55d »Kdo pride na Češko? Komaj čakam!« je Tim Gajser ob koncu minulega tedna na družbenih omrežjih vabil svoje zveste navijače na dirko za svetovno prvenstvo v Loket. Potem ko se je karavana merila na mini indonezijski turneji, najprej v Palembangu in nato še v Semarangu, se je prejšnji teden preselila ... Delo

Gajser spet na stopničkah, povečal prednost v boju za naslov

56d Motokrosist Tim Gajser je na Češkem prekinil svoj zmagovalni niz v SP v elitnem MXGP. Potem ko je bil nepremagljiv na sedmih dirkah zapored, je vknjižil 2. mesto, isti položaj si je pridirkal v obeh vožnjah, v katerih je bil od njega boljši Romain Febvre. Francoz je deloval na zahtevnem, ... Delo

Tim Gajser po doooolgem času ostal brez zmage, toda vseeno se mu SMEJI!

56d V prvi vožnji je Gajser osvojil drugo mesto. Premagal ga je le Febvre, tretji je bil Švicar Jeremy Seewer. Gajser, ki je bil v soboto v kvalifikacijah tretji, je tudi večino prve vožnje prevozil na tretjem mestu, a je nekaj minut pred koncem prišel mimo Seewerja in dobil novih 22 ... Ekipa24

Gajser drugi v Loketu, njegov zmagoviti niz je prekinil Francoz Febvre

56d Francoz je tako prekinil osupljiv Gajserjev niz sedmih zaporednih zmag na dirkah svetovnega prvenstva. Na dirki na Češkem je v kvalifikacijah nastopil še en slovenski predstavnik Klemen Gerčar, ki pa ga danes ni bilo na startu prve vožnje. V šibkejšem razredu MX2 je nastopil Jan Pancar in dobil nove točke ... Siol.net

Gajser drugi v prvi vožnji Loketa

56d Gajser, ki je bil v soboto v kvalifikacijah tretji, je tudi večino dirke prevozil na tretjem mestu, a je nekaj minut pred koncem prišel mimo Seewerja in dobil novih 22 točk za SP. Prepričljivo vodilni v skupnem seštevku je tako še povečal prednost, zdaj ima 560 točk, Seewer na drugem ... Ekipa24

Gajser na Češkem po prvi vožnji le za Fabvrejem

56d Gajser, ki je bil v soboto v kvalifikacijah tretji, je tudi večino dirke prevozil na tretjem mestu, a je nekaj minut pred koncem prišel mimo Seewerja in dobil novih 22 točk za SP. Prepričljivo vodilni v skupnem seštevku je tako še povečal prednost, zdaj ima 560 točk, Seewer na drugem ... Dnevnik

Gajser po prvi vožnji še povečal prednost

56d Slovenski motokrosist Tim Gajser je na dirki svetovnega prvenstva v češkem Loketu v prvi vožnji elitnega razreda MXGP osvojil drugo mesto. Premagal ga je le Francoz Romain Febvre. Tretji je bil Švicar Jeremy Seewer. Gajser, ki je bil v soboto v kvalifikacijah tretji, je tudi večino dirke prevozil na tretjem ... Žurnal24

56d Gajser, ki je bil v soboto v kvalifikacijah tretji, je tudi večino dirke prevozil na tretjem mestu, a je nekaj minut pred koncem prišel mimo Seewerja in dobil novih 22 točk za SP. Prepričljivo vodilni v skupnem seštevku je tako še povečal prednost, zdaj ima 560 točk, Seewer na drugem ... Siol.net

Gajser v lov na osmo zaporedno zmago s tretjim izhodiščem

56d V soboto sta v kvalifikacijah vodilnega v seštevku SP prehitela Francoz Romain Febvre in Švicar Jeremy Seewer. Gajser je imel nekaj težav in je tudi padel, na koncu pa je le ujel tretje mesto, ob koncu je prehitel Švicarja Arnauda Tonusa in Belgijca Jeremyja van Horebeeka. Na Češkem nastopa tudi ... Ekipa24

Gajser v lov na osmo zaporedno zmago

56d Slovenski motokrosist Tim Gajser bo danes na dirki svetovnega prvenstva v češkem Loketu lovil že osmo zaporedno zmago v sezoni. Vodilni v razredu MXGP si je na sobotnih kvalifikacijah privozil tretje izhodišče. Prva vožnja bo na sporedu ob 14., druga pa ob 17. uri. V soboto sta v kvalifikacijah vodilnega ... Žurnal24

Gajser tretji v kvalifikacijah Loketa

57d Gajser je na prizorišče 13. dirke sezone prišel kot prepričljivo vodilni v SP, saj je dobil že zadnjih sedem dirk v nizu. V nedeljo bo imel na startu češke dirke, ko bo lovil še osmi zaporedni uspeh, nekoliko težje delo, izhodišče bo izbiral kot tretji. Gajser je imel danes v ... Dnevnik

Gajser na Čerškem lovi še osmo zaporedno zmago v svetovnem prvenstvu

57d Tim Gajser je na prizorišče 13. dirke sezone prišel kot prepričljivo vodilni v SP, saj je dobil že zadnjih sedem dirk v nizu. V nedeljo bo imel na startu češke dirke, ko bo lovil še osmi zaporedni uspeh, nekoliko težje delo, izhodišče bo izbiral kot tretji. Gajser je imel danes ... Siol.net

Z azijskim zanosom tudi na stari celini
Slovenske novice

57d LJUBLJANA • Motokrosist Tim Gajser po uspešni indonezijski turneji, tam je pobral dve zmagi, svetovno prvenstvo v razredu MXGP nadaljuje spet na stari celini. Jutri bo na sporedu preizkušnja v Loketu pri Pragi, tam bo slovenski as lovil osmo zaporedno zmago, skupaj pa deveto letošnjo. S takšnimi rezultati je šest ... Slovenske novice

Tim Gajser v slogu serijskega zmagovalca Hamiltona

57d Čeprav razburljivih trenutkov na dirkah za motokros nikoli ne manjka, pa letošnja sezona v MXGP vse bolj spominja na tisto v formuli 1. V slednji zmage kot po tekočem traku v Mercedesovem bolidu niza Lewis Hamilton, podobno pa med motokrosisti letos uspeva tudi Timu Gajserju. Slovenec po umiku Antonia Cairolija ... Dnevnik