Napaka odnesla tretjo letošnjo zmago Gajserju, a je vodstvo v SP trdno

9d Na belgijskem prizorišču, ki velja za najzahtevnejšo postajo sezone, so letos v zaradi koronskih ukrepov spremenjenem koledarju kar tri dirke. Prvo v nedeljo je Gajser dobil in tudi danes mu je po treh četrtinah VN Limburga kazalo dobro, saj je bil v vodstvu druge vožnje. A ena večja napaka in ... Ekipa24

Gajser drugi na dirki v Belgiji

9d V prvi vožnji je Tim Gajser zmagal, v drugi pa je po napaki končal na tretjem mestu. Dirko je dobil Španec Jorge Prado. Drugo od treh dirk na zahtevnem mivkastem prizorišču v Belgiji je Gajser začel z dobrim startom v prvi vožnji, pozneje naredil napako in zdrsnil na tretje mesto, ... Žurnal24

Gajser tokrat drugi v Lommelu

10d Drugo od treh dirk na zahtevnem mivkastem prizorišču v Belgiji je začel z dobrim startom v prvi vožnji, pozneje naredil napako in zdrsnil na tretje mesto, potem spet eno mesto pridobil po napaki Francoza Romaina Febvreja, ki je vožnjo končal na tretjem mestu. Gajser pa je nato v predzadnjem krogu ... Siol.net

Gajser dobil prvo vožnjo na dirki v Lommelu

10d Gajser je drugo od treh dirk na zahtevnem mivkastem prizorišču v Belgiji začel z dobrim startom, pozneje naredil napako in zdrsnil na tretje mesto, potem spet eno mesto pridobil po napaki Francoza Romaina Febvreja, ki je vožnjo končal na tretjem mestu. Gajser pa je nato v predzadnjem krogu prehitel še ... Siol.net

10d Gajser je drugo od treh dirk na zahtevnem mivkastem prizorišču v Belgiji začel z dobrim startom, pozneje naredil napako in zdrsnil na tretje mesto, potem spet eno mesto pridobil po napaki Francoza Romaina Febvreja, ki je vožnjo končal na tretjem mestu. Gajser pa je nato v predzadnjem krogu prehitel še ... Dnevnik

10d Gajser je drugo od treh dirk na zahtevnem mivkastem prizorišču v Belgiji začel z dobrim startom, pozneje naredil napako in zdrsnil na tretje mesto, potem spet eno mesto pridobil po napaki Francoza Romaina Febvreja, ki je vožnjo končal na tretjem mestu. Gajser pa je nato v predzadnjem krogu prehitel še ... Ekipa24

Gajser v Lommelu dobil že deseto vožnjo sezone

10d Tim Gajser je v Lommelu dobil prvo vožnjo motokrosistov za VN Limburga in s tem le še povečal svojo prednost v svetovnem prvenstvu razreda MXGP. Devet voženj pred koncem je naslov vse bližje. Tim Gajser je na treningu dosegel drugo mesto. Na štartu prve vožnje je v prvi ovinek zavil ... RTV Slovenija

Gajser z lepo popotnico na drugi del naloge v Lommelu

11d Preizkušnje v Lommelu se v karavani motokrosistov drži sloves ene najzahtevnejših, saj je podlaga specifično mivkasta in vožnja na njej tudi največjim mojstrom povzroča težave. Nekoč se je na tej podlagi slabše znašel tudi svetovni prvak, toda po okrepljenih treningih na mivki in z lansko zmago je pokazal, da je ... Siol.net

Tim Gajser sila prepričljiv v Lommlu
Slovenske novice

12d Motokrosist Tim Gajser je zmagal na dirki svetovnega prvenstva za veliko nagrado Flandrije razreda MXGP v belgijskem Lommlu. Bil je drugi v prvi vožnji in zmagal v drugi. Z novim uspehom, drugim v sezoni, je še povečal vodstvo v svetovnem prvenstvu, kjer ima zdaj 48 točk naskoka pred Italijanom Antoniem ... Slovenske novice

Gajser prepričljivo slavil v Lommelu

12d V prvi vožnji je bil Gajser po dobrem startu drugi, se kmalu prebil v vodstvo, potem pa naredil napako in po manjšem padcu moral predse spustiti Francoza Gautierja Paulina. Tretji je bil Španec Jorge Prado. V drugi vožnji pa je Gajser hitro prišel mimo Prada do prvega mesta in potem ... Ekipa24

13d V prvi vožnji je bil Gajser po dobrem startu drugi, se kmalu prebil v vodstvo, potem pa naredil napako in po manjšem padcu moral predse spustiti Francoza Gautierja Paulina. Tretji je bil Španec Jorge Prado. V drugi vožnji pa je Gajser hitro prišel mimo Prada do prvega mesta in potem ... Dnevnik

Še en velik uspeh Gajserja: zmagal na VN Flandrije

13d Slovenski motokrosist Tim Gajser je zmagovalec dirke svetovnega prvenstva za veliko nagrado Flandrije razreda MXGP v belgijskem Lommelu. Gajser je bil drugi v prvi vožnji in zmagal v drugi. Z novim uspehom, drugim v sezoni, pa je še povečal vodstvo v SP, kjer ima zdaj 48 točk naskoka pred Italijanom ... Slovenske novice

Gajser z zmago tik pred ubranitvijo naslova

13d Slovenski motokrosist Tim Gajser je dirko svetovnega prvenstva za VN Flandrije razreda MXGP v belgijskem Lommelu začel z drugim mestom v prvi vožnji. Premagal ga je Francoz Gautier Paulin. Gajser je z novimi 22 točkami še povečal naskok pred tekmeci v skupnem seštevku SP, saj so bili vsi njegovi konkurenti ... Žurnal24

Izjemni Gajser ugnal vse in še povečal prednost v skupnem seštevku

13d Več sledi ... Siol.net

Gajser drugi v prvi vožnji v Lommelu

13d Gajser je z novimi 22 točkami še povečal naskok pred tekmeci v skupnem seštevku SP, saj so bili vsi njegovi tekmeci iz vrha seštevka za njim, še najbližje je bil na tretjem mestu Španec Jorge Prado. Švicar Jeremy Seewer je bil osmi, Italijan Antonio Cairoli pa 13. Branilec naslova je ... Siol.net

Gajser povečal naskok v skupni razvrstitvi

Gajser padel in zapravil zmago v prvi vožnji

13d Gajser je z novimi 22 točkami še povečal naskok pred tekmeci v skupnem seštevku SP, saj so bili vsi njegovi tekmeci iz vrha seštevka za njim, še najbližje je bil na tretjem mestu Španec Jorge Prado. Švicar Jeremy Seewer je bil osmi, Italijan Antonio Cairoli pa 13. Branilec naslova je ... Dnevnik

Tim Gajser kljub padcu drugi

13d Motokrosist Tim Gajser je na prvi vožnji dirke razreda MXGP v Lommlu osvojil drugo mesto, s čimer je le še povečal prednost v skupnem seštevku svetovnega prvenstva. Vožnjo je dobil Gautier Paulin, ki se je najhitreje izstrelil iz štartnega mesta. Aktualni svetovni prvak Tim Gajser se je že po nekaj ... RTV Slovenija