Francoski as že tretjič zapored najhitrejši v Mehiki

13d Ljubljana – Na reliju po Mehiki, tretji letošnji postaji za svetovno prvenstvo, se je zmage veselil Sebastien Ogier (toyota yaris). Francoski šampion je tako ponovil lanski podvig, skupno pa je bil na tej dirki najhitrejši že šestkrat. Zaradi nevarnosti širjenja koronavirusa so mehiški prireditelji odpovedali zadnje tri hitrostne preizkušnje, tako ... Delo

Ogier pobral smetano na skrajšanem mehiškem reliju

13d Organizacijski odbor mehiškega relija se je v dogovoru z vsemi ekipami in vodilnimi osebami Mednarodne avtomobilistične zveze (Fia) odločilo, da bo v soboto končalo tekmovanje po posebni etapi Rock&Rally, na kateri je 36-letni Ogier podvojil svojo prednost pred svojimi zasledovalci. »Odpoved zadnjega dneva tekmovanja bo vsem ekipam in medijem omogočilo, ... Dnevnik

13d Organizacijski odbor mehiškega relija se je v dogovoru z vsemi ekipami in vodilnimi osebami Mednarodne avtomobilistične zveze (Fia) odločilo, da bo v soboto končalo tekmovanje po posebni etapi Rock&Rally, na kateri je 36-letni Ogier podvojil svojo prednost pred svojimi zasledovalci. "Odpoved zadnjega dneva tekmovanja bo vsem ekipam in medijem omogočilo, ... Ekipa24

Zadnji dan Mehike črtan, zmaga Ogierju

13d Organizatorji relija po Mehiki so zaradi novega koronavirusa preventivno odpovedali vse hitrostne preizkušnje zadnjega dne, zmagovalec tretje letošnje dirke je tako Francoz Sebastien Ogier. Organizacijski odbor relija se je v dogovoru z vsemi ekipami in vodilnimi osebami Mednarodne avtomobilistične zveze odločil, da bo v soboto končalo tekmovanje po posebni etapi ... RTV Slovenija

Mehičani so se vdali, Ogier pobral smetano na skrajšanem reliju

13d Organizacijski odbor mehiškega relija se je v dogovoru z vsemi ekipami in vodilnimi osebami Mednarodne avtomobilistične zveze (Fia) odločilo, da bo v soboto končalo tekmovanje po posebni etapi Rock&Rally, na kateri je 36-letni Ogier podvojil svojo prednost pred svojimi zasledovalci. "Odpoved zadnjega dneva tekmovanja bo vsem ekipam in medijem omogočilo, ... Siol.net

OGIER vodi na reliju v Mehiki

14d Ogier je bil šesti po prvem dnevu, iz četrtega pa se je na drugo mesto povzpel Finec Teemu Suninen, ki ima 13,2 sekunde zaostanka. Pred tem drugi Britanec Elfyn Evans (Toyota) je s 33,2 sekunde zaostanka sedaj tretji, na četrto pa je s tretjega mesta nazadoval branilec naslova svetovnega prvaka ... Ekipa24

Ogier v Mehiki s šestega mesta na vrh

14d Eno redkih športnih tekmovanj na elitni ravni, ki še poteka, je svetovno prvenstvo v reliju v Mehiki. Po 12 hitrostnih preizkušnjah vodi Francoz Sebastian Ogier (Toyota). Šestkratni svetovni prvak se je v vodstvo prebil s šestega mesta po prvem dnevu, s četrtega na drugo pa se je povzpel Finec Teemu ... RTV Slovenija

Še vedno se vrti: Ogier vodi na reliju v Mehiki

14d Sebastien Ogier je bil šesti po prvem dnevu, iz četrtega pa se je na drugo mesto povzpel Finec Teemu Suninen, ki ima 13,2 sekunde zaostanka. Pred tem drugi Britanec Elfyn Evans (Toyota) je s 33,2 sekunde zaostanka sedaj tretji, na četrto pa je s tretjega mesta nazadoval branilec naslova svetovnega ... Siol.net

Velik skok Ogierja

14d Šestkratni svetovni prvak, Francoz Sebastien Ogier (Toyota), vodi po 12 hitrostnih preizkušnjah relija za svetovno prvenstvo v Mehiki, ki je eden redkih velikih športnih dogodkov, ki se še odvija po svetu. Ogier je bil šesti po prvem dnevu, iz četrtega pa se je na drugo mesto povzpel Finec Teemu Suninen, ... Žurnal24

Slovenec v Mehiki: Najbolj nas skrbi pot domov

14d Vodstvo formule ena je včeraj precej nespretno odpovedalo uvodno dirko sezone v Avstraliji, kjer je bilo sicer že vse pripravljeno za prvo dirko letošnjega svetovnega prvenstva. Na drugem koncu sveta so medtem v Mehiki zbrana moštva svetovnega prvenstva v reliju, kjer so tekmovalci danes ponoči vozili prvi del tekmovanja. Mehiški ... Siol.net

Francoski šampion nima mirnega spanca v Mehiki (VIDEO)

15d Ljubljana – Francoski dirkač Sebastien Ogier (toyota yaris), ki se lahko pohvali s šestimi (zaporednimi) naslovi svetovnega prvaka v reliju (med letoma 2013 in 2018), je na najboljši poti k šesti zmagi na dirki v Mehiki. Drugi tekmovalni dan relija v okolici Leona se je namreč prebil na vrh semaforja ... Delo

Thierry Neuville najhitrejši po prvem dnevu mehiškega relija

15d Drugi dan tekmovanja bo v noči na soboto na sporedu deset hitrostnih preizkušenj. Na sporedu bo tudi slovita preizkušnja "El Chocolate", ki bo deloma potekala po ulicah Leona, deloma pa na dirkališču v tem mestu. Po uvodnih letošnjih dirkah v reliju v Monte Carlu in na Švedskem je v skupni ... Siol.net

V Mehiki najbolj začel Belgijec

15d Ljubljana – Medtem ko so v Melbournu odpovedali prvo dirko sezone v formuli 1, so v Leonu izpeljali uvodni hitrostni preizkušnji relija za svetovno prvenstvo v Mehiki, ki ga je najbolje začel Thierry Neuville (hyundai i20). Belgijski dirkač, ki je v svojo korist odločil tudi prvi letošnji reliji v Monte ... Delo