističnem razredu MXGP si je privozil že štiri dirke pred koncem, tako da je na današnji dirki povsem brez pritiska, a navijačev zagotovo ne bo pustil na cedilu. Sploh pa ne tistih, ki so prepotovali več ... Ekipa24

Gajser zadnjo dirko sezone začel s 3. mestom

265d Danes se na Kitajskem končuje sezona svetovnega prvenstva v motokrosu. Svetovni prvak v razredu MXGP Tim Gajser je v prvi vožnji osvojil tretje mesto. Boljša sta bila le dva Nizozemca, zmage v prvi vožnji se je veselil Glenn Coldenhoff, lanski svetovni prvak Jeffrey Herlings je zaostal 0,841 sekunde, Gajser pa ... RTV Slovenija

265d Pred Gajserjem je bil še Coldenhoffov rojak Jeffrey Herlings. Gajser je v soboto kvalifikacije po dveh padcih končal na 11. mestu, danes pa ni imel toliko težav in je bil ves čas v ospredju. Na novem prizorišču v SP se je v prvi vožnji sicer najbolj izkazal Coldenhoff, zmagovalec dveh ... Ekipa24

Gajser po dveh padcih z 11. izhodišča

265d Šanghaj – Motokrosisti bodo jutri odpeljali na Kitajskem zadnjo dirko sezone svetovnega prvenstva. Za prvaka razreda MXGP Tima Gajserja se današnje kvalifikacije niso končale najbolje, saj je po dveh padcih pripeljal le do 11. mesta v precej okrnjeni konkurenci; V Šanghaju je na štartu zgolj 21 dirkačev elitnega razreda. Gajser ... Delo

Tim Gajser po dveh padcih v napad iz ozadja

265d Za svetovnega prvaka razreda MXGP Tima Gajserja se današnje kvalifikacije v Šanghaju niso končale najbolje, saj je po dveh padcih pripeljal le do 11. mesta. Gajser je v kvalifikacijah na novem prizorišču po hitrem začetku dvakrat padel, tako da je ostal brez boja za najvišja mesta. Na vrhu so končali ... Žurnal24

Gajser po dveh padcih na zadnjo postajo SP z 11. izhodišča

265d Gajser je v kvalifikacijah na novem prizorišču po hitrem začetku dvakrat padel, tako da je ostal brez boja za najvišja mesta. Na vrhu so končali Nizozemec Glenn Coldenhoff, za katerega je to druga zaporedna zmaga v kvalifikacijah, Litovec Arminas Jasikonis ter Švicar Jeremy Seewer. Svetovni prvak je na koncu iztržil ... Siol.net

AUČ! Tim Gajser kar dvakrat PADEL!

265d Gajser je v kvalifikacijah na novem prizorišču po hitrem začetku dvakrat padel, tako da je ostal brez boja za najvišja mesta. Na vrhu so končali Nizozemec Glenn Coldenhoff, za katerega je to druga zaporedna zmaga v kvalifikacijah, Litovec Arminas Jasikonis ter Švicar Jeremy Seewer. Svetovni prvak je na koncu iztržil ... Ekipa24

Gajser bo VN Kitajske začel z enajstega mesta

265d Motokrosisti bodo v nedeljo na Kitajskem odpeljali zadnjo dirko svetovnega prvenstva. Svetovni prvak v razredu MXGP Tim Gajser je bil v kvalifikacijah Šanghaj po dveh padcih 11. Gajser je na novem prizorišču po hitrem začetku dvakrat padel, tako da je ostal brez boja za najvišja mesta. Na vrhu so končali ... RTV Slovenija

Dirkač z neverjetnim pragom bolečine

265d LJUBLJANA – Tim Gajser bo lahko po jutrišnji dirki v razredu MXGP, finalu sezone v Šanghaju, vendarle predahnil. Tekmovalno ga sicer letos čakata še reprezentančna preizkušnja za pokal narodov in superkros v Las Vegasu, a dolge in naporne sezone za svetovno prvenstvo, v kateri si je priboril naslov, bo konec. ... Slovenske novice

Tekmeci se čudijo Gajserju, kako se po padcih hitro pobere

266d Tim Gajser bo po jutrišnji dirki v razredu MXGP, finalu sezone v Šanghaju, lahko vendarle predahnil. Tekmovalno ga letos čakata sicer še reprezentančna preizkušnja za pokal narodov in superkros v Las Vegasu, a dolge in naporne sezone za svetovno prvenstvo, v kateri si je priboril naslov, bo vendarle konec. Vse ... Delo